IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
31. pro 2009

tak se k nim přidej 😀 asi zas v Trutnově 😅 ale ted už to nebude jen na igelitku 😀 už mam připravenej kufřík 😀
ahoj kobli, ty na nas taky pěkně kašleš vid 😅

coko.joko
31. pro 2009

dad k nim nikdy....tam huli porad travu a vodni dymky....tam ja nepatrim.... 😀 😀 😀 jo kufrik no vidis ja si asi vezmu hokejovou tazku 😀 az ja budu balit co sebou tak to bude neco 😵

koblichzek
31. pro 2009

DAdoušku nekašlu, ale hodně ležím. My tvrdneme jak blázen. ☹

dadous
31. pro 2009

tak kobli mě ani to ležení nepomaha 😖 a jinak jste ok?

dadous
31. pro 2009

coko no neblbni, hokejovou? to je taška jako krava, jsme jeli s kamoškou do madarska a měli jsme v ní hadry obě 😀

koblichzek
31. pro 2009

Já když ležím, tak je to o něco lepší, ale uvidíme. Byla jsem na kontrole a znova jdu 13. ledna a to říkal, že bych si asi šla lehnout do nemocnice. Jinak to vypadá snad OK.

dadous
31. pro 2009

jee do nemocnice néé, tak pěkně hajejte at jste v pořadku 😵

dadous
31. pro 2009

kobli už si aspon nabrala nějaky to kilečko?

koblichzek
31. pro 2009

No snad jo, musíme přece ještě nějaký ten čas vydržet. A jak se citíš ty?

coko.joko
31. pro 2009

dad 😀 😀 😀 no prave...ja se sni pakuju vzdy na leto do CR a to mam dve jen pro sebe....ted do toho jeste Vrata a prcek to pojedem jako cikani 😀 😀 no nikdy nevis co budes potrebovat v porodce 😀 😀
kobli a na to tvrdnuti opravdu neni nic.......

dadous
31. pro 2009

ja žadny velky problemy nemam, jen už mě to nebaví, jak roste břuch tak jsem neohebna, sotva vylezu z vany 😀

koblichzek
31. pro 2009

No přibrala jsem 1,5kg. Jinak bříško mi moc neroste, takže mě to všude tlačí. Proto mám i prý víc ležet, protože když sedím nebo tak, tak ji tam moc utlačuju. No fakt si to užívám. 😀
To je fajn, že vy jste bez problémů. Už jen 10 týdnů 😉

coko.joko
31. pro 2009

dad z vany uz mam problem i ja...a to nemluvim o holeni atd....... 😀 😀

dadous
31. pro 2009

jee 1,5 kilo, to je jen miminko a jinak nemaš nic navíc 😅

dadous
31. pro 2009

😀 jo holení 😀 ja už to mam zas na nužky 😀

koblichzek
31. pro 2009

Nemám, ale mimi roste naštěstí tak, jak má. Co potřebuje si bere ze mě.

dadous
31. pro 2009

tak to je duležity 😵 😵

coko.joko
31. pro 2009

na nuzky 😀 😀 😀 tak to ja mam na ziletky 😀 😀 a co teprve strihani nehtu na nohach to je mazec.....a bude hur.....
kobli,to moc nemas ja ti pujcim klidne moje kila 😉 sice jsem nabrala jen 4 kila za celou dobu,ale mam zasobu svych....

dadous
31. pro 2009

😀 no uvidím jak se stím v neděli poperu 😀

koblichzek
31. pro 2009

Holky tak si to dnes užijte a né, že se vožerete 😉 😀

dadous
31. pro 2009

kobli dyt nas znaš 😀 my nikdy 😀

coko.joko
31. pro 2009

kobli ja se ozeru jako to prase 😀 😀 budu pit vodu,takze dokud nebudu na mol,tak nejdu spat 😀 😀
dad,a proc ve nedeli.....

dadous
31. pro 2009

pže se budu holit až v neděli 😅 páč mam v utery kontrolu 😅

coko.joko
31. pro 2009

aha ty to nechavas tesne pred kontrolou...tak to jo.... 😀 😀........posloucham radio Impuls a krasne hrajou...

dadous
31. pro 2009

jo tam hrajou hodně česky 😵 ja posloucham radio 4U , tam zas hrajou takovy ty 80ty leta 😅

coko.joko
31. pro 2009

to jetaky pekny 80 leta
😀 ja ted mluvim s Kubou od brachy 5 let a tak me tu vse lici co dostal k vanocum a porad mele.....

dadous
31. pro 2009

😀 no my jak jsme byli u švagrovy, tak neteř taky, ještě jsem se ani nevyzula a už mě tahla do pokojíčku ukazovat darky 😀

coko.joko
31. pro 2009

to je sranda s nima...se tu tlemim jak mala

dadous
31. pro 2009

no počkej za dva tři roky bude vypravovat vaš prcek brachovi co dostal k vanocum 😀

coko.joko
31. pro 2009

no to bude veselo,az bude mluvit