IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
1. led 2010

ja taky budu zitra vytirat se me ted nechce nic delat....musim ztahnout fotky a poslat je mamce a brachovi...vcera jak jsem mluvila s Kubou(brachy syn)tak spolu nejsou a ta jeho me poslala spoustu fotek jak mel Kuba narozky a tak jsem rekla,ze to poslu brachovi a mamce....porad si delaji naschvali a pak Kuba je chytry jak radio.. 😉 😉

coko.joko
1. led 2010

tak jsem si udelala cokoladku a ted me volal Vrata,ze az pujde ze zimaku,tak prinese Kebab,tak se tesim.....

meduna
autor
1. led 2010

hojda holky novoročky 😉 😉 jukám,jukám.Z joudova,to je práce,pro ty kdo neví 😀 jsem se doplazila v půl 7 😠 😠 😠 😠 sráči japonský 😖 😖 😖 Roman ,jinak kliďas,mi řekl,že tam brzy pošle bombu do hotelu 😕 a šel na pivo 🙄 🙄 má nějakej nerv 😝

nadis.h
1. led 2010

Ty jo Coko nedělej chutě. taky bych si dala!! 😅 Já měla rohlíky s džemem k véče. 😝

Medu a divíš se? Vždyt je to na palici... 😖 I když já mám co říkat-viz práce mého...

meduna
autor
1. led 2010

ahoj Nadi,no jo je to na palici ,ale pro mě víc jak pro něho,já tam ohýbám jak jantar hřbet 🙄 já si kupuju taky ráda dener,napsala jsem to počeštěně 😀 to by mi Turci dali po tlamě,kdyby to četli 😀

meduna
autor
1. led 2010

no,jdu se proběhnout s vysavačem,jinak mě šlehne z toho chlívu tady 😠 😠 😠

nadis.h
1. led 2010

Medu abys nebyla za chvilku jak Zvoník u matky boží nebo jak se to jmenovalo.. 😀 😀

Holky mám dotaz...Když dám výpověd ve zkušebce tak můžu pak třeba druhý den nastoupitna PN?

Dneska s šéfové vypadlo,že to moje těhu musíme utajit před majitelem,že by z toho měla průser a tak špekulujeme jak na to,abych já mohla na PN ale aby majitel nemusel nic platit... 😝

venyska
1. led 2010

Dobrý večer,a všem přeji jen to nej nej nej do nového roku.Čeká mě ivf s dárcem,mohu se přidat?

nadis.h
1. led 2010

Ahoj Venysku,

i Tobě vše NEJ... Jasně že se můžeš přidat! 🙂

coko.joko
1. led 2010

Tak holky ja ho uz mam v sobe ten dener(Dönner)....a byl moc dobry 😀 😀 😀 ted jdu na telku jsem zmozena po tom...
jinak medu at tam hodi Roman,ale nejakou velkou......
nadi v tom ti neporadim ja to nevim 😕 ja jsem uz dlouho doma.....
zitra jsem uplne sama uz od rana ten muj zase leti paaa tak na vas mrknu....snad tu nekdo bude.....tak se mej te a paaaaaaaaa

meduna
autor
1. led 2010

Ahoj Venysku,jasně že můžeš a kdy jdeš kam?
Naděnko to fakt nevím,ale jak dáš výpověď tak nedostaneš peníze ne?aspoň tady to tak je,že máš tři měsíce bububu 😀

meduna
autor
1. led 2010

Coko,tak pěkně hajej s miminkem a dönnerem v pupíku 😵

meduna
autor
1. led 2010

Venysko,četla jsem ,že jdete do Plzně a kam?já jezdím do institutu v Plzni

nadis.h
1. led 2010

Medu no co jsem vyčetla tak po ukončení práce mám 7 dní ochrannou lhůtu kdy můžu nastoupit na PN a nebudu mít jen nárok na výplatu prvních 14 dní co platí zaměstnavatel jinak pak to platí socka. Tak snad to tak bude.Musím si to ještě pořádně vyzjištovat abych nedostala kůlo. 😀

Já dostala chut na picu..

meduna
autor
1. led 2010

😀 😀 😀 ty už to píšeš jako já 😀 😀 jsem jednou psala Dadoušce:hele a jak děláš ti domácí picu 😕 😕 a zdálo se mi to nějaký divný,no ale to víš věk už dělá svoje a nemohla jsem si vzpomenout ,jak se to píše 😲 😲 😲

meduna
autor
1. led 2010

ale taky bych ji do sebe poslala,jsem dnes jedla ráno dvě housky,pak banán,trochu sušenek,housku a toť vsjo 😕

meduna
autor
1. led 2010

ale cítím to na vybrakování lednice za chvilku 😠

venyska
1. led 2010

meduna já taky do smatanovky

venyska
1. led 2010

smetanovky 😀

nadis.h
1. led 2010

Já si dala 2 rohlajze k večeři s džemem a tot taky vše.A ted tatranku k čaji. A nic jsem si nevzala do háku s sebou páč jsem neměla na nic chut... 😒 A ted mě honí mlsna...
No hezky česky pica ne... 😀

venyska
1. led 2010

Jezdíme do institutu profes.Zecha

venyska
1. led 2010

nadis:Co stimulace?měla jsi syndrom?Já se toho tolik bojím.Povedlo se na poprvé?

meduna
autor
1. led 2010

veny,my tam jezdíme taky.Hele neboj vlka nic

venyska
1. led 2010

Bojím,tak to je super,konečně spřízněná duše.ke komu chodíte?Mi k Vlčkovi

nadis.h
1. led 2010

Veny já hypermrchu neměla.I přes to že jsem píchala 300iu denně 15 dní.Ale je to možná tím, že mám malou odezvu vaječníkůl na stimulku tak se mi to vyhnulo.

venyska
1. led 2010

meduna:Jaký je u Vás problém?Manžel má azoospermie.Do mesa/tese nejdeme,chceme dárce.Bojím se ale dlouhého čekání

venyska
1. led 2010

nadis:Šťastná to žena jsi 🙂

meduna
autor
1. led 2010

u nás jsem problém já 😕 nemám vejcovody.já myslím,že čekačky nejsou dlouhé,dnes to vše jede jak na běžícím pásu

meduna
autor
1. led 2010

k Hradeckému

meduna
autor
1. led 2010

a ty jsi z Plzně?