IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
6. lis 2009

Tak ať se povede 😉

dadous
6. lis 2009

ahojda, dneska se lítalo po nakupech, ale koupila jsem si vínko, tak si dame do čumaku 😀

nadis.h
6. lis 2009

Tak doma je už provaleno... 😀 Miláček měl radost. Musela jsem s pravdou ven, protože musím jet zítra k sobě na barák na 14 dní hlídat pejska. Brácha jeden se odstěhoval a druhý musí zítra nastoupit do špitálu. Tak douám,že se nic nestane za těch 14 dní a vydrží to bez CARu tu dobu. 😒

meduna
autor
6. lis 2009

Ahoj holky jen načuhuju 😉 Dadoušku a jaké vínko proběhne?já mám pondělí volno,tak v neděli taky proběhne nějaká ta sklínka 😵 ale nevím ještě jaké,bílé ,nebo červené?no čas na rozmyšlenou mám 😉
Liptonku,když roste tak dej foto toho pupíku a nesoukromnič 😎 😎
Nadi a to tam budeš sama?

dadous
6. lis 2009

medu ružovej chenet 😵

meduna
autor
6. lis 2009

jo tak růžovák je u Dadoušů 😵 😵 a to ani neznám,kolik to má voltů?

lenkacar
6. lis 2009

ahoj medu dneska jsem v hajzlu jsem si tu békla ..že jsem totální debilní hovado ..

dadous
6. lis 2009

12 😅 jsme se musela jít podívat 😀 pak přivezem ochutnat
leni copak se stalo

meduna
autor
6. lis 2009

a proč?????

dadous
6. lis 2009

tak ja teda nevím ale dadouš usnul tak mam celou flašu pro sebe 😅

meduna
autor
6. lis 2009

no to je klasika víno,teda kapánek silnější,já vybírám tak 11 a nadrátovaná jsem stejně jak hovado 😀 Minule jsem si dala a to jsem pak byla povolná a všude 😕 😕 😝

liptonek
6. lis 2009

se ti řekne medu, když mně to furt prijde jako vyžraný panděro 😀 jen furt roste a roste. Není to takový krásný těhu bříško, jako má třeba dadoušek 😅

lenkacar
6. lis 2009

já si nejsem schopná nic pamatovat nevim proč ...je to pc na mě nějak složitý nebo ,nepamatuju kdy použít F4 F5 F7 F9 F12 😠 je nějakej divnej den ..mám deprese

lenkacar
6. lis 2009

já si dalaa pivo ,ale zítra jdu od rána do práce a zakázala jsem si už bekat pak mám oči jaK bambule

meduna
autor
6. lis 2009

víno je zdravé Dadoušku.
Liptonku jen ho sem hoď,to se zdá tobě,že nevypadá jako těhu,ale my to ojukneme a řekneme ti 😎 😎

dadous
6. lis 2009

jo prej těhu bříško 😀 zrovna dneska jsem říkala, že se prcek mele, a dadouš prej jako jestli kope, a mu říkam, no přes to sadlo ty kopance ani neucejtim 😀

lenkacar
6. lis 2009

medu dyt to znáš občas se dostaví depky ze všeho ..

dadous
6. lis 2009

leni klid hlavně žadnej stres 😵

meduna
autor
6. lis 2009

Hele Leni,já vím,že je to na 3,14ču ze začátku a vše ti připadá složité a oni se divěj ,jak to nemůžeš vědět,ale nikdo nebyl hned za jedničku 🙂 a počkej za měsíc ti to přijde jednoduchý jak facka.Tak se na to vyser a nesmutni,jak nejde o život,jde o hovno

lenkacar
6. lis 2009

špatně se adaptuju na nový prostředí ..jsem labilní vim to o sobě a chci bejt těhotná ..

meduna
autor
6. lis 2009

no znám,já jsem depkařka jako kráva,jak mě to chytne je konec,pazoury se mi klepou,blbě mi je 😝

meduna
autor
6. lis 2009

nejsi ty moje dvojče?????? 😀

meduna
autor
6. lis 2009

já se tak blbě adaptuju a tak chci děti,že jsem žrala tři roky antidepresiva 😖

lenkacar
6. lis 2009

jak se něčim rozhodim tak pořád řvu a dneska mi seřvaly šéfky a tim mě rozhodily totálně ...já vim jde o hovno ..kdyby se náhodou naskytlo něco lepšího odejdu ve zkušebce

meduna
autor
6. lis 2009

v hotelu jsem dohromady tři roky a co myslíš,jak mi někdo něco řekne,tak řvu jak malej fakan

meduna
autor
6. lis 2009

takhle jsem odešla tady z práce,hádka jako kráva a hádej se v němčině 😀 no tak jsem jí dala klíče a řekla jsem jí ať si to dělá sama 😠 ale ty následky pak,nedostala jsem podporu 😕 když jsem si dala sama výpověď,jenže já reaguju zkratově

lenkacar
6. lis 2009

tak si fakt moje dvojče 😀 😀 😀 celej večer tady řvu ..mám na sebe vztek ,že jsem tak neschopná ..

meduna
autor
6. lis 2009

ser na ně a představ si je jak tlačej na záchodě,to dělám vždycky,když na mě někdo machruje

meduna
autor
6. lis 2009

nikdo nemůže po tobě chtít,abys hned vše uměla.Krávy jsou oni,když na tebe řvou.

lenkacar
6. lis 2009

do práce jdu namalovaná řasy jak mrkačka a kdyby mě viděly doma jak tady řvu a nenamalovaná a totálně v prdeli tak bych tu práci v životě nedostala ..proč mám takovou povahu doprdele ..vše je pro mě 100složitější než pro nějakého pohodáře