IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
26. říj 2009

no před určo, ale ja ted myslím stimulka, tou jsem prošla ani nevím jak, ja se začla nervovat až při // 😅

meduna
autor
26. říj 2009

no ale Bambi,teď tě čeká IVFko-tak hurááááá,to je optimismus,víra,naděje 🙂

meduna
autor
26. říj 2009

koukej fotit pupík,ať vidíme jak se tam dadoušek rozvaluje 😵 jsem zvědavá co ti na tom utz řeknou,doufám,že nebude dělat Zagorku a ukáže se 😎

dadous
26. říj 2009

pupík jsem fotila před 14ti dněma 😅 ja myslím že zas bude vzorně ležet 😀

meduna
autor
26. říj 2009

no to vím,že jsi ho fotila,ale to je už 14dní 😉 jak ty to děláš,že už teď je tak vychovanej 😎

dadous
26. říj 2009

no hele v pupku ty děti dokažu ukočirovat ale pak když vylezou na svět tak je to horší 😀 jo a nebudu fotit pupík každej tejden 😅 ted až po ultra 😀

meduna
autor
26. říj 2009

co dneska dávaj v bedně?máš nějakej seriálek?taky juknu co běží

dadous
26. říj 2009

ani ne, davaj superstar 😝

meduna
autor
26. říj 2009

tu nesnášim,a ještě jak dávaj takový ty přiblbla co se ukazujou a myslej si,že něco uměj,nějak supertalent se to jmenuje,minule tam byl chlap a prděl 😝 no trapas jak svině,jsem to viděla v ukázkách

meduna
autor
26. říj 2009

máš to taky pomalý?to je věčnost,než mi to naskočí 😖

dadous
26. říj 2009

jo na němcích? to jsem taky kousek viděla, ale tady mě připada že všichni zpívaj stejně 😅 jo kobyla je zabržděna i v čechach 😀

meduna
autor
26. říj 2009

no to je nějakej pořad a tam se ukazujou a jsou přesvědčený,že jako něco uměj,taky tam byl chlep,hnus umaštěnej,pupkatej jen v tangách a dělal břišní taneček,tak to byl dobrej hnusák 😝

dadous
26. říj 2009

😀 no ale byl v televizi 😀

meduna
autor
26. říj 2009

no byl,jako,že na to maj žaludek to nechápu.

dadous
26. říj 2009

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/182614-mini... 😀 😀 😀 tak tohle mě pobavilo, kam že se to vracíme 😀 😀

bambi79
26. říj 2009

Holky moc děkuju, musím to začít brát přesně jak píše Meduna - hurá čeká mě IVF 🙂 manžel tmu hrozně věří, tak se budu snažit od něj nakazit 🙂

bambi79
26. říj 2009

A Dadous: tobě se tedy už zadařilo? Tak moc blahopřeju a povedlo se po IVF?

dadous
26. říj 2009

jo jo to je dobrej přístup, nam se podařil hned první pokus 😉

meduna
autor
26. říj 2009

jdu na bednu,nemám na to nervy jak se to nechce otevírat,jsem z toho labil 😀

meduna
autor
26. říj 2009

tak si pořídíme šlapací pedál a hurá do toho Dadoušku 😀

bambi79
26. říj 2009

První pokus? Tak to je super a naděje pro mě 🙂 a měla jsi nějaký problém, žes musela na IVF? Teda pokud nevadí, že se ptám

dadous
26. říj 2009

bambi, ja jsem v pořadku ale přítel měl mooc špatny spermio, klidně se ptej , radi ti poradíme 😵

meduna
autor
26. říj 2009

dobrou noc a pěkné sny 😔

lenkacar
27. říj 2009

čus holky koukám ,že na mě byl dotaz ,takže Ket se nikam nepočítá ,je to samostatnej výkon ,páč si ho pěkně platíš .. 😀 😀 😀 ,protože se platí jak zmražení tak i rozmražení a transfer,ale v každém car je jiná částka ,u nás třeba 3300kč a nezávisí to na počtu vkládaných embrií,to je částka za ten KET. 😉 kdybys šla na 3Kety pokaždé musíš zaplatit.Medu až se tu sejdem napíšu ti seznam a nebo do IP at to nemusíš hledat ..co mam mít za vyšetření.já tu včera nebyla ,protože se mi udělalao zase zle ,jsem ležela jak chcíplotina ..nevim co se mnou je ..

lenkacar
27. říj 2009

jinak o tom psychologovi ,zastávam názor co holky ,pokud jsi zdrchlá z neůspěchů to ano ,ale pokud jdeš do prvního pokusu natěšená nevidim důvod si nechat někym motat hlavu ..holky včera jsem na satelitu koukala na věštce a musela jsem se smát ..jedna holka zadala dotaz na zdraví a finance ,baba 10krát opakovala to samé a to se už nedalo a stejně na finance jí neodpověděla a trochu mi to přišlo jako ,,zavolej mi do klubu ,, 😀 😀 😀

nadis.h
27. říj 2009

Ahoj ženy,

tak máme 7 statečných zatím. 🙂 Jsem zadrhávala jak dementos,když jsem do CARu volala. 😀

meduna
autor
27. říj 2009

Ahoj holky,
Nadi,to je teda bomba,tak s takovým číslem jsi nepočítala co?a transfér bude kdy?jsem četla ,že PK ne,takže asi brzy 😉 Hele taky bych zadrhávala 😀
Leni a nemáš ty to od nervů?a když ne,tak tě kolí nějaká chřipajzna 😝

dadous
27. říj 2009

čus 😉
nadi tak parada 😵

lenkacar
27. říj 2009

čus napadlo mě i od páteře docela mě bolí mezi lopatama ..achjo ten věk je svině .. 😔 nadi tak to je dobrý ..to musí něco přežít ikdyby nechtělo 😀 😝

lenkacar
27. říj 2009

dadu tak ještě nekope jo? to už brzy začne .. 😉