IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
28. lis 2009

Ahoj holky,tak je už po půlnoci,přišla jsem pozdě z práce,pak tady bala návštěva,ale juknou jsem musela,to je ta závislost na vás 😉 Leňo,ty už pečeš,tak já letos nenapeču asi nic 😕 Jinak Fufu,dneska hodila tři korkáče doma 😠 😠 hlavně,že jsem s ní byla venku,dělala jako,že nic a jen jsem dorazila do bytu už ho loupla v ložnici 😠 taky jsem už byla na půdě a sudnala asi deset igelitek s vánoční výzdobou a už začínám,letos trochu déle ale přeci 😉 tak dobrou noc a zítra juknu,mám volno 😉

coko.joko
29. lis 2009

Dobre rano hoky a krasnou adventni nedeli........ 😀
leni jak dopadlo peceni?
medu-neboj fufu se to nauci...je jeste mala...a prosim te co mate za rasu...... 😉 asi me to uniklo.....
ja dnes budu zehlit a pak pomalu psat prani k vanocum....to vzdy opruz 😀

neme
29. lis 2009

ahoj kočky,
mohu k vám na radu? Jsem 3.den po ET. Ležely jste po ET nebo odpočívaly?U nás v Caru nedoporučují ležení, prý to nemá vliv.Tak funguji normálně, ale vůbec nic necítím, nic mě nebolí, prsa normální. Mám strach, že to zase nevyšlo. Je to mé 2.IVF.Dokonce kolegyně z opu mi psala, že leží a s nohama nahoře. Co děláte vy po et a jestli vám to vyšlo.děkuju moc.

coko.joko
29. lis 2009

Ahojda neme,ja jsem lezela jen prvni dva dny 😉 potom jsem pomalu fungovala,ale netahala nic tezkyho.....a snazila se odpocivat......me v Caru bylo receno,ze 3 dny trva uhnizdeni toho vajicka....tak davat pozor.....nekoupat se atd......

neme
29. lis 2009

děkuju. Já právě moc neležela, protože mi nic nebylo.Trošku si to teď vyčítám.A kdy jsi šla do práce? já jdu v pondělí, tak přemýšlím, jestli tam vůbec mám jít 😒
Přece, když se přirozeně otěhotní, tak taky nikdo neleží, tak proto mi to přišlo trochu zbytečné.Děkuju za odpověď.

coko.joko
29. lis 2009

Ja jsem do prace nechodila 😉 ale v pondeli to je uz v poho,ale neprehanej to moc a hlavne netahej tezky....no me taky nic nebylo,ale radsi jsem se setrila..... 😉 me dr.rikal,at nenamaham brisni sval 🙂 ze to je nejhorsi,ale vis jak kazdy Car rika neco jineho,tak si pak vyber 😀

lenkacar
29. lis 2009

neme taky myslím ,že ležení nepomůže ,když je zhůry dáno ..bude ..jinak holky pečení zdra je zamraženo ..nic se nespálilo ..fifince 😀 😀 😀 😀 a hovnouskům zdra ..medu je to mimino a to taky kadí všude ,doma je to lepší to dá rozum.. 😀 😀 😀 😀

coko.joko
29. lis 2009

cus leni 😉

nadis.h
29. lis 2009

Ahoj holky.

Medu to je neco na Tebe co? 😀 ja to resila tak,ze jsem byla s nim tak dlouho venku nez to nechal tam. Sice nekdy opruz,ale fungovalo to.

Neme ja nelezela vubec. V den Et jsem spala asi hodinku a pak uz sla na nakup a druhy den zehlila a uklizela. Jen netahej nic tezkyho.

Leni kam ze mam dojet pro cukratka?? 😀 😀

lenkacar
29. lis 2009

čus holky tak jsem se na 14hod. objednala k šikmookejm na nehty a uvidim co se mnou provedou ..sem tam volala v opůl 12 a ona ,,máme volno ,přijd hned ,,tak jsem ráda ,že dělaj i v neděli ..pak podam hlášení jak si s tim neutřu ani prdel 😀 😀 😀 nejsem na nehty zvyklá ,nechci dlouhý ,nějaký jemný krášlení ..ani nezůstali vladísovi v zádech třeba 😀 😀 😀 😀 ,no holky jsem si studovala materiály bund ,to by se člověk posral z toho .. 😕 😕 😕 a když jsem to chtěla vědět v krámu ,tak mě holky nic o tom neřekly ..tak si to studuju z netu .. 😝 tam zítra mám jít večír na zkoušku a nebudu tam za debžu 😝

lenkacar
29. lis 2009

jinak medu tohle byl vopruz s filipkem ,já s nim 3hodiny venku a on to držel že mu lezly oči z důlků jenm aby to hodil aspon na rohožku u dveří ..nechápal ,že toto se musí venku ..

lenkacar
29. lis 2009

holky to jsou překlepy ,no vy to po mě vylouskáte co?už jste zvyklé .. 😀 😀 😀 ,jinak jsme nakoupili gumky na gumi sex ,jahodovky a je to pěknej smrad .. 😝 ,to raději nic asi ..stejně do zkušebky to asi nebudem používat ,až kdyby mě vylifrovali tak se budem zase snažit

lenkacar
29. lis 2009

včera přišel večer brácha a začal mi vysvětlovat jakou má technologii v bundě a jakej sloupec vody ..no holky jsem toto slyšela prvně .. 😕 😕 😕 😕 co to jako vůbec ta membrána je a ty čísla a co používá alpine za membránu 😎 a jelikož anglicky neumim tak ty jejich zkratky pro mě španělská víska ..tak si to překládam ve slovníku .. 😝 😝 😝 to bude ještě prdel

lenkacar
29. lis 2009

já jsem tak vděčnej zákazník ,mě stačí aby mě to bylo a mělo to slušnou barvu a cenu a kapucu a nějakej ten nápis a víc nepotřebuju ..ale jo jasný ,když někdo celej den mrzne na lyžích tak potřebuje kvakvakva litu 😀 😀 😀

coko.joko
29. lis 2009

leni,taky mam rada tuto znacku 😉 a uvidis vse se naucis a zakaznici budou cúmet jak jim to pak vysvetlis 🙂 no jahudkovy gumky smrdi?Bych prave rekla,ze to musi krasne vonet....... 😀

coko.joko
29. lis 2009

ja jsem se najedla a musm jit neco delat.....zitra prijede manzel a ja to tu mam jako kdyz bouchne bomba..... 😀 😀 😀

lenkacar
29. lis 2009

no a nebo to vioní dokud do toho nestrčí ten ocas 😀 😀 😀 😀

lenkacar
29. lis 2009

když všem budu tvrdit že je to vodě odolná a prodyšný tak tiom nic nezkazim ..koukam že se to píše u všeho 😀 😀 😀

lenkacar
29. lis 2009

tak se jdu na čongovku umejt a namalovat ..tak papíček ..

coko.joko
29. lis 2009

presne tak musis porad rikat co se pise a bude to.......at se ti ty nehty libi a pak nam je musis nafotit at vidime jak jim to slo 😉

dadous
29. lis 2009

ahoj jsem tu 😅
leni neboj, to daš, ještě budou holky v kramě koukat, jak jsi vzdělana 😵
coko jsem si to myslela že uklid nechaš na neděli 😀
medu to bude ještě hovínek 😀 😀
včera jsme byly na těch travestakach, super užasny, zas byly trošku jiny a ten jeden postava jak Helena Ružičkova 😀 😀 prostě byly skvělí, pak jsme s tím jedním tam kecaly do pul třetí, ja nohy natekly jak slon 😝 sosala jsme stříček, a jednu dobu mě mímo pěkně čutalo do močaku 😠 ale jinak jsme to zvladly skvěle, rano žadnej bolehlav jako vždycky 😵

dadous
29. lis 2009

medu věcičky jsou už v albíčku a ještě jednou moc děkujem 😵 😵

dadous
29. lis 2009

kdyby něco, tak jsem pořad tady 😕

coko.joko
29. lis 2009

Ahojda dad-to jsem cela ja...vcera jsem to vse vyrabovala,ale pak jsem sla ven a kdyz jsem prisla,tak uz se me nechtela a kecala jsem s rodinou do noci pres skyp a dneska jsem to vse dohanela,aby tu bylo cisto a hlavne uklizeno 😀 😀 😀
verim,ze se ti to vcera moc libilo,protoze ja jsem byla v Praze na trevestakach u toho tlustyho,ted me vypadlo jmeno kamarad Ruzickove.....a bylo to uzasny dela tam kamos,tak nas pak provedl satnama a fakt super...a ty lidi okolo hrozne hodny 😎 😎

dadous
29. lis 2009

jo tenhle tlustej tady byl taky ale to už asi před dvěma rokama, ted tu byl jinej, hodně mladej, ale měl největší uspěch, a jeden si říka slečna daisy, je znamej jako helča vondračkova, tak to je přítel toho našeho kamarada tady z ty diskoteky 😵

dadous
29. lis 2009

hele tady to je von http://www.club-deprese.net/index2.php?page=zob... ale je to z lonska

coko.joko
29. lis 2009

dad,tak koukam,ze mas taky kamose travestaka..... 😀 to jsou uplne super lidi..... 😉 porad premyslim jak se ten tlustej jmenuje....asi zapnu Kamenaka v tom hral tu jeptisku 😀
mrknu na to....

coko.joko
29. lis 2009

Tak ta Helca Vondrackova byla u nas na vesnici..........a mela velky ohlas...... 😉

dadous
29. lis 2009

no tak to je dobře, jmenuje se David 😵 a z toho kamenaku tady byl i ten co hral fyzikařku 😅

coko.joko
29. lis 2009

to jetaky travestak ten jak hral tu fyzikarku?To jsem nevedela...jsem hledala fotky jak byl DAvid u nas,ale nemuzu najit.... ☹
delam ted ty koblizky co jste tu psali,tak snad se povedou 😀