IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
11. kvě 2009

Zuzi, jsme tam, huráááá 😀

zuzana.79
11. kvě 2009

Jéééé hurá!!! Tys to dokázala!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Máme stovku stovečku!!! Sláva slávinka... Snad Vám všem čekatelkám přinese spoustu štěstíčka!! 😉

zuzana.79
11. kvě 2009

Kobli, jdu vařit mlíčko, cvičit a koupat.. Zatím pa pa..

koblichzek
11. kvě 2009

Jdu se na chvíli naložit do vany a pak se možná na chviličku objevím.

chaala
11. kvě 2009

Tak jsem si taky nemohla nechat ujít stou stránku 🙂 Ještě že jste tak pilné pisatelky,se svou návtěvností bych neměla šanci se na ní dostat 😀 😀

mandarinka
11. kvě 2009

Zuzi když se vyhnem tý krávě tak to bude dobrý 😀 a máme to v místě.....

meduna
autor
11. kvě 2009

tak a jsme tady a jeste jsem se dostala na stranku 100 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
11. kvě 2009

ja vam dam,ze by jste na me nepockaly 🙂 🙂 🙂

mandarinka
11. kvě 2009

nemáš se flákat po krámech 😀

dadous
11. kvě 2009

a ja už jsem tu taky, jsem zas měla pulhodinovy hovor s dadoušem

meduna
autor
11. kvě 2009

A Dadousek uz zase jina fotka.Holky cesta tam hruuuza,jela jsem jak ty stary dedkove,jen klobouk mi chybel,na tachaci 20 ve vocich smrt,krec v nohach,2krat mi to chciplo,tak jsem myslela,ze vystoupim...no ale na krizovatce jako krava jsem si to preci rozmyslela 😀 😀 😀 😀 pak jsem to malem svihla do protismeru 😀 😀 😀ale Roman nic,furt mi rikal ,ze jsem dobra 😕 😕 ale videla jsem,ze kapanek pomyslne brzdil na sedadle spolujezdce 😀 😀 😀 😀 mam kolecka v podpazdi az na zada 😀 😀

dadous
11. kvě 2009

ja brzdím pořad 😀 a to jsem spolujezdec 😀 😀

meduna
autor
11. kvě 2009

kurna Dadous mas zelenou zed,vypada to dobre

no Mandy vis jak to je,co neni v hlave musi byt v nohach,hlavne,ze jdeme na nakup a ja mam asi tak 10 öistku co nakoupit a pak je vsechny necham doma 😀

meduna
autor
11. kvě 2009

no tak öistku zrovna ne ale listku 😀 😀

dadous
11. kvě 2009

no víš co , jsme zprovoznily ten muj mobil a konečně z něj jdou stahovat fotky 😀 no jo ja mam tady takovaj nlazinec, kuchyn zelena ,schaněla jsem co nejjedovatější 😀 , obyvak a děcak červenej, koupelna, předsín a ložnice oranžova. Mam rada barvy 😉

mandarinka
11. kvě 2009

já si to taky píšu a pak si musím vzpomenout 😀 páč lístek taky nechám doma 😝

dadous
11. kvě 2009

blazinec, ne nlazinec 😀 jsme zas napojeny 😅

mandarinka
11. kvě 2009

Dad u vás bydlet, tak se bojím 😀 my máme všude bílou, ale když jsme byt koupili, tak jeden pokoj byl červenej a druhej žlutej.... dodneška se mi zdá, jak to myjem 😝 😀

meduna
autor
11. kvě 2009

ja taky jedu v barvach,kuchyn oranzova,obyvak zlutej,loznicka(my tomu rikame "pracovna")lososova,

dadous
11. kvě 2009

no každymu se líbí něco jinyho 😉

meduna
autor
11. kvě 2009

jo koupelnu jsem zapomela,aby sis nemyslela,ze nemam. 😀 😀 tak ta je modra

meduna
autor
11. kvě 2009

Mandy tak tosis dala co s drhnutim 😀 😀 😀 ja jednou rvala tapety a NIKDY vic.myslela jsem ,ze mi upadnou pazoury 😠

mandarinka
11. kvě 2009

koupelnu teda máme taky modrou 😉

meduna
autor
11. kvě 2009

to je clovek jak u moricka,cumim okolo a myslim si,ze to je nebe 😀 😀 mam tam i skeble,pisek a takove picmundy,kdyz to nejde jinak to more,tak alespon takhle

mandarinka
11. kvě 2009

Medu my to museli nejdřív oškrábat, protože tam bylo asi 8 vrstev malby a nakonec vzít vodu a houbu a ručně to umýt 😝 a na chodbě jsme všude, tím myslím opravdu i na zdech měli takový ty polystyrenový desky... tam to chytnout, to by byl fajrák 😝 😀

dadous
11. kvě 2009

David taky nechtěl barvy , ale když jsem to vymalovala tak se mu to líbilo víc ,než když to bylo bíly 😀

mandarinka
11. kvě 2009

Nám maloval tchán 😀

meduna
autor
11. kvě 2009

no tak to by byl taboracek 😀 😀 fuj to si umim predstavit,takova prace hnusna.Tady nemcouri rvou taky vsude tapety,ale taky jsme to dali pryc,protoze to byl hnus

dadous
11. kvě 2009

ty mandy poslouchej, ty budeš mít asi dobryho tchana, vid? 😉

meduna
autor
11. kvě 2009

asi jo ,kdyz ji tam takhle maka 😀 😀