IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
2. únor 2010

to tak bolí?

dadous
2. únor 2010

to by se zkusilo, 😅 a pak by se to teprv řešilo 😀

meduna
autor
2. únor 2010

už je hlavičkou dolu?

dadous
2. únor 2010

no když tě roman dloubne pod žebra tak to taky bude bolet, a přesně tohle děla mrně zevnitř, 😝

meduna
autor
2. únor 2010

ale až půjdeš na utz,tak se optej,ser na něho jakou má náladu,ať řekne co je to za překvápko u tebe

dadous
2. únor 2010

no jasny, jenže ja tomu stejně nebudu věřit, pže pokud se ti neukaže s rozkročenyma nohama, tak prostě nevíš co tam ma 😅

meduna
autor
2. únor 2010

no ,ale Roman je jinej kalibr v kilech 🙂 než mimi

dadous
2. únor 2010

jo to by ses divila jakou ma sílu, ma tam malo místa tak si vyskakuje 😀 hele kamošce až do konce tvrdily že bude mít na stopro kluka, a ma holku 😅

meduna
autor
2. únor 2010

možná to bude lepší,když nebudeš vědět ,protože pak to bude o to krásnější 😵 😵 😵 😵
jako teď jsme jí lanařili s Romanem ,aby šla ještě ven,tak až na zašustění vyjela,a pak byla nahrbená a šla jak největší ubužátko

dadous
2. únor 2010

😀 😀 se na ni těším, ta musí bejt spravna, jo je s nima sranda vid 😵

meduna
autor
2. únor 2010

no to je mazec,tak ona počítala s holkou a 😲 😲 😲 😲

dadous
2. únor 2010

no kdyby se fakt narodila holka tak by se dadouš asi zesral štěstím 😀

dadous
2. únor 2010

vobraceně 😅 počítala s klukem 😀 kolik vina si vypila?

meduna
autor
2. únor 2010

no správná je,jak chce pohladit,nebo blbnout,tak sedí a přešlapuje z nohy na hohu v sedě.nebo jak jí sundavám kšíry,tak je taky jak ubožátku,hlavu dolu a čeká,ale jak je sundám,tak zautočí,hned do nich hryzne

meduna
autor
2. únor 2010

a jo 😀 😀 😀 😀 no moc né,já to ředím,mám druhou sklínku,ale stačí mi to 😀 😀

dadous
2. únor 2010

karel zas umí zahrat skvěle chudinku 😅 to bys mu dala korunu 😀

meduna
autor
2. únor 2010

no já bych zase chtěla kluka 😵

meduna
autor
2. únor 2010

jo a proč jí hraje?

dadous
2. únor 2010

tak první je vždycky lepší kluk 😅

meduna
autor
2. únor 2010

no Roman už má,jako prvního měl kluka,ale já mám strach,že když má postiženou tu holku,tak bych třeba mohla i já mít

dadous
2. únor 2010

no protože to je vychcanek a chce se chovat a drbat 😅

dadous
2. únor 2010

jo takhle, ale tam se nezjistilo kde se stala chyba, ne? mohla něco podědit i po mamce 😕 a nebo se to u ní prostě vyskytlo, a neměla na to nikdo vliv? 😕

meduna
autor
2. únor 2010

teď jsme byli s Romanem v tom špitálu za tou holkoua řeknu ti to je hrůza,než takové dítě,tak žádné

dadous
2. únor 2010

no jo když to je těžky, nemužeš vědět co se kdy vyvrbí, takhle to nemužeš brat, a vem si že v dnešní době už se da plno věcí odhalit už v těhu 😵

meduna
autor
2. únor 2010

to nikdo nezkoumal,jmenje se to Lenox syndrom,a prostě se to přijde,když je dítě staré tři roky,do té doby byla zdravá 😕

dadous
2. únor 2010

ale třeba v genetickym vyšetření by se na to dalo přijít?

meduna
autor
2. únor 2010

tohle ale ne,ona se narodila jako zdravá holka a dneska je debil,ti řikám hrůza.Roman za ní jde a vrátí se na sračky a to je jí už 14.A co teprve ta máma,chudák ta nemá žádnej život.Ten Lenox,to je nejsilnější epilepsie,ale uplně brutální epilepsie,snyd všechny druny dohro co jsou.a já mám strch,protože jako dítě jsem měla tři záchvaty taky prej

meduna
autor
2. únor 2010

no já jsem to řekla doktorovi a on to jako přešel,tak nevím a pak se mě zeptal a co jako chcete???chcete,aby na něco přišli????a co budete dělat pak???

meduna
autor
2. únor 2010

ti přepošlu fotky miminek od Bebe,jsou nádherný,má holčičku a chlapečka 😵

dadous
2. únor 2010

no tak pokud by na něco měli přijít, tak samozřejmě že to chci vědět 😠