IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

venyska
2. led 2010

Ty jsi v gennetu byla?

nadis.h
2. led 2010

Tak to je jasný. To je jak já. Já jsem odkázaná taky už jen na IVF a možná že časem už ani IVF nepomůže protože mi odejdou úplně ty vaječníky. Takže já si myslím,že to všechno přišlo v pravý čas u mě a byla to otázka pár měsíců..

nadis.h
2. led 2010

V Gennetu ano,ale v Liberci.

A to že mi vzali ty vejcovody,tak psychicky mi to způsobilo to,že už skoro doma s přítelem spolu nespíme. 😒

venyska
2. led 2010

Hlavně že ti to vyšlo.Já fakt jen nechápu proč to nevychází to IVF někomu hned na poprvé

venyska
2. led 2010

Jakto?takový blok?To je mi líto

nadis.h
2. led 2010

To by bylo parádní vědět.Pak by to vyšlo všem na poprvé. Je to prostě o přírodě nejspíš.A nepomůže tomu nic. A já konkrétně se nijak nešetřila po transferu.Doma jsem usnula na hodinku a pak jsem šla na nákup a uklízela a prala. A holky které třeba púoctivě leží 3 dny tak nic.,

nadis.h
2. led 2010

Buď to způsobilo,že prostě uvnitř abych nad tím přemýšlela pro mě sex ztratil smysl a nebo prostě odešla nějak chut s tím...Nechápu.Předtím jsem byla dost náruživá.Až mi přítel "nadával"... 😀 A ted jsme spolu naposledy spali v létě. Ted je to jasné...nechceme ani jeden kvůli mimču...

venyska
2. led 2010

To je jasné,když se to má chytit tak se to prostě chytí a udrží!Když se to nemá udržet,tak se můžeme třeba stavět na hlavu a nic nepomůže

nadis.h
2. led 2010

Přesně.Do transferu to mají doktoři pod kontrolou,ale jakmile to máš v sobě tak už to záleží na tělu.

nadis.h
2. led 2010

Oni jsou 2 hodiny??!! 😲 😀 Jejda...Tak to jdeme spát ne??

venyska
2. led 2010

To je jasné.Co z toho bolí nejvíc?

nadis.h
2. led 2010

Mě asi bolel nejvíc odběr. Dost mě ten první den bolelo břicho. Jinak mě nebolelo nic. Transfer je lepší prohlídka na gyndě.

venyska
2. led 2010

jejda,já mám malou dcerku která mě v 7 vzbudí 😀 😀 😀 😀

nadis.h
2. led 2010

Tak jdeme spát a zítra to dodrbeme. 😅

venyska
2. led 2010

Ale po odběru tě bolelo,jinak jsi v narkoze že

venyska
2. led 2010

Moc Ti děkuji za Tvůj čas,příjemně se s Tebou psalo.

nadis.h
2. led 2010

Jojo v narkoze.Pěkně chrupeš. Jen nesmíš dělat ostudu jako já. 😀 Mě nemohli vzbnudit a pak jsem prý pořád sestře říkala kolik jsme měli spermií a vybalila mě fungl nové teplé fusky co jsem měla s sebou v kabelce páč mi byla kosa.A furt jsem prý něco povídala. 😀

venyska
2. led 2010

Dobrou Tobě i miminku

nadis.h
2. led 2010

Děkujeme. 🙂 Dobrou noc a pazítra. 😉

venyska
2. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

venyska
2. led 2010

pa

coko.joko
2. led 2010

Ahoj holky,
teda tady se drbalo zase...clovek opravdu,kdyz tu neni chvilku,tak pak ma co docitat 😀 😀
zdravim venyska.......
venysku,ja jsem taky jezdila Hradec Kralove a Brno,tam do Caru a i trikrat v tydnu,kdyz potreboval dr.videt jak me rostou vajicka...takze nas to stalo mraky penez a takhle jsem saskovala 2 roky a bez uspechu,pak jsem prisla na Modryho konika a zacla jsem patrat kde je co bliz a hned za Hradcem 40km mame krasny CAR...takze jsem zavolala udelala termin a slo to hned..v kvetnu 2009 jsem zacla stimulku a to jen opravdu par injekci oproti Brnu(tam jsem si napichala 45 do bricha a 25 do zadku),ale bohuzel bez uspechu i kdyz nam embriolog rikal,ze mame krasny moruli a ze to musi klapnou,takze to neklaplo a ja mela uz uplne posledni pokus a to ze zmrazenych...takze co dal....pak me dr.rekl tak na operaci a zjistit jak jsou na tom vajecniky a vejcovody...a ze si myslim,ze mam spatny vejcovody....tak do Pardubic na operaci...behem tri dnu me vzali...a kdyz jsem se probrala po narkoze tak jsem hned chtela vedet..co a jak a nastesti jsem mela vse a jen memuseli vzit srusty,krety se me motali okolo vajecniku a zabranovali vejcovodum...no a mesic na to jsem sla na dalsi tranfer a povedlo se to.....takze ja porad verim,ze se to musi povest vsem.......u nas je ted uz smula,ta,ze kdyz budeme chtit treba dalsi,tak uz jako samoplatci....

coko.joko
2. led 2010

Leni ty dneska prezij inventuru,at te moc neboli zada a jsi brzo doma...... 😉
medu ani nevim jestli jsi v praci.....jsme ukazovala Vratovi fotecku jak mas v albicku a tak rikal,ze te tam mozna videl,ale neni si jisty...tak jsem mu rikala,ze az tam pojedou v unoru myslim 16.2,tak si napise na celo COKO,abys vedela,ze to je on.... 😀 😀 a mohla sis treba pokecat cesky...... 😀 😀
jinak jsem uz sama ten muj rano odletel smer Straubing...takze musim vymyselt nejaky plan.....asi uklizeci.... 😀 😀 ale ted jsu zkouknout ULICI

coko.joko
2. led 2010

Tak kde jste holky....chrapete co....nejdriv flamujete a ted spite........ 😀 😀 😀 tak ja jdu uklizet teda..... 😵

dadous
2. led 2010

ahojda kecalky 😅
venysko mužu tě uklidnit, nam to vyšlo na poprve, přítel spermio dost bídny ja jsem v cajku a první IVF hned vyšlo 😵
hoj coko, nepřehaněj to s tím uklidem 😀

coko.joko
2. led 2010

dad ja to neprehanim neboj.......jen jsem dala do pucu koupelnu a vyhazela,zase veci co uz nebudu pouzivat..a pak jen prelitla obyvak s hadrem a kacim na to.....ted jsem snedla polevku a pujdu se namalovat a razim ven...sviti tam slunicko,ale je zimicka,ale aspon budu chvilku na vzduchu....doma me to nejak neba.......a hlavne je tu smutno 😉

lenkacar
2. led 2010

už jsem doma hurá

coko.joko
2. led 2010

leni,hura,hura a hura ze jsi konecne doma 😉 a jak inventura

meduna
autor
2. led 2010

ahoj holky,Dadoušku kde jsi byl včera 😢
Leni,holka jedna umakaná,už ti daj pokoj?

meduna
autor
2. led 2010

jo Coko,jsem koukala na plán,ale zrovna jsem tam nebyla 😒 no ale příště,ať to má na čele a já se ohlásím 😀