IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
6. lis 2009

no Blaženko a v tom je možná zakopaný pes,že se toho tak křečovitě držíš.Zdravá jsi a neboj,není to žádní utěšování,ale vyjde to.

dadous
6. lis 2009

a jako proč mě nikdo žadny dítě nesvěřil 😀 😀

blazenkaa
6. lis 2009

teda vy dvě těhule vy by jste měly být právě v pohodě a nejšťasnějšímaminy na světě

blazenkaa
6. lis 2009

Medunko já se toho tak křečovitě nedržím a zdravá ? to taky nejsem

meduna
autor
6. lis 2009

je dobře tak jak je,šance je a to je hlavní.No ještě že to umělko je co 😉 😉

dadous
6. lis 2009

blaži řeknu ti, jsem se tak strašně těšila na těhotnění, ale ted už mě to neba, jak člověk kyne, je neohrabanej, sex stoji za hovno, takže at už je březen a prcek je venku 😀

meduna
autor
6. lis 2009

tak to nevím,asi nebylo žádný v dosahu 😀

blazenkaa
6. lis 2009

ono to uteče jako voda a březen tu bude ani se nenaděješ

dadous
6. lis 2009

no to nebylo 😀 co je s tou dajou? 😕

nadis.h
6. lis 2009

Dadu já už si smrkla. Byla jsem načatá už kvůli našim a pitomcovi bráchovi. 🙄 😀

Holky ale strašně pouštím duchy... 😀 Chudák Kája ten bude doslova spát jak zabitej dneska se mnou... 😀

meduna
autor
6. lis 2009

počkej pak,ten tě rozerve,to budou polohy 😀

blazenkaa
6. lis 2009

holky a co Koblížek kde ten se toulá ?

dadous
6. lis 2009

nadi a to je smrad co? ja vždycky na hajzlu, a pak tam nemužu ani dejchat 😀 aaaa dadouš se vydadal 😀

meduna
autor
6. lis 2009

😀 😀 😀 taky ucházim,ale spím dnes sama v obýváku,protože Roman tu má holku a ta je s ním v ložnici,tak udusím leda sama sebe 😀

blazenkaa
6. lis 2009

Holčičky musím končit přišel manža z práce a chce sem jít.Zítra se budu snažit se sem dostat a kdyžtak večer jsem tu .tak se mějte a krásnou dobrou noc

meduna
autor
6. lis 2009

ajéééje,tak je vydadanej,to brzo 😀 😀

dadous
6. lis 2009

chudaci křečci 😀

meduna
autor
6. lis 2009

Blaženko dobrou 😔

meduna
autor
6. lis 2009

ajo,jsem zapoměla,že tam je Pupu v obýváku 😀 Bertrůd je v kuchyni 😝

meduna
autor
6. lis 2009

tak dám ještě jednu čutku a razím směr obývák,ráno v 7 budíček a po práci ještě uklidit praxi 😝 jen ať se korunky hrnou,abych se mohla jít za rok nechat pěkně oplodnit od pana doktora 😀 😀

nadis.h
6. lis 2009

Dadu no strašný. Až se stydim sama za sebe jak páchnu.. 😀

A já teda když jsme u hlídání tak malá naše se narodila když mi bylo 15 a hlídala jsem už v 6i nedělí. 😵 je to můj pokládek. Táta zpíval ve skupině jedné tak jezdila na koncerty s ním mamka občas a já byla s malou sama doma. To jsme si vždycky užily. 🙂 Ted už je to holka velká. Bude jí 12 a to jsem jí chovala před chvilkou jako pár hodinovou v porodnici. 🙂

nadis.h
6. lis 2009

Medu mě oplodnily ženské... 😀 😀 Já si dělala z toho čurinu na sále. 😀

meduna
autor
6. lis 2009

hrozně to letí,proto si vše pořádně vychutnávejte holky,my s váma,ať víme co nás jednou čeká 😉 Nadi a kdy,že jdes do Gennetu na utz?

meduna
autor
6. lis 2009

😀 😀 no vidíš,ani chlap není potřeba 😨 mě minule pan doktor 😉

meduna
autor
6. lis 2009

Dadoušovic rodina už na nás hodila bobek 😎

meduna
autor
6. lis 2009

můj ex,jezdil taky s kapelou

nadis.h
6. lis 2009

Meduš no měla jsem ve čtvrtek testit a přijít na krev a pak až mě objednají na utz. Ale jestli pojedu zítra domů na těch 14 dní ne li déle tak nevím jak to udělám. Možná že si udělám jeden den v týdnu výlet a zajedu se vtírnout aspon na tu krev do Gennetu pražskýho s tím, že chodím sem do G. A na utz si myslím mě objednají od krve až tak za 14 dní.

nadis.h
6. lis 2009

Táta můj hrál u Taxmenů. To je taková military country kapela. Docela dobrý na to že to nebyl můj šálek kávy.

meduna
autor
6. lis 2009

tak jdu chrupkat,dobrou noc všem a zítra se na vás těším holky,jsem ráda,že vás mám. 🙂 🙂

meduna
autor
6. lis 2009

jo,jen si zajdi,to já bych to nevydržela,musela bych to vědět.no a hlavně my tady s dadouškem budeme napnutý,tak to nám nedělej jo 😉 Můj měl kapelu Pegas,určo by věděl,znal se se všema