IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
23. lis 2009

To jsem dopadla.. 😝 Koukám na kouzelnou školku jak tam děda hraje na trychtýř a vařečky. 😲 😀 😀

meduna
autor
23. lis 2009

Čau holky,nějak nestíhám 😝 😝 trošku jsem vás pročetla,to zase jsou témata 😀 😀 ve středu se jede pro psa,tak to bude asi divočina u nás doma 😕

meduna
autor
23. lis 2009

fuj a jak jsem četla o těch vejcovodech,tak já mám za sebou dvakrát profuky,hnus velebnosti ukrutnej,pak mi je dvakrát chtěl pospravovat na laparce,ale bohužel,jen mi nějak nařízl vaječníky do kříže,ty jsem měla taky srostlé a pak mi ty vejcovody odstranil a od té doby mám pokoj,jinak předtím jsem chodila jak balon furt 😝

nadis.h
23. lis 2009

Juu medu to se těším za Tebe. 😵 To je rozkošné mít doma štěndo. A zaměstná Tě to na pořád.Když už to nemuchláš tak na to stejně pořád čučíš. 🙂

lenkacar
23. lis 2009

no nadi to my čumíme jak nám zelená akvárko 😀 😀 😀 😀

lenkacar
23. lis 2009

to nadi má aspon pořádnou hadicu do ruky 😀 😀 😀 a medu bude mít štěníska .. 😵 😵 😵

nadis.h
23. lis 2009

Woe zas jsem dneska po dlouhé době celý den sama doma a co hadice neudělala. 🙄 Vykadila se. 🙄 😀 Takže čekám na páníčka jak na smilování. 😀

lenkacar
23. lis 2009

co nadi smrdí to? nebo to vypadá že se had rozmnožil?

lenkacar
23. lis 2009

hele a když žere krysy s chlupama tak má chlupatýáho hovnouse? 😀 😀 😀 😝

nadis.h
23. lis 2009

Leni dneska páchnul řádně teda. 😖 Je to hovňajs možná větší jak od člověka. 😀 Dobrou chut k večeři. 😀 Hale já jsem prvně to šla okouknout,protože jsem si taky říkala,když to žere s chlupama a nohama a ocasem a vším tak jak ten kabel bude vypadat. 😀 No a je to jak od člověka. 😀

lenkacar
23. lis 2009

my jsme po véče 😀 😀 😀 špagetky jdu na ulici ..ne jako ven ,jdu na pana peška

meduna
autor
23. lis 2009

Leni akvárko taky už čeká na vyčištění,to je hrůza,furt dokola 😝
a Nadi,má to tuhý,nebo i srajdu?

meduna
autor
23. lis 2009

no to bys byla blázen,kdyby jsi lezla ven,je tam hnus

nadis.h
23. lis 2009

Medu zatím jen tuhý a černý. 😀 😀 A čůrá. 😀 😀

nadis.h
23. lis 2009

Já šla s košem.Vysypat kosti z uzenýho a zrovna dojeli popeláři a nějak jim v dešti uklouzla popelnice z toho auta a málem na jednoho spadla. 😕 Jsem se lekla až si málem čurla.

meduna
autor
23. lis 2009

a má pinďoura?

meduna
autor
23. lis 2009

😀 😀 tak to dneska u nás v práci,šel jeden kancelářák z kuřárny a tam kapalo potrubí a já jsem slyšela jak se mu proklouzla bota a už se válel na podlaze,jsem myslela,že se pochčiju smíchy,jak se rychle vymrštil a dělal jako ,že nic 😕

meduna
autor
23. lis 2009

Nadi,kdy jdeš na UTZ?

nadis.h
23. lis 2009

Nemá.Má jen takovou dírku na břichu. 😀 Třeba je to holka. 😕 😀

uuuuaaaa já jsem taky takhle zlomyslná. 😀 😀

Meduš jdu až 4,12. zdá se mi to strašně dlouho. 😕 Tak mi furt hlodá jestli nejít ke svému mudr. 😨

meduna
autor
23. lis 2009

taky bych nevydržela a šla ke svojemu 😎

nadis.h
23. lis 2009

Asi ju a půjdu. Hlavně kde berou jistotu,že nehrozí třeba mimoděložní. 😕 Sice nemám vejcovody,ale i ostatní holky chodí takhle pozdě.

meduna
autor
23. lis 2009

no u tebe teda tu jistotu mít můžou 😀 😀 vždyť nemáš vejcovody

meduna
autor
23. lis 2009

a jen jdi,už tam je jistojistě srdíčko 😵 😵 😵 😵

nadis.h
23. lis 2009

Medu no u mě jo.Ale třeba mimodělož v rohu děložním prý může být. A přijít o dělohu kvůli takové blbosti..To bych pak vraždila asi. 😨

Tak jo půjdu. 😵 Zítra cinknu na objdnání a na středu čtvrtek by mě mohli objednat. 😵

meduna
autor
23. lis 2009

na takový věci nemysli.Jdu do vany,jsem zmrzlá jak hovno,pak ještě juknu 😉

nadis.h
23. lis 2009

Já se jdu taky sprchnout. Karel nikde a já hlad jak blázen. 😝 Proč jsem tak slušně vychovaná a vždy čekám s jídlem na něho? 😅

meduna
autor
23. lis 2009

no ale honem se jdi najíst 😠 a co je s Dadouškem 😕 kde je?

nadis.h
23. lis 2009

Když mě to příjde nevychovaný jíst dřív. 😀 Já si tady zobu arašídkovou telku.A jdu do té sprchy.Tak snad emzitím dojede.

Daduška nakoukla a pak už nebyla. 😕

lenkacar
23. lis 2009

holky to bych taky krupla do trenek .. 😀 😀 😀 😀 ,jinak k hadům, had má pincasy dokonce 2 a oba funkční.jinak mě dneska strašlivě bolí záda tady hekam a uvolnuju záda ,no zatim neúspěšně ,stejně mi jednou ta umělá plotna nemine 🙄 ,nadi to bych nečekala ,si ten svůj chleba sežvejkam klidně sama..

meduna
autor
23. lis 2009

tak tak Leni,taky bych nečekala,já jak mám hlad ,jsem nevrlá jak sviňa