IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
5. lis 2009

Medu no to on by uklízel.On ani nedělá bordel.Ten snad i ze spaní se naží aby nepomuchlal povlečení. 😀

lenkacar
5. lis 2009

medu můžeš mě nazývat floristou 😀 😀 😀 😀 a uklízečkou ,zatim nic neprodávam.. 😀 😀 😀

meduna
autor
5. lis 2009

no ale budeš prodávat a kasírovat 😵 ty woe,tam je to 4 v jednom koukám 😀

meduna
autor
5. lis 2009

holky jdu do pelechu,jsem fakt hotová,neni místo na těle ,které by mě nebolelo ☹ no to je tak,když se někdo válí doma a pak takovej záhul 😝 tak dobrou s kobrou a zítra juknu,až budu po práci večer,zase asi kolem 21hod,ahoj

lenkacar
5. lis 2009

medu ty se tam taky jednou udřeš chudinko ..máš pravdu,jak tělo neni zvyklé trpí dost ..já večer hnáty sotva taham..

nadis.h
6. lis 2009

Dobré ránko, my jsme dnes oba ranní ptáčata strašidla. 😝 Už jsme vzhůru od 6i. Po snídani a Karel má ostříhané a opilované nehtíky ode mě už taky. 😀

lenkacar
6. lis 2009

nadi? ty se hned takhle po ránu vrháš na manikůru? to já bych mu to po ránu zakrátila někde pod paží asi 😀 😀 😀

nadis.h
6. lis 2009

Leni on je strašný.Jakmile začne s něčím "prudit" tak to musím udělat hned. Jinak je s ním k nevydržení. 😅

meduna
autor
6. lis 2009

čau holky,tak Naďa je hned po ránu takhle pilná a piluje 😕 u babice jsem vyžehlila,trvalo to 4 hodiny 😝 pazouru jsem si spálila,tak mám lívanec po celé ruce.Opět jsem nemohla v noci spát,zabrala jsem kolem půl 4 a v 7 budíček,už mě to sere teda,unavená jsem,zalehnu a pak čumákuju 😠 Roman jede za chvilku pro holku,bude tady víkend,tak si jdu ještě lehnout,než půjdu zase do hotelu večer 😖 Léňa už taky maká určo.Nadi testila jsi zase?a Karel ještě nic neví?A co Dadoušek asi dělá?

nadis.h
6. lis 2009

Medu ahojky, teda Ty jsi taky pilná holka. 😉 To budou asi nějaký erupce venku či co s tím spaním. Já takhle na houby spím už 14 dní tak. 😨 Testila jsem,ale žádná změna velká. Doufám,že zítra ty čáruše budou silnější. 😅

blazenkaa
6. lis 2009

ahojky holčičky koukám že nadísek má // tak to ti moc gratuluji a ať čárky sílí 🙂

meduna
autor
6. lis 2009

Ahoj Blaženko,jak je?taky makáš co furt 😖
Nadi ono to roste nějak ob den myslím,tak zítra budou silnější 😉 A i kdyby až pozítří,taky dobré.Každému hcg roste jinak

nadis.h
6. lis 2009

Medu dneska na rodině kam taky chodím byla holčina co má dvojčátka kluky....A nostalgicky zavzpomínala že měla stejný den stejný // na testu jako já... Tak mě přišla "navnadit" na dvojčátka.... No NEUMIM si představit s mojim tělem mít bříško jaké měla už v 6 měsíci.. 😝 😀 Asi budu přepadávat dopředu jestli to budou fakt dvojky. 😀

meduna
autor
6. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 tak budeš muset na zádech nosit nějakej batoh s cihlama,aby jsi vyrovnala balanc 😀 😀 😀 vypínám comp,Roman už tady má holku,tak aby ho nevzala do parády a pěkně ho někam zašiju,večer vyndám a písnu.Stejně mastím za chvilku do práce.Tak pa zatím,posílám všem kobylám páteční pozdravení

nadis.h
6. lis 2009

Medu no asi jo. A nebo budu jezdit na krypl kárce. 😀 Jeee a nebo si pořídím takový to chodítko jak mají staré babči a budu ten pupek nosit na tom. 😀

liptonek
6. lis 2009

nadi velká gratulace!!!!!!!!!!!! 😀 a s těma dvojčátkama...já takovýho ducha jako máš ty měla asi až desátý den 😀

nadis.h
6. lis 2009

Liptonku děkujiiii. No už jsem holky sžilá s dvojkama. 😅 Tak ne že ty // někam zmizí. 😲 😀 A jak se máš liptonku? Vše v pořádku?

liptonek
6. lis 2009

To je dobře🙂 aspoň budu mít s kým vybírat kočár 😀 A v Liberci se jim dvojčata očividně dařej, takže proč ne i ty 🙂 Jojo, už je fajn. Jen mě teď rafla nějaká viroza, či co...tak kurýruju🙂 A břicho taky hrozně rychle rooste.....no těš se 🙂

nadis.h
6. lis 2009

Liptonku Ty jsi napřed. Tak to budu okoukávat od Tebe. 😀 Pěkně mi to v praxi odzkoušíš a já si pak vyberu dle Tebe. 😀 Taky mi příjde, že je tady hafo dvojek. A vždy se tak zadívám a řeknu si..jestli jsou taky z Gennetu. 😀

liptonek
6. lis 2009

Žádný takový. Budem vybírat pěkně spolu 😀 Já už se v tom ztrácím. Konečně jsem našla kočár, co by se mi líbil, ale celková cena 34tis 😀 Takže musim hledat asi dál. A budem jen o pár týdnů...to se vsákne 😀 A chtěla bys dvojčata?

nadis.h
6. lis 2009

Liptonku nejdříve jsem měla bobky že by dvojky mohli být...Ale časem kdy se mi vzdalovala naděje na vlastní děti kvůli mojim pitomým vajíčkům jsem o dvojky stála čím dál víc. Takže teď bych byla ráda tak i tak. Nevěděla jsem do poslední chvíle,že to výjde jak vyšlo a že budu mít ještě i mrazáčky. 🙂

S tím kočíkem pro dvojky...Koukni sem...Je to až nápadně nízká cena, ale je to nějaký člověk co má ty kočíky přímo od výroby a proto tak laciné...

Jee tak nic..Už to tam není... 😒 Ale myslím si,že to byl tenhle prodejce.Byla to celá sada i s korbičkama a autosedačkama nějak kolem 10i tis za nový...

http://aukro.cz/item806954346_supernovinka_koca...

nadis.h
6. lis 2009

Jestli na to čučíš tak si pak klikni na odkaz co je u tohodle chlapa na ZOBRAZIT DALSI AUKCE PRODEJCE...Jako některé kočárky se mi líbí...Ale nevím zda tomu důvěřovat. 😕

liptonek
6. lis 2009

Tak to držim pěsti, ať to dvojky jsou. Byla by to bomba!! 🙂 S tím kočárkem...ty bys neměla strach, že může být nějak závadný? Nikde jinde jsem ho nenašla...

nadis.h
6. lis 2009

Liptonku no právě to říkám..že je to až podivně laciné a neznámé. 😒 Ale designově celkem hezký.No já si počkám na Tebe co vybereš.... 😀

liptonek
6. lis 2009

Hele neštvi 😀 pěkně spolu 😀

nadis.h
6. lis 2009

Liptonku tak jo..Ale musíš na mě počkat. 😀 Já když tak ho budu kupovat až hooodně pozdě.
Ty jo já nebyla ještě ani na krvi a už tady plánuju takovéhle akce. 😀

liptonek
6. lis 2009

počkám, počkám. Jenchci mít vše okouklý. Člověk nikdy neví, kdy může ulehnout...a nechat to pak jen na chlapovi...to by asi nedopadlo dobře 😀 Plánuj, plánuj...jedno nebo dvě tam protě už musí být!!!! 😉

nadis.h
6. lis 2009

Jako jo nechci být namyšlená, ale já to uvnitř cítila už od ET,že to výjde. 😀 Tak doufám,že se nic nepohnojí. Nejsi Ty vlastně od nás tady odněkud???To bychom mohly nakupovat opravdu reálně spolu!!!! 😉

liptonek
6. lis 2009

Já byla taky přesvědčaná, že to vyjde. A přitom to byl první pokus. Jediný okamžik, kdy jsem trochu zaváhala byl v den ET, kdy mi řekli, že nebudem mít mrazáčky. Nějak mě to na chvilu rozhodilo. Ale za chvilu jsem zas už věřila, že to vyjde 🙂 Do Liberce jsem sice chodila, ale jsem z HK. Přechodně jsem bydlela v Jablonci. Ale doktor mi od novýho roku cestovaní zakázal. Takže se vracíím domů ☹

nadis.h
6. lis 2009

Jeeee tak to je škoda. 😒 😢 Tak aspon takhle virtuálně spolu ponakupujeme. 😉 🙂

Holky jdu vařit buřtguláš. 😝 Miláček na něj dostal chuť.Tak ho uplácám a nebudu muset vařit zítra.

Pak dojdu. 😉