IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
15. led 2010

no jo tak to budeš muset vlítnout do kramu a nějakej vybrat 😅

coko.joko
15. led 2010

ja tam udelam takovy bordel to uvidite 😀 😀 😀
holky ja jsem cune...ted uz jim treti chleba s pomazankou a porad mam hlad 😉 😉

dadous
15. led 2010

😀 😀 to je hrozny vid 😀 my jsme měli k večeři smažaka( coko to není provokace 😅 ) a ja si dala zaměrně jen kousek, no a dadouš to nedojedl a co myslíte? ja to sežrala i za něj 😠

coko.joko
15. led 2010

dad..ja vim,ze neprovokujes 😀 no a pockej,az bude mimi kdo to bude dojidat taky ty....ale ja mam pres den nemusim jist,ale k veceru mam hlad jako prase
😀

dadous
15. led 2010

no coko vona ta dětska strava nic moc, takže to spíš dostane karel 😀

coko.joko
15. led 2010

no,ale az bude vetsi,tak kasicku a jine dobrutky to si das ty a co ti nebude chutnat,tak das dadousovi 😀 😀
ten muj dnes prinesl jablka,mrkev a zacal neco strouhat a ja na nej koukam a rikam,co delas a on to si uz trenuji na prcka,az mu budu delat svacinky a ted to musim udelat tobe,at mas vitaminky....

nadis.h
15. led 2010

Tak já dnes skoro nic nejedla. A nemam ani chut.Dala jsem si kiwi aspon.. 😝

dadous
15. led 2010

coko tak to jsem zvědava jak bude prckovi dělat svačinky 😀

coko.joko
15. led 2010

tak vam napisu co ja dnes za den sezrala jo.....takze rano fleky s mlikem,pomeranc a malicky bagetky 3ks,pak 2 talire polevky,jatra s ryzi,mrkev+jablko a ted mam v sobe treti chleb s tou pomazankou a prolila jsem to 2 litrama vody 😀 😀

dadous
15. led 2010

😀 joo ta voda je duležita 😅 😀

coko.joko
15. led 2010

no to je dad.... 😀 😀 se do ni kazdy den nutim.....jsem se vas chtela zeptat jestli berete vitaminky a jaky....ja beru Femibion a dneska jsem byla v lekarna a ta zena za pultem na me 50 euro jsem si myslela,ze se zblaznila,ale muj dr.rekl,ze to je pry nej vitamin,ale tak drahy....... 😕

nadis.h
15. led 2010

Ty wogi 50 éček?? 😲 Tady to stojí mám pocit kolem 400 na měsíc.

coko.joko
15. led 2010

no ja to mam na 2 mesice za 50 euro si to prepocitej na nase 😲 hrozny to je nejakych 1300kc.....a to je tady se vsim...... 😀 😀

nadis.h
15. led 2010

já to znám ze švajcu.taky jsem často čuměla.Ono se to propočítávat nesmí.Musí se to brát v poměru jak člověk vydělává.

coko.joko
15. led 2010

jo to se nesmi a ja jen tak,ze me to zajimalo kolik to stoji tam,stejne to musis koupit tak i tak,takze nic nenadelas 😀 😀

dadous
15. led 2010

no tak to jsou drahy srandy, ja beru akorat magnezko na to tvrdnutí břicha a pak jod, ale to jsou padesatikorunovy položky 😵

coko.joko
15. led 2010

dadosku ty si umis vzdy vybrat......no ja jen tyhle drahy jinak to jsou taky polozky okolo 5 euro...a to jde.....

nadis.h
15. led 2010

Už zas špízuju na mimiaukci... 😅 Ale nedá mi to tam nechat. 😀

coko.joko
15. led 2010

a co maji nadi.......hezkyho...... 😎 😎

dadous
15. led 2010

tak jsem zbodla kousek nepečenyho, a načuhuju na ulici 😅

coko.joko
15. led 2010

nacuhuj ja jdu do koupelny at se trochu schladim a nezeru porad......mam dnes zraci den 😀

nadis.h
15. led 2010

Coko teď čekám zda vyhraju ještě 3 rozkošná bodýnka za 49,- a pak až zítra tam končí mikinky a džínečky z Nextu..

nadis.h
15. led 2010

Ježiš ten můj chlap.Mu píšu že jsem něco koupila a on mi píše at nic nekupuju že je pověrčivej. 😝 🙄 😀 Já být pověrčivá tak jsem už 100x mrtvá. 😅

coko.joko
15. led 2010

jo to jako drazis nebo co ja to nejak nechapu to je na me nejak moc..... 😀 😀 to vis ja a net to nejde.....a tohle je uz vubec na me slozite

nadis.h
15. led 2010

No a teď jsem nasratá!!! 🙄 Kvůli němu,že jsem mu odepisovala jsem propásla ta bodýčka a koupil je někdo jiný. 😢

Coko jojo na aukci.Je to vždy napínavý. 😀

dadous
15. led 2010

tak jsem chvíli koukala na soutěž Factor strachu, no teda ale to jsou hovada tam, včera jedly živy slimaky a dneska konsky konečník 😝 😀 😝

nadis.h
15. led 2010

Fuj.Já na to taky s Karlem občas koukám.Jednou tam jedli kachničky které vyloupli z vajíčka. 😖 😖

dadous
15. led 2010

😅 jako včery těm slimakum jsem věřila že jsou živy a pravy, ale dneska ten konečník 😖 😝 no nevím 😕

nadis.h
15. led 2010

Fuj je to nechuťárna často. 😝

sonka.77
15. led 2010

Ahoj holky, chystám se na IVF s dlouhým protokolem, začnu stimulaci 22DC. Přijde MS normálně v termínu (mám pravidelně 27-28 dní) a nebo se může opozdit či přijít dřív? Díky. 🙂