IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
6. lis 2009

tak nalepí ty uměly 😀

meduna
autor
6. lis 2009

já mám jen bělásky miminkový na ksichtu 😵 ale nějak se to zhoustlo 😕 asi,že je ta zima,tak aby mi nemrzla huba 😀

dadous
6. lis 2009

bych taky chtěla takovou poruchu, na nohach, na kačeně a pod paží 😀

lenkacar
6. lis 2009

jí můžu dát moje z noh.. 😕 😕 😕 ,no u ní je to myslim fuk stejně je to drška ..tu bradavici co má na ksichtě bych v noci líbat nechtěla být jejim mužem 😝 😝 😝 😝

dadous
6. lis 2009

medu to budou hormony jak si papala 😵

dadous
6. lis 2009

nooo a chudak Paroubkova 😀

meduna
autor
6. lis 2009

viď,by nebylo špatný,jen pod pažema a nohách to nepotřebuju,tam mam taky poruchu 😀 a vlastně dole už mi to taky pelichá,tak u mě je to už zbytečný,nějaká porucha

dadous
6. lis 2009

medu řídne to, jo? 😀

meduna
autor
6. lis 2009

ten její má bradavice 😝

lenkacar
6. lis 2009

jojo medu to asi časem opadá....tak jdu spát tak pa zítra

dadous
6. lis 2009

jednu velkou 😝

dadous
6. lis 2009

tak leni naber síly a zítra se nenech vyprovokovat 😵

meduna
autor
6. lis 2009

Dobrou a zítra ať ti to uteče a žádnej stres 😉 se mi to říká vi´d 😀 😀 😀
jo řídne,byla taková pěkná a teď je vidět,že už přeci jenom není nejmladší a že má už něco na tacháči 😀

lenkacar
6. lis 2009

potřebuju aby mě osvítil duch svatej a nebyla jsem takovej dement tak pa zítra

meduna
autor
6. lis 2009

joo,tak to se dočkáš 😀 čekám už dlouho a neosvítilo mě krom protijedoucích aut nic

meduna
autor
6. lis 2009

jdu vybrakovat automat na cigára,jinak zítra budu v dupě v práci 😝

lenkacar
6. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

nadis.h
6. lis 2009

Ty jo vy prndalky.. 😨 To jsem vzdala dočíst. 🙄 😅
Ale co jsem chytila tak Leni...Nebojnic..Já nedělala v životě na recepci a když jsem nastoupila tak najednou telefony a vše v anglině, já tam sama a uměla jsem horko těžko dobrý den a nazdar..Toť vše.Vzdala jsem to xkrát na začátku...A pak po těch letech tam už jsem mohla dělat poslepu.Každý papírek jsem přesně z hlavy věděla kde je položený... 😝 až mě to přestalo bavit,že to tak znám a utekla. 😅

meduna
autor
6. lis 2009

tak cigára mám,ale málem jsem tam přimrzla,mám hejla u rypáku pěknýho 😝 to bude cesta ráno,než dojdu tam mi mrazem zešednou vlasy 😀

dadous
6. lis 2009

tak medu pořadně oblíknout 😵

nadis.h
6. lis 2009

Medu já byla venku volat s mamkou a třepala se až jsem nemohla mluvit. 😝 Je to hnus děvčata.Každým dnem hůř a hůř. 🙄

dadous
6. lis 2009

bych si na zimu nejraději pořídila obleček jako maj eskymaci 😀

meduna
autor
6. lis 2009

jo já už teď chodím jak Serjoža nabalená 😀

meduna
autor
6. lis 2009

no to je dobrej nápad,pořádnou medvědí kůži,ale tady???tady tak jedině choděj venku ježci,tak z nich.Dneska jsem zase jednoho málem nakopla,lozí to po chodníku,tak mě hned přepadla nějaká mateřská vlna a vynadala jsem mu,aby šel pěkně do listí 😀

dadous
6. lis 2009

ja radši moc ven nechodím 😀

blazenkaa
6. lis 2009

ahojky kobylky koukám jak tu klábosíte jsem vás konečně dočela 🙂

meduna
autor
6. lis 2009

máš recht,co bys tam taky dělala 😝 co vínko šmakuje?ti závidím 😉

meduna
autor
6. lis 2009

Ahoj Blaženko,kde jsi zase tak dlouho byla?

dadous
6. lis 2009

medu a nehledala jsi na něm jablíčko? 😀
čus blaži, no kde se flakaš?

nadis.h
6. lis 2009

Já chodím jen do krámu jednou za 3 dny. 😅

Ale teda co mám super tak jsem si ještě ve Švajcu koupila kabát dlouhý...Vypadá to jako spacák... 😀 Ale je to super teplý. Klíďo bych mohla jít pod tím na ostro a bylo by mi fajn. A stál asi 20 franků jen.. 😉 Ale mám ho na baráku. Tak si ho asi přivezu jestli tam pojedu ted.