IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
11. led 2010

😀 no ja jen abys nenastydla 😀

dadous
11. led 2010

tak ted jsem četla že to mimčo dokonce vyklopily z kočaru 😠

nadis.h
11. led 2010

To se vyprdnu na nějaký luftování. Aspon rychleji usnu... 😀

nadis.h
11. led 2010

ježiš co to bylo za hovada? 🙄

dadous
11. led 2010

no tahly asi z hospy, nalamany jak žoci 😠

meduna
autor
11. led 2010

Dad,byla jsem dnes u doka,zítra jdu makat 😝 udělal mi rentgen a 😲 😲 říkal,že mám hodně rychle přestat s tou prací,tam dole u prdele,mám dva obratle jaksi už na sobě,místo aby tam byla škvírka,tak mi napsal krankengymnastik,nějakej pás kolem pasu,asi abych se nezlomila,bo co 😀 no a když se to bude horšit,tak někdy OP 😕 😕 tak jsem tak nějak v prdeli,co dál?

meduna
autor
11. led 2010

říkal,že na tohle scheisse,mám ještě teda dost času,ale bohužel tam je 😝

meduna
autor
11. led 2010

Nadi,ty budeš sjetá jak prase,po těch výparech 😀

nadis.h
11. led 2010

Medu no a nemohla bys od něj dostat potvrzení se zákazem téhle činnosti???????? A nemusela bys řešit jak to udělat aby Tě propustili??!! To by mělo být stejné jako když nemůžeš makat v noci tak Ti dr napíše zprávu že nesmíš vykonávat práci s noční směnou.

meduna
autor
11. led 2010

to nevím,asi bych mu musela říct.Roman bude zítra volat šéfce a řekne jí,aby mě kündigovala,tak uvidím jak na to zareaguje,no furt lepší,než furt dokola marodit,tak je lepší to říci na rovinu

meduna
autor
11. led 2010

ten táta Roman je stejně prdlej,kdyby jsi to věděla mu říkám,pes škemrá a furt je v naději a to slovo naděje mu nahrálo a už jí z prdele říká Naděžda 😠 😠 jako ,že má tu naději 😀 😀 že vypadne žvanec,když tady zašustil v lince 😀 😀

nadis.h
11. led 2010

Jee Vy mě máte doma jo?? 😀 To je moje jméno. 😉

Já myslím,že Ti to dá bez problémů, když máš co máš. Já musela mít pro práci recepční taky povolení lékařský.

meduna
autor
11. led 2010

no jmenuje se Fufina,ale víš jak 😉 😉 říkáme jí z prdele všelijak a teď zrovna je to Naďa 😵

meduna
autor
11. led 2010

no Nadi,to nevím,jestli by mi to napsal,protože tady je to tak,že lidi jsou jak paka a budou dělat i jazykem,když nebudou mít ruce 😀 víš,oni to berou,že to si musíš rozhodnout sama,jak s tělíčkem naložíš 😖

meduna
autor
11. led 2010

jdu navštívit vanu,je mi zima,teda podle vašich rad,by bylo lepší se nemejt,aby mi bylo teplo,ale já to risknu s vanou 😀

nadis.h
11. led 2010

Taky jsem byla ve vaně. Musím jít brzy spát. Ráno vstávám. 😝

Medu vím. Švýcaři jsou stejně úchylní. Mají vždy referenda a když se hlasuje o prac době tak si vždy odhlasují že chtějí makat víc. 😝

coko.joko
11. led 2010

😀 holky,tak dadousek uz nekde kouka na to video 😀 😀 jsem zvedava co nam pak pisne....
nadis teda ty jsi jak ja....taky si chci udelat k vece vejce,ale porad nevim....abychom tady neumreli na smrad...
medu..takze ti zarustaji obratle?Jestli to dobre chapu....tak ja bejt tebou okamzite zkoncim v praci....to mel muj sef a musel pravidelne cvicit a teda cvici....a ten pas je dobrej ja ho mam doma taky.....a kdyz bolej zada dole tak ho nosim.....

nadis.h
11. led 2010

Coko a tak to já si nedělám hlavu zda budu prdět či ne... 😀 😀
Chudák Dad.Doufám,že fakt nekouká. 😝
Můj táta je taky se zádama v invalidním.. 😖

meduna
autor
11. led 2010

hoj Coko,to nevím jestli mi zarůstá obratel,ale na rentgenu jak byla moje páteř,tak dole u prdele,mi chyběla díra mezi obratlema 😕

nadis.h
11. led 2010

já budu mít se zádama taky pěkný scheisse. Chodím křivá jak paragraf. 😨

coko.joko
11. led 2010

nadi,to ja se musim trosku hlidat,abych nezamorila Vratu 😀 😀 😀
medu...to nevim....myslim si ja,ze jo...ale nemusi to tak bejt....kez by to nebylo a rekl ti aspon,ze cvicenim se to da trosku do hromady......
ja jsem si ted hrala na pani dr.Vrata ma neco s rukou 😉 tak prinesl domu ultrazvuk a tak jsem mu ho delala..ted lezi na gauci a za chvilku mu dam jste proud...... 😀 😀 😀

meduna
autor
11. led 2010

jeje,tak bacha na to,aby Vráťa nebyl jen popel 😀

meduna
autor
11. led 2010

prej se to cvičením nedá dohro,jen se to nedokurví

coko.joko
11. led 2010

neboj ja mu jen zapojim jen ty prouzky nebo jak se to jmenuje a zbytek si pusti sam....bych mu mohla dat moc volume a to by asi bolelo.....
tak co s tebou teda budou delat......preci to nemuzou nechat jen tak.......

nadis.h
11. led 2010

Coko kecy.Vy máte doma utz?Jako klasickej utz čím se špízujou mimča?? 😲 😀

coko.joko
11. led 2010

ne neblazni nadi.....to nemame.....to je UTZ specialni kterym jezdis po tele kde te to boli a odstranujes tu bolest...a pak to precvaknes a muzes to mit jako elektriku....kdyby to byl UTZ jak vidis mimco,tak tam pod tim lezim porad....... 😉 a to fakt nemame..........

nadis.h
11. led 2010

Jee aha. 😀 😀 To by bylo bezva co? 😀

coko.joko
11. led 2010

to jo...bych si ten UTZ delala porad.....ale s timhle nic neni videt........ 😀 😀 😀 ale kdyz me Vrata rekl,ze maji na zimaku UTZ,tak jsem mu hned rekla,ze az jednou budu tehu,tak si budu delat sama UTZ a on se me smal....a pak kdyz jsem to videla,tak jsem se smala taky......

nadis.h
11. led 2010

Já to říkala taky,že bych chtěla mít utz doma.Každé ráno bych mrkla zda je vše ok a byla pak v pohodě. 😅

meduna
autor
11. led 2010

hele Coko,to už by Naďka jela směr rajch,kdyby to byl klasika utz 😀