IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
8. led 2010

jo kun jde , zato net je zabržděnej 😀

coko.joko
8. led 2010

tak me to slape zatim vse,ale nevim jak dlouho 😀 😀

dadous
8. led 2010

fuj jsem si dala banan a tlačí mě v žaludku 😝 jsme si chtěla koupit pomeranče, ale měli tak hnusny 😠

coko.joko
8. led 2010

tak ja ti poslu pomeranc je sladky a dobry......banan me nechutna.....a jeste mam rada kiwi........
kde mame tu medunku zase........

dadous
8. led 2010

kiwi jsem si taky vzala ale dala bych si ten pomeranč ☹ tak snad v pondělí 😵

dadous
8. led 2010

asi něco tlačí 😀 😀

coko.joko
8. led 2010

😀 no jo,ale co tlaci vid 😀 😀 😀 to je otacka........

dadous
8. led 2010

no ja myslím že nějaky hamu 😅 když psala jak se tu žere 😅

dadous
8. led 2010

sakra mě se sem cpe dadouš, tak ho na chvilku pustím 😖

coko.joko
8. led 2010

no to ja mam dnes vyhodu a jsem sama,takze muzu tu bejt porad.......... 😀 😀

meduna
autor
8. led 2010

holky jdu do spálova,dobrou noc všem a pěkné sny 😵

lenkacar
9. led 2010

čus ženy nějak jsem si přivstala ,vlasy mimořádně mejt nemusim je to kupodivu gut od včera,tak mám trocha času než vyrazim do fachy ,dneska jenom 3hodiny tak to bude v poho ,včera jsem šla brzy spát tak jsem vás ani nenavštívila ,vladís hraje na pc novou hru tak to se odlepí jen mimořádně ,třeba 😉 na zprávy a tak .. 😀 😀 😀 ,jinak prdelky ani netušíte jak mě to tam sere ,dělat vrátnou ..už jsem dočetla 1 díl stmívání ,dneska jdu do druhého... a včera mi vyčápla vedoucí a povídá, ,nevadí ti, že máte venku popelnice,, 🙄 řikam ,,ani ne ,ted jsem přišla z banky a předtim jsem tu stála jako debil než se mi madam došla otevřít dveře ,abych mohla vůbec do práce ,to jsem si na ní ještě musela sehnat číslo a zavolat jí ,že tam stojim,,tak vedoucí sklapla a vytáhla klíč a po měsíci a půl mi dala klíč od vchodu ..to brzy .. 🙄 a bylo po problému s popelnicí hned.. 😎 ,jsem si nějakýho plastovýho zapadanýho zmetka ani nevšimla 😀 😀 😀 😀

lenkacar
9. led 2010

jo a po banánu mě bolí žaludek pravidelně a to nejsem těhu 😕 😕 😕 😕

lenkacar
9. led 2010

přemýšlim jestli půjdeme na vojenský ples ,ne že bych se uměla v kole točit a nebo měla něco na sebe ,ale tak se podívat jak vypadaj lidi .. 😀 😀 😀 a provnat ty jiné zelené lidi ..s tim výkvětem co si doma vydržuju 😝

coko.joko
9. led 2010

Ahojda holky,tak kdepak jste vsechny... zapadle snehem 😀 tady zatim v pohode a snad to i zustane,ale v CR je to asi ted bomba.....br........
leni,ty se opravdu nenudis a mas porad co delat 😉 a na ten ples bez,co budes sedet doma....

nadis.h
9. led 2010

Dobrý, 😀

Jsem vylezlá. 😀

Leni jen jdi na ples. Já byla taky na vojenskym plese. Sice co zeleňák to úchyl,ale dobrý,šlo to. 😀

U nás sněhu jak nasr... Jsem ráda, že nemusím vařit zas týden tudíž ani chodit do krámu. 😝

coko.joko
9. led 2010

ahoj nadi,
tak to se mas ja se tu seru s tema chlupatyma knedlika,zeli a pecene maso.....v zivote jsem to nedelala a tak jsem zvedava co z toho bude......tak uz jsi sama?

nadis.h
9. led 2010

Coko knedle jsem dělala jen jednou doma a zatím naposled. Bylo hnusný bez chuti... 😝 😀

Už jsem sama. Ráno jel K ještě makat sem kde je normálně a večer jede rovnou na to Lipno..

coko.joko
9. led 2010

nadi...vcera jsem mluvila s nasima a tak jsem se ptala co a jak a tata hned...."kdyz jsem ti rikal,at se ucis varit uz doma,tak to ne a ted uz je pozde" 😀 😀 😀 😀 ale koho by to bavilo v 16 letech stat s nim u plotny a koukat jak vari....... 😀 😀 no vis co kdyz se to nepovede,tak se neco objedna..ja si stim hlavu nedelam..... 😀
takze mas klidek a pohodu.....hlavne at v pondeli je uz lepe a muzes v klidu do prace.....

nadis.h
9. led 2010

Já jsem začala vařit sž ted se současným. Takže ve 25i... Předtím mě to taky nebavilo a myslela jsem si i že to neumím. 😀

No snad nebude žádná kalamita. Je to hnus. Ještě že nemusím nikam složitě do jíždět do té práce. 😝

coko.joko
9. led 2010

nadi,ja jsem taky nemusela varit,az poslednich 9 let 😀 😀 ale normalne udelam vse,ale pecene maso to fakt neeee.... 😀

nadis.h
9. led 2010

Mě to taky až ted začalo bavit. Taky možná proto že mám konečně normálnío chlapa a ne ty blby předtím. 😝 Já maso peču v remosce. Je to mnamka z ní.

dadous
9. led 2010

čus, hlasím se ze zapadanyho krakonošova, jsem v noci nemohla mít ani otevřenou ventilačku v ložnici, jak tady fuňelo 😝 za chvilku jedem ke tchanovcum, tak jsem zvědava jestli tam vyjedem 😅
coko tak co knedle?

coko.joko
9. led 2010

jo tak tu nemammmm,tu mam v CR....je to na prd,protoze musim vse dvakrat a pokazdy to necham bud v HK a nebo tady,takze pak zase cekam az pojedu tam a nebo tam abych si to vzala.....jinak mas pravdu ja jsem taky mela par blbu,ale tem jsem nevarila.....a hlavne me to nebavilo.... 😀

meduna
autor
9. led 2010

Ahoj holky,koukám Coko se nám udělala za novou 😎 😎 😎
Leni,chtěla jsem se tě zeptat,protože zdravotně jsme si docela dost podobné 😀 strašně mě furt tak divně brněj prsty u nohou,jako bych je měla pod proudem 😕 😕 nevíš co by to mohlo jako být?myslíš,že by to mohlo být od těch zad?jo a ruce to samé 😒

gejbik
9. led 2010

medu promiň že do toho zasahuju,ale tohle brnění mi dělá vždycky když mám nízký tlak... takže doporučuju silný kafíčko... 🙂

lenkacar
9. led 2010

medu jo odhaduju to na skříplej nerv v zádech 😕 😕 😕 😕

lenkacar
9. led 2010

ty jo holky u nás je to taky jako v krakonošově ...medu zkus cvičit jako já ..ležim na zádech a stahuju prdel k sobě a pak zkus natáhnout jednu nohu dopředu a pak druhou ,pořád v leže ..po týdnu cvíča je mi fakt líp,mě taky brněli nohy jak bejk ,hlavně ta jedna víc .. 😝 😝 😝

lenkacar
9. led 2010

ale medu to neni prdel měla bys to říct u mudra ..

coko.joko
9. led 2010

ahojda,
medu to abych se na vas porad smala 😀 😀
jinak jsem se ptala Vrati,a rikal,ze to mas od patere a neni to prdel zajdi k dr.....zada jsou prasarna......mela jsem neco podobneho a pak jsem chodila na rehabko......a pomohlo to....a taky jak rika lena cvicit a posilovat trochu sval na zadech 😉 😉