IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
13. kvě 2009

noooo uz jsem si rikala,co je s tebou 😉

dadous
13. kvě 2009

jsem vezla k babce pradlo 😝 😝 takže do caru budeš volat zítra?

meduna
autor
13. kvě 2009

jo,kdyz to stihnu byt doma do pul 4.Ptas se me ne?

meduna
autor
13. kvě 2009

ty ji peres?

dadous
13. kvě 2009

no nikdo jinej tu není 😀 😀

meduna
autor
13. kvě 2009

aha 😕 😕 no nejak mi to nezapaluje opet 😀

meduna
autor
13. kvě 2009

jo dnes jsem v praci nasla dudlik,vysavala jsem a cumim pod postel a byl tam,tak jsem si ho vzala pro stesti 😉

dadous
13. kvě 2009

ty blaho to je znameníííí 😵 jo peru ale jen povlečení.už je to na ni velky 😝

meduna
autor
13. kvě 2009

no podle toho z jake stranky to clovek bere,muze to byt znameni ,nebo taky me napadlo,to je snad zly sen,ted to neklaplo a cumi na me dudlik.Ale pak jsem ho loupla do kapsy a rikam si,beru ho na sraz

meduna
autor
13. kvě 2009

jak je stara babi?

dadous
13. kvě 2009

88 😅 taky mě hned napadlo, že ty už nemusíš kupovat na sraz dudla 😀 a ber to jako dobry znamení 😉 ti říkám 😵

meduna
autor
13. kvě 2009

prijdu hned,jdu jen sousedce vybrat postu,poprosila me,nez odjeli a uz to je 5 dnu,nejak jsem na to zapomela 😀 😀 no je to jen tri vchody dal

meduna
autor
13. kvě 2009

ty jo 88,tak to je mazec

meduna
autor
13. kvě 2009

no mam ho v praci v zastere,chtela jsem si ho vzit domu ale bylo mi blby ho vyndavat pred babama,tak zitra rano ho hned loupnu do tasky.Taky div,ze tam clovek najde neco jinyho,nez zasrany hajzliky a smrkance 😝 😝 😝 😝 😝 😠 😖

dadous
13. kvě 2009

tak my jak chodíme uklízet na tu chalupu, tak občas i nějaky éčko najdem 😅

dadous
13. kvě 2009

ale ty zasrany hajzlíky tam jsou taky, mam vždycky rukavice pomalu až k podpaží 😀

meduna
autor
13. kvě 2009

tady nenechaj ani n!!!nic,jen chliv,ze by te ranila mrtvice,kdyz tam vlezes.
Tak posta vybrana,kytky zality a mam zas na par dni klid

dadous
13. kvě 2009

jsi hodna sousedka 😵 to je ta jka tě chodila píchat 😕 😀

meduna
autor
13. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 no ta me pichala 😀 ale uz nepichame,asi zase az na podzim me bude pichat 😀 😀 😀 😀

dadous
13. kvě 2009

😀 tak to maš fajn, změna je život 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
13. kvě 2009

jo ja vim,jako dnes jsem zase ridila z prace,Roman me vyzvednul.To zas bylo men od ridicu,opet jsem gumama malem vyrvala vozovku,kdyz jsem se rozjizdela do mirneho ale fakt mirneho kopecku,jo predtim mi to jeste chciplo!takze ty za mnou museli cekat na dalsi zelenou,tak to byli vsichni mooooc radi,ja tres jak blazen 😀 😀

dadous
13. kvě 2009

no uplně ty chlapi slyším 😅 dneska jel mladej natírat soupy vys. napětí 😕 jeli někam k Děčínu. Tak mam trošku nervy 😨

katy81
13. kvě 2009

Ahojky děvčata,tady se tlachá o 106 😀 stalo se něco závažného?Já bych tu strávila mládí kdybych měla dočítat vše 😉
Jinak hlásím srdíčko nám krásně buší a máme pěknou fotečku,už jsme velcí-v poměru s minulou fotkou a máme termínek 25.12. 😉

meduna
autor
13. kvě 2009

neboj 😉 je to sikovnej kluk urcite a vi co a jak.a vrati se dnes,nebo zustava do dalsiho dne?loupni taky jeho fotku at vime jaky mas detatko uz 🙂

dadous
13. kvě 2009

ahoj na fotečku jsem už koukala, je to super a budete mít krasny vanoce 😉 jinak se tu planuje sraz 😉 asi ve Varech 😕 a je tu par novych tvářiček

dadous
13. kvě 2009

zkusím něco najit. Ne jel tam z těch lovosic a vratí se v patek

meduna
autor
13. kvě 2009

ahoj Katy,tak huraaaaa,ze busi 🙂 🙂 mate krasny darek na vanoce,co asi to bude?holcicka,nebo chlapecek?a mate uz jmena?

meduna
autor
13. kvě 2009

no to ja uz budu slamena ☹ ☹ ☹ zitra jede ☹

katy81
13. kvě 2009

Malý bude nadšený že bude mít narozky na Vánoce,no třeba to bude mimo termín,třeba se mu bude chtít o něco dřív ven 😉
jejda sraz 😕 tož to pak dejte vědět jak to probíhalo,na mě je to hooodně daleko,všimla jsem si že je tu plno jiných ikonek 🙂

meduna
autor
13. kvě 2009

no dadousek ma jinou fotku 😀 😀 a taky jsou tu nove tvare.A co ta jmena Katy?