IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
31. pro 2009

nejlepší je,jak si každý zvíře zafixuje zvuky,tak třeba jak vrznu s dveřma od lednice,tak to tady začne pískat ale hrozně,to morčata,nebo jak vyndám nůž a jdu krájet zeleninu,to se můžou zesrat 😀 a tahle zase už vyjíždí jak slyší,že bouchám s miskama 😀 a když otevřu špajsku,no na žrádlo a píchání to maj všechny zvířata stejně vymakaný

meduna
autor
31. pro 2009

to byla rychlovka Nadi.Jednou mi jeden chlap dělal česnačku a ta byla dobrá.Udělal jen vývar z masoxu a na talíř mi dal lžíci sádla,drcenej kmín a vymyčkal česnek a zalil to tím vývarem,to bylo taaaak dobrý 😵

nadis.h
31. pro 2009

Hehe fakt jo? Já morče nikdy neměla.Jako malá jsem se bála těch jejich velkých nohou... 😀

meduna
autor
31. pro 2009

ale oni nemaj velký nohy 😕 😕 jen když jim nestříháš drápky,tak to pak maj hnátu jak krávu

meduna
autor
31. pro 2009

jo tím mě tady terorizujou,schválně kouše klec a píská-dokud nedám 😠

nadis.h
31. pro 2009

Počkej ne česnečku jako polívajdu. Ale česnekovou pomazánku. 😀

Mě se vždycky zdálo,že mají velké nohy. 😀
My měli křečka a ten nás terorizoval v noci že kousal akvárko...To byl tak hnusný zvuk,že jsme ho vždycky odstěhovali do koupelny.. 😝

meduna
autor
31. pro 2009

tu už mám hotovou,to bude až zítra v práci na ně dejchnu 😝 😝

nadis.h
31. pro 2009

To jo. Ale je skvělá.Lidi at si trhnou. 😀

meduna
autor
31. pro 2009

no tady je to problém,normálně nesmíš jíst česnek když pracuješ,neni to napsaný,ale je to takové nepsané pravidlo 😕

meduna
autor
31. pro 2009

tak zatím ahoj,jdeme večeřet,kastrolový tanec už mám za sebou a hlad jak herec 😀 😀

nadis.h
31. pro 2009

To fakt jo? 😲 No my to měli v kurzu společenského chování norem EU a je teda pravda,že tam psali že by měli lidi v práci spreje do úst mentolové. 😅

Tak já jdu do vany.

nadis.h
31. pro 2009

To jsem zvědavá jak se mi bude spát v tomhle bordelu.Furt nějaký howada hážou dělobuchy z balkonů...

meduna
autor
31. pro 2009

tady to práská už od včera 😠 a o půlnoci je u Hitlerárny hovňostroj,tak to bude rachot jako blázen,to Fufina bude na sračky,vidíme to z okna 😕

nadis.h
31. pro 2009

Chudák.Bude se bát nejspíš.Tady mám občas pocit že se nám rozletí okna.Nevím co to tam hážou pitomci. 🙄 Hlavně v telce hovno.Nevím u čeho usnu když dávají samé trapárny silvestrovské.

nadis.h
31. pro 2009

Holky jdu zalehnout k tý telce. Bolí mě škopek do toho všeho.

Tak krásného Silvestra a pa příští rok. 😵 Jste moje zlatíčka! 🙂

coko.joko
31. pro 2009

Zdar holky,
koukam medu,krasna a nova fotecka...moc ti to slusi...
nadi ja taky lezim u telky,ale bohuzel ty idioti Turecky tady porad neco hazou a se vzdy leknu...
Tak se mejte a pa.....V roce 2010.......

meduna
autor
31. pro 2009

ahoj Coko,tady to taky práská,to je dílo.Fufina se nejde ani vysrat 😕 a je na mě nalepená jak klíště 😀

coko.joko
31. pro 2009

medu ty porad menis ty fotecky me v tom delas bordel.... 😀 jsem se ted dodivala na film Bony a klid a jeste se chci podivat na jeden a pak asi zalehnu......tak cus holky......zitra na vas mrknu........ 😀 😀

meduna
autor
31. pro 2009

už sis myslela,že je tady nějaká nová baba co 😀 😀 jsem se nějak nemohla rozhodnout,kterou že tam frknu 😕 a do albíka jsem dala jednu mě a Romana.Tak se koukej,půjdeme si pustit taky něco a pak spát 😖 to je ale trapnej Silvestr 😝 ale jak budu mít volno,tak to doženu 😀

meduna
autor
31. pro 2009

jsem četla:zítra na vás mrsknu 😀 😀 😀 a to jsem dopila čaj a takhle mě to vyřídilo,že neumím číst,to bude asi tím,že nechlastám 😀

lenkacar
31. pro 2009

tak prdelky všem vám přeju vše nejkrásnější do roku 2010

lenkacar
31. pro 2009

jsme doma střízlivý ,přežraný a u telky ..parádiočka prostě ..včera jsem osobně balila krám do beden a čau.. sice si mě šéf ještě vyžádal na pár dní ,ale co bude dál nevim ,možná po inventuře kleknu ..i jenom to balení krámu moje záda moc těžce odsraly

lenkacar
31. pro 2009

včera jsem se začátkem mrazíka odcházela do peří ..dbneska snad vydržim na novoroční šampíko.. s tim piovem co tu lehce popíjim to bude bezva blicí kombinačka

lenkacar
31. pro 2009

jo a novinka ostřihala jsem si kleštěma drápy ,jako na důkaz smutku ,nebo tak nějak jsem to cítila ,dřív jsem se stříhala ted to odsraly nehty .. 😝 😀 😀

meduna
autor
31. pro 2009

čau beznehtá 😀 já jsem je zase okousala,prasuta jedna 😝 😝 tak teď to mám jak palice na buben.tak už je v krámu šlus jo 😖 tak mi na přípitek nemáme nic 😕 😕 jo vlastně birella nealko,taky kultura jak svině 😀

meduna
autor
31. pro 2009

já jsem už moje přání pro vás všechny napsala na předchozí stránce a furt platí 😀

lenkacar
31. pro 2009

medu ráda tě vidim 😵 😵 😵 😵 😵

meduna
autor
31. pro 2009

no já taky,už jsem se podivovala ,kde jsi 😕

lenkacar
31. pro 2009

já jsem ležela u telky jak mrcha sotva lezu holka moje ,oddřela jsem tam největší sračky ..

meduna
autor
31. pro 2009

až já zítra zívnu v práci,tak všechny odpadnou a nebo si po tahu už nebudou muset dávat česnečku 😀 jak mě smrdí z mordy česnek 😀