IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
3. lis 2009

ahoj dadoušku,asi jo hele,když to tak vyžaduje 😀 😀 😀 tak kdy jeseš babo na ten utz,zítra??

meduna
autor
3. lis 2009

a co malá,jak se projevila dneska?byla už nafoukaná zase 😀 😀

dadous
3. lis 2009

jo zejtra, se už nemužem dočkat, dadouš už od víkendu otravuje , at už je středa 😀 je zvědavej co to bude, to bude sranda když se nam neukaže 😀

meduna
autor
3. lis 2009

no,třeba bude za dámu a to se nehodí ,aby tam dělala prakovky a ukazovala na povel 😀 😀 😀 a podle jejího chování to dáma je 😵 nedělá žádné zbytečné pohyby

meduna
autor
3. lis 2009

v kolik jedete?jsem zvědavá,já vypočítala holku,ale třeba jsem se sekla,ale uvidíme 😎 😎 😎

dadous
3. lis 2009

no to jo, pohybuje se opravdu jen decentně 😀 tak ja nevím, že bych do ty nemocnice třeba utíkala, abych ji trochu rozblbla ,co?

meduna
autor
3. lis 2009

nebo,že by jste s Dadoušem hodili pořádnou sexovačku 😎 😎

meduna
autor
3. lis 2009

co je asi s tou dájou?

dadous
3. lis 2009

pojedem asi po desaty 😵 no jo daja asi maka jak diva 🙂

meduna
autor
3. lis 2009

co klohníš dneska k jídlu

dadous
3. lis 2009

nic, mam tady polívku ze včera, a dadouš ma v kolbence, a večer asi jatra a hranolky 😅

meduna
autor
3. lis 2009

ty vole to máte dvakrát za den teplé jídlo 😕 tak to asi jedeme směr severní čechy 😀 😀

meduna
autor
3. lis 2009

mám hlad jak herec ale nemám nervy na to vaření a hlavně nevím co 😕 😕 😕 trochu panika

meduna
autor
3. lis 2009

jdu na to,něco mě snad při čumění do lednice napadne,ale mám strach,že ne,tak je to furt,otvírám,zavírám,otvírám,zavírám a na hovno přijdu.

dadous
3. lis 2009

ja už tady do sebe leju polívku 😵

meduna
autor
3. lis 2009

tu mám,ale nemám na ní chuť 😝

dadous
3. lis 2009

no taky bych sada radši kus flakoty, ale když není 😕

dadous
3. lis 2009

no ja se stejně rozdělila s karlem, tady na mě koukal, jak kdyby 14 dní nejedl, tak už vylizuje misku 😅

meduna
autor
3. lis 2009

hmmm,to já taky,pořádnou flákotu,nejakýho stejčínka 😵

meduna
autor
3. lis 2009

Kareů žere i poblívku?no já abych věděla co mám dávat tomu našemu...nemá jméno ještě 😕

meduna
autor
3. lis 2009

no Kareů je Karel 😀

dadous
3. lis 2009

no neměl by, ale necham mu vždycky jen nudle a trochu masa. no a kdy ho budete mít, teda ji 😅

meduna
autor
3. lis 2009

konec listopadu,ještě je malá 😵 a co všechno Karel žere 😕

dadous
3. lis 2009

a odkud? no hlavně ma konzervy, jednou denně, suchy granule ma v misce furt, do konzervy někdy dam těstoviny nebo i knedlík, zaleží co zrovna mam 😅 no a když je buchta, tak pravidelně vylizuje talířek s drobkama 😀

meduna
autor
3. lis 2009

z Jihlavska je.a talířky tady valizuje Roman 😕

dadous
3. lis 2009

😀 no dadouš předtím taky vylizoval, ted holt nechavame karla 😀 jéžiš tak to budete mít doma veselo 😀

meduna
autor
3. lis 2009

jako myslíš ve vylizování 😀 😀 že oni tak rádi lížou 😀 😀

dadous
3. lis 2009

😀 😀 nooo 😀

meduna
autor
3. lis 2009

chlapi jsou vlastně tak trochu jako psi 😕

meduna
autor
3. lis 2009

dneska jsem říkala mámě o kámošce a jejím muži a říkám a to on jí to nemohla říct?to nepřemýšlel?a máma mi na to říká a copak chlapi maj mozek??? 😀 😀