IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
12. led 2010

leni ahoj,
presne tak maji to v tom napresovany a nedejboze,kdyz ma nekdo vetsich rozmeru,tak se mu to tam klepe 😀 😀

dadous
12. led 2010

tak ja jdu ordinovat 😵 😵 pa

meduna
autor
12. led 2010

no jim se to asi líbí,jak to tam maj vypolstrovaný,tak jim to dělá ještě větší,než to ve skutečnosti je 😀 😀

meduna
autor
12. led 2010

ahoj Leni
aaaa doktorka dorka odchází ordinovat

coko.joko
12. led 2010

dad,ordinuj ale jen v telce ano 😀 😀
medu se tu lamu.....to musel bejt pekny sok......no ja bych asi nikam nejela,kdybych to videla...... 😀 😀 a nebo bych mela takovy zachvat.......

nadis.h
12. led 2010

Mdu tak Ti teď velice pěkně děkuju.Přii čtení toho příspěvku jak vylezl Roman v tom obleku tak jsem vyprskla limču smíchy všude kolem a tekla mi odevšad... 😀 😀 😀

meduna
autor
12. led 2010

nojo,taky jsem šok měla,ale víš jak je to v začátcích vztahu 😵 děláš,že nevidíš,neslyšíš

nadis.h
12. led 2010

Aaaa primářka v Ordinaci má problém s FSH jako já. 😝 😅

coko.joko
12. led 2010

nadi ja jsme zrovna kousla do chleba,kdyz jsem to cetla a ten me zaskocil a hrozne jsem tu kuckala 😀 😀
medu to je ale fakt hrozny......no v zacatku bych asi mlcela,ale stejne.... 😀 je to prca...a co ted nosi to jeste

coko.joko
12. led 2010

medu a co zapnem my 😀 kdyz v CR se vsude ordinuje 😀

meduna
autor
12. led 2010

hele a to jsme jeli za známou ještě v Český Lípě a ta do mě furt strkala a tlemila se a říkala mi,ty vole ten má ale nadělíno 😀 😀 a já aby to Romotáta neviděl,do ní strkala taky a šeptala jsem jí,ať je ticho,to ještě romotáta nevěděl jaká jsem a jakou mluvu používám 😀 😀 No Romotáta to prožívá,jak jde na kolo,tak to je helma,harapesáckej oblek,brejle,rukavičky,na řidítkách rádijko,tacháč 😀 a jede a kouká na krásy přírody a do toho mu řve to rádio a já bez helmy v teplákách a dělám,že nepatří ke mě,protože lidi na něj teda čuměj,když mu hraje to rádio 😕

nadis.h
12. led 2010

to je šílenej oblek fakt.Akort na hubenym chlapovi vysokym s chlupatýma bílejma nohama. 😀

meduna
autor
12. led 2010

jo holky já jsem si s ním užila,než jsem ho předělala,je takovej svůj prostě.ale harapesáckej tahá furt 😖

nadis.h
12. led 2010

ty woe já tu čurkám... 😀 😀 😀 V tomhle jezdí Karlův šéf.Znala jsem ho dřív než Karla.Je to fešák.Když prvně přijel k nám na hotel k polomrtvý babičce v doktorskym tak jsem celkem slintla..Pak mě pozval na oběd a přijel v civilu a to byl ještě větší fešák v bílejch džínech a takovym fajnym svetříku...A pak přijel na kole...a taky v tomhle jak Roman... 😀 😀 to už se mi moc nelíbil... 😀 😀

coko.joko
12. led 2010

😵 medu se poseru me uz boli brisko 😀 😀 😀 tu mam zachvat....a nemas fotku Romotaty..... 😵 to musi bejt prdel s vama,kdyz jedete na kole.......bych se asi posmala,ale nejhorsi,ze ja to nevydrzim a musela bych se smat nahlas 😀 😀

meduna
autor
12. led 2010

😀 😀 😀 jako ,že oni to neviděj.A to bacha,jeho máma nám koupila stejný harapesáky na kolo 😀 😀 s vystuženou prdelí,abych si ji neotlačila na kole 😀 no tak jsem to vzala a je to na půdě a nikdy si to na sebe nevemu.

meduna
autor
12. led 2010

jo mám,někdy nějakou vyštrachám a pošlu

meduna
autor
12. led 2010

a to jste ho veviděly na lyžích,ale já jo 😀 😀

coko.joko
12. led 2010

medu jak dlouho jste spolu?
nadi ty taky dobry.......nejdriv krasavec a pak Harapes 😀 😀
jeste,ze ten muj to nenosi,kdyz nekam jedem na kole....... 😉

nadis.h
12. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 já to neudržím. 😀 😀 😀

Tohle Karel nesnáší když pár nosí stejné věci.Jednou si vzal světlou mikinu a já taky a on se šel převlíct. 🙄

nadis.h
12. led 2010

Coko no je to fešnej doktor. 😉 Chodil mi kontrolovat haxnu v orteze na hotel.Abych se nemusela berlit do ordinace.Holky mi ho záviděly...Ale když jsem ho pak viděla..Tak mě přešla docela už chut. 😀 To je tak hrozně antisexy.

meduna
autor
12. led 2010

6let

coko.joko
12. led 2010

medu a co muze bejt na lyzich tak hroznyho.......vzdyt tam je cely zachumlany.......no tak to by slo hned z baraku nejaky herapes veci,kdybych dostala ja........
nadi...ja ot taky nemam rada,kdyz maji stejny oblek......
ale je fakt,ze ja kdyz jedu smer CR,tak mam teplacky a Vrata ma taky a stejny..... 😀 😀 😀 ale to sedime celou dobu v aute........a nikam nejdem........

meduna
autor
12. led 2010

se ti Nadi ani nedivím.
Fuj,zvíře si prdlo,kdybych dlouho nepsala,jsem předložená 😝

nadis.h
12. led 2010

Já typuju Romana na lyžích v podkolenkách a čelence.Nebo něčem podobnym...A zas čurkám smíchy ted... 😀 😀 😀 😀 😀

coko.joko
12. led 2010

medu to uz dlouho.......no musi si ulevit....... 😀
nadi....tak to si pekne machrovala vid........kdyz chodil za tebou 😀 😀

meduna
autor
12. led 2010

no zachumlanej je,ale má čepičku ke který má nějakej vztah,dostal jí když mu bylo asi 15,takže je velice modní 😀 😀 pak si namaže rtíky lojem a dá si takovou vrstvu,že vypadá,jako by byl už tak týden mrtvej,odpíchne se a jede,tak dva metry zkoprněle a pak spadne 😀 😀 😀 ale snaží se 😉

nadis.h
12. led 2010

To si kuřte. 😀 A Karel to nemůže vydýchat že jsme byli takoví velcí kamarádi.On ho nemá rád a snesl by každého jiného,ale jeho ne... 😕

coko.joko
12. led 2010

nadi to bych ho spis typovala na bezky,ale na sjezdovky ne.......... 😀 ja ho vidim v nejakych zvonacich jak driv nosili......a k tomu nejakou fes bundicku,bryle a kuliska 😀

meduna
autor
12. led 2010

jo čelenčičky měl taky,maminka mu je nakoupila a ty stejný i pro mě,no,jsou taky na půdě 😉 už nás vidím,jak dva jantaři se stejnýma čelenkama,harapesáckýma oblekama a jupí na kolo 😀