IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
4. led 2010

no však my měli taky hezkej budíček 😅

coko.joko
4. led 2010

to verim.....jsem se dnes ptala kamosky co a jak v porodnici tady a tak me rekla,ze treba tady vubec nemas nejaky kalhotky na jedno pouziti..mas normalka svoje...nemusis mit ani vlozky sebou vse dostanes tam,kosile a zupan taky tam,ale muzes mit i svuj....a obleceni na dite taky dostanes tam.....takze me bude stacit jen kabelka 😀 😀 😀

dadous
4. led 2010

no dyt říkam že pujdem s igelitkou 😀 ale ty kalhotky si pořid, je škoda si ničit svoje, to balení po 5ti kusech tě vyjde na nějakejch 70 kč

coko.joko
4. led 2010

no to asi koupim v CR ted v unoru,az tam pojedu,protoze bych si musela koupit tady nejaky bavlneny a pak je asi vyhodit....co snima co......a tak tyhle nebudu litovat vyhodit.....a to koupim v lekarne ?

dadous
4. led 2010

jo a nebo v drogerce, ja je budu kupovat v DM

coko.joko
4. led 2010

jo,mrknu na to......se divim,ze to tady neznaji 😀 ale oni vubec tady neznaji veci.......

coko.joko
4. led 2010

tak ted to hlasi v radiu a jsou uz dva mrtvi a 13 zranenych.......asi preladim na jinou stanici.......

nadis.h
4. led 2010

Ahoj holky,

ty jo Dadu to je dobře,že měl volno!!! 😲 Mě by ranila mrtvice!!!

Co jinak,jak se máte? Já dnes chrápala do 1. 😅 Nemohla jsem nějak zabrat v noci. 😝

meduna
autor
4. led 2010

ahoj hodné ženy Boženy 🙂
proboha a co se stalo,že to bouchlo 😕 😕 no fakt,ještě že dadouščí táta byl doma 😲 😲

gejbik
4. led 2010

nadis no to se někdo má.... 🙂 já spala do 7 a to mě vzbudil živý sen že jsem těhotná a vzbudila jsem se jak se držím za břicho... 😀 magořinec... 😀 no a dnes jsem začala zase cvičit tak jsem taková chcíploučká.... 🙂

jj taky by mě zajímalo co bouchlo...

meduna
autor
4. led 2010

Coko já jsem tady ve špitále dostala takový rajcovní síťovky 😀 😀

nadis.h
4. led 2010

Ahoj Medu. Máme se? 😵

Gejbi já mám takovéhle sny taky často. A lezou mi tam holky co znám z diskuzí. 😝 No a na začátku těhu co jsem měla za debilozní sny to je škoda mluvit. 😀

coko.joko
4. led 2010

jsem doma a uplne zmrzla holky tam je kosa jako prase..........
medu rajcovni sitovky 😀 😀 😀 a myslis,ze je daji i me?Bych se pocurala smichy 😀 😀 si radsi koupim v CR ted v unoru,at mam jistotu.......to jo jeste,ze byl dadousek doma.......porad o tom mluvi v radiu a vsude na netu to pisou......hrozny......
nadi ty se teda mas holka......zitra jsem opet sama ☹

meduna
autor
4. led 2010

Ahoj Nadi,jo jde to 😉 teď sedím prdel mám už dřevěnou 😖 kapánek si na mě Fufina usla,tak jsem v jedný poleze už asi půl hodiny 😲

coko.joko
4. led 2010

medu,at nemas odtlak 😀 😀 😀
nadi me se taky zdaji snicky,ze se musim smat a lezou metam holky z MK,ale ten posledni je uplne super 😀

meduna
autor
4. led 2010

asi budu mít holky vlka 😲

meduna
autor
4. led 2010

jo myslíš ten,jak jsi mi nadělila dvojky?

coko.joko
4. led 2010

vlka?To snad ne..... 😕 jdu uvolnit misto Vratovi,at se podiva na to svoje.......a jdu delat vecu........

gejbik
4. led 2010

medu... vlkááááá 😀 😀 haha z čeho sím tě???? 😀

meduna
autor
4. led 2010

jojo bude vlk,pak vyhrabu mastičku a zaženu ho 😀 😀 tak pěkně něco ukuchti 😉

meduna
autor
4. led 2010

no sedím jak trubka na místě a nehejbu se,pes si na mě ustlal a nemám na to srdce,abych jí dala dolu,jak se krapet hnu,tak stuká jak dítě 😅 ale ještě horší jak vlk je můj houser 😕 Lenka by věděla o čem je řeč 😀

gejbik
4. led 2010

😀 😀 co máš za psíka?

meduna
autor
4. led 2010

westíka,je tři měsíce stará

meduna
autor
4. led 2010

no tak teď jsem se pobavila,jako myšlení chlapů fakt nechápu,ten můj chodí do posilovny už tak pět let a pokaždé ale fakt pokaždé si něco zapomene a je v prdeli 😀 to mi hlava nebere,balíš 5let to samé,to bych už dělala tak automaticky jako nádech a výdech,ale on ne 😖 minule hadry na cvičení,takže musel domu a bylo z toho hovno a dnes zase ručníky 😲 😲 😲

meduna
autor
4. led 2010

a to když si balí tašku tak to trvá tak hodinu,furt se vrací z ložnice a omílá si,tohle mám,tak ještě tohle,no a pak to dopadne jak to dopadne 😀

meduna
autor
4. led 2010

Jo Coko ještě k rajcovkám,myslím že je dostaneš a k nim ještě vložku,která začíná pod kozama a končí v půlce zad a když ležíš tak máš pocit,že se válíš na obr fošně 😀

nadis.h
4. led 2010

Já kuchtím knedlo vepřo. At je i na zítra. Zítra makám tak nemam kdy uvařit. 😝

meduna
autor
4. led 2010

dala bych si taky.Tak se odmlčuji,jde mi návštěva,zatím pa,ještě možná hodím oko 😎

dadous
4. led 2010

http://www.novinky.cz/krimi/188213-po-vybuchu-n...
😀 hele tenkrat nam davali v porodce erar kadutky, ktery se zavazovaly na bokach, jako miminum 😀 ty byly taky supr 😝 a vložky, ty jak zvlhly tak byly tvrdy jak špalek 😅

coko.joko
4. led 2010

Teda sem se dostat je uplne super.......5 minut to trva se poseru to uz je 3 den jak to blbne.......
medu se tu lamu smichy......no kalhotky dobry preziju,ale ty vlozky to je mazec,ale ja se ptala kamosky a ona,ze me nedovoli mit svoje,protoze ty jejich krasny velky jsou specialni....tak jsem se smala a ty to potvrdis.....a pockej co si delala tady v nemocnici......ja musim toho westika najit na internetu at vidim jaky to je psik....a houser a bolesti zad to znam taky a moc dobre....
nadi teda panicek je doma a uz se vari ostosest 😉
dadousku ted jsem koukala na zpravy a je to opravdu hrozny..co se stalo....jsem psala kamosovi hned a mel taky volno.....tak jsem rada......
tak ja jdu zalehnout,protoze ten kun blbne.....paaaaaaaa