IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
2. pro 2009

tak co medu, dostala fufu snídani?

meduna
autor
2. pro 2009

ahoj Dadoušku,jo dostala i obídek a večeřičku 😵

dadous
2. pro 2009

at z ní nemate kouli 😀

meduna
autor
2. pro 2009

Jdu do pelechu,Fufák půjde ještě ven,ale s Romanem,já už to nedám,tak dobrou noc holky 😔 😔 😔

dadous
2. pro 2009

tak pa pa , taky mizím 😵

lenkacar
3. pro 2009

čus holky nejde o to ,že jsem nová ,jde o to ,že se bojí o místa .. a to je zase pochopitelné a na druhou sranu ,co mi je do toho .. 😕 😀 😀 😝 ,tak dneska jdu od rána do večera ..

coko.joko
3. pro 2009

ahojda,
leni v kazdy praci neco.....taky to znam 😉
teda tady se zase flamovalo.....
ja jsme prisla domu v pul jedenacty vecer a uz jsem nechtela a hlavne jsem nemela silu zapinat PC 😀 tak jsem sla hned spat....

nadis.h
3. pro 2009

Ahoj holky,
Tak jsem nevydrzela a jela na ambulanci do spitalu pac jsem mela krece vcera divny. No hned byla bolest vylecena diky utz. V pupendu jeden prdolka a srdicko mu busi jako zvon. 🙂 koulely se mi pekne slzy velke. 🙂

koblichzek
3. pro 2009

Ahojky všem.
Nadis tak to je super, já taky bulela, když jsem slyšela poprvé srdíčko. To je ten nejkrásnější pocit, viď?

nadis.h
3. pro 2009

Kobli já ho neslyšela,ale bylo to nádherně vidět a stačilo mi to. 🙂 Uslyším ho v pondělí v CARu. A nádherný to bylo. To nejde popsat. 😵

koblichzek
3. pro 2009

Je mi to jasné 😵 , tak hlavně, že to vyšlo a vše vypadá OK. Tak se koukej šetřit 😉

nadis.h
3. pro 2009

Kobli no šak jsem pořád doma a válím se. 😝 Jen včera teda mě vystrašilo břicho jak mě bolelo chvilkově. 😒 Ale vím,že je vše ok,tak dobrý. 😵 A co u Vás?Taky vše ok?

koblichzek
3. pro 2009

Jo, jo. Vše je OK. Teď už jen to čekání, aby se malá držela co nejdýl.

nadis.h
3. pro 2009

Kobli co by lezla ven teď? Ona je holka chytrá a ví,že je klendra tak vydrží.Nebojvlkanic. 😀

koblichzek
3. pro 2009

😀 To je fakt. Teď už to prostě dotáhneme všechny do zdárného konce. Vím, že je to jedno, ale co bys radši - holčička - chlapeček

nadis.h
3. pro 2009

Koblí no holčička. 😵 Nechci toho prcka svého nějak naštvat jestli mu tam roste pindis...Ale takhle no.. 😅 Holčinku Karolínku. 😵 U kluka ani nevím zatím jméno. 😕

koblichzek
3. pro 2009

Já jsem na začátku hrozně htěla kluka, ale teď, když vím, že je to holčička, bych neměnila. Už jsem se kochala v obchodech těma nádhernejma věcičkama (růžovejma). Jo jen kde na to vzít a nekrást 😀 😠

dadous
3. pro 2009

ahoj holky 😵
nadi tak konečně to mame potvrzeny a ted už jen krasny těhulení 😀

nadis.h
3. pro 2009

Kobli právě.Ty hadříky jsou úžásný.A celkově jsou holčičky rozkošný miminka. 🙂

Ahoj dadu,už jsem rupla nervově no a musela se jít někam vtírnout. 😀

dadous
3. pro 2009

to je dobře, ja bych to taky nevyržela 😵

koblichzek
3. pro 2009

Ahoj dadoušku 🙂

coko.joko
3. pro 2009

😉 Ahojda devcatka,
nadi-super,ze to je potvrzene a ted uz jen pohodu 9 mesicu 😉

dadous
3. pro 2009

😀 jsme se tu sešli těhule 😀

coko.joko
3. pro 2009

to jo sama tehule 😀 😀 a za chvilku tu bude jeste vic tehulek 😉

coko.joko
3. pro 2009

no ja teda nebudu mit holcicku,ale od zacatku jsem chtela kluka a to se me splnilo,tak mam radost a vecicky jsou i na kluka pekny 😉 😉

koblichzek
3. pro 2009

Přijde mi neuvěřitelné, že už mám půlku za sebou. Letí to.

dadous
3. pro 2009

no příští rok určitě, to bude další varka 😀

nadis.h
3. pro 2009

Holky nechcete na mě krapet počkat? 😀 Já jsem moc pozáádu. 😀

coko.joko
3. pro 2009

dad to bude varka to si pis 😀 a moc jim to vsem preji.....

coko.joko
3. pro 2009

nadi ja pockam 😀 😀