IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
6. únor 2010

hoj coko, hele jak vubec dopadl cokotata s tím pukem? 😕

coko.joko
6. únor 2010

dadousku ty jsi napojena to koukam 😉 ja myslela,ze spite,ale ty jsi vlastne sama vid.....
no dobre,zuby ma akorad to je natekle,ale jinak v poho 😵 😵

dadous
6. únor 2010

tak to je dobře 😵
no jo dadouš šel pít a ja se tady cpu kolačem 😀

coko.joko
6. únor 2010

ja myslela,ze sel smer prace a on smer hospoda,teda......to te necha samotnou doma 😵 to jedobre jen si dej ja se tu ted cpu susenkama a zapijim to pivem...vim dobra kombinace a premlouvam se jit do sprchy,ale nechce se me......

dadous
6. únor 2010

no pívo bych si taky dala, ted po tom sladkym 😅 ale do hospy kvuli tomu nepujdu 😝 doufam že se nezleje jako minule, jsem mu zakazala pít tvrdej 😀 a prej že si to ještě moc dobře pamatuje a da jen pivko 😀 😀

meduna
autor
6. únor 2010

no hojda dadoušku 😉 tak balon je nafoukanej,ale ta Fufina se ho bojí 😀 ležela pod stolem a blafala na něho a vrčela a když jsem si ho přitáhla do obýváku,tak jak jsem jí hodila kachnu a letěla k balonu,prošla kolem toho,jako by to bylo prašivý a kachny si ani nevšimla

meduna
autor
6. únor 2010

no na to asi dlouho nezapomene,když blil jak šakal 😝

coko.joko
6. únor 2010

no,to je vsude stejny dad...ja kdyz jsem s cokotatou,tak je to v poho,ale kdyz jde sam,tak to je ocista jako blazen,ale ted nechodi,protoze pry musi bejt semnou doma......zitra jdou po zapase kluci a on ne,tak jsem rada aspon budu v klidu 😵 😵
musim jit do ty vany,nebo se uz nedokopu....pivko ja mam rada,jednu dve sklenky vecer se me pak lip usina 😀 😀 😀

meduna
autor
6. únor 2010

tak Lenka už se asi točí v kole

meduna
autor
6. únor 2010

hele Dadoušku,žárlí Karlos?jako Roman mi dal pusu a Fufina se mohla zesrat 😕 ho krapek kousla

meduna
autor
6. únor 2010

ještě juknu,jdeme se juknout na tajuplný ostrov 😵

coko.joko
6. únor 2010

medu,balon je super ja na nem cvicim kazdy den a muzu se trochu hybat se zadama,tak cvic a uvidis,ze je to super....jo lena,ta uz jede a toci se tam jako o zivot 😀

dadous
6. únor 2010

hoj medu 😵 to si čmarej že žarlí, když ležím na gauči a karla mam mezi nohama, tam si vždycky ustele, a dadouš mi jde dat třeba pusu, tak se karel muže zblaznit 😀 štěka jak prokoplej 😅
no jo lena už je za damu 😀

dadous
6. únor 2010

tak ja jdu chvíly gaučovat 😅

meduna
autor
6. únor 2010

tak dva díly za náma,je to pěkný,rest zítra 😖 jo a jaký cviky na tom balonu děláte?Dadoušku,ta mrcha si lehá jako Karel,to je prdel 😀 jo a teď dělá to,že si chce jít v půl 11lehnout a furt stojí u dveří a čumí a nejde prostě dokud my 😀 tak to pak vzdá a jde do kuchyně
Jsem byla venčit a naproti je hospůdka a tam to taky žije,je nějaká zábava,no jo je ten Fasching,to v dislu u vás Coko to tam taky žije co

meduna
autor
6. únor 2010

holky dobrou noc.

nadis.h
7. únor 2010

Dobré ránko, 🙂

Přišla jsem hluboce smeknout před Medunkou. 😅
V 5 ráno dojeli 2 buzíci. Jeden arabáč a druhý mluví česky,ale taky to je nějaká huba černá. Jeden jediný pokoj dneska co je tady obsazený. A v 7 přišla servírka snídaňová že chtějí uklidit koupelnu ty buzny. Nepochopitelný po 1 hodině pobytu na tom pokoji.

Pokojská má volno dnes protože chodí do kostela.. 😀 Tak že jdu já.

HOLKY přísáhám bohu po tomhle už nikdy uklidit nejdu nikomu!!! Nejdřív se mi navalilo z neskutečnýho smradu co tam byl no a o té koupelně to nebudu popisovat co tam bylo. 😖 😖 😖 Chtěla jsem se otočit a odejít a prostě to neuklidit. 😖 😖 😖

Pořád ten puch cítím ted.

coko.joko
7. únor 2010

Ahojda holky,
medu tady mas odkaz a tam mrkni jsou to cviky jaky delam treba ja,ale ted delam jen 5 cvik,a muzu rict,ze to pomaha....vcera jsem pul hodky makala a dnes jsem jako jura....krasne si uvolnis dolni kriz...
http://www.bud-fit.cz/fitness/Cviceni-doma/cvik...

jinak u nas to je blazinec ten karneval to je mazec.....uz chodi v maskach a ty pruvody,vzdyt tady zkonci vanoce a uz prodavaji masky,sileny....ve ctvrtek je to pro zensky ty chodi po ulici maji nuzky a kdyz vidi chlapa v kravate tak smik a maji prd.....muzou strihat kravatu komu chteji a pak uz jen chlastaji a delaji bordel..a v pondeli na Rosenmontag je ten ohromnej karneval jak jezdi vozejky a hazou po tobe sladkosti a prote bomba...no hold letos jsem doma a nikam nejdu ☹ ☹

nadi,teda fuj to jsou prasata ty lidi,ale ja rikam porad,kdyz vidim kluci od hokeje tak bych taky nekdy blila jaky to jsou prasata a to je vidim jen u jidla a nechci videt jejich domactnost a WC.....

coko.joko
7. únor 2010

a vcera ve meste vsude upoutavky na Valentina,a ty slevy jako by teda na parfem,kytky,plysaky a hafo dalsiho,to rikam porad ze ty skopcaci nejsou normalni.......

nadis.h
7. únor 2010

Coko myslím si že oproti těmhle je to slabý odvar!! A ještě mě tady serou že nebudou platit za ubytko protože je kosa na pokoji a pořád sem chodí se ptát jak to bude a šéfová má jako naschvál vypnutý mobil.Jsem docela hotová z nich.

coko.joko
7. únor 2010

Nadi jak nebou platit,se snad ubytovali,tak at plati a ze je tam kosa,co at se zahrejou spolu 😀 😀 ale verim,mit tam takovyhle idioti,to radsi nic vid

coko.joko
7. únor 2010

Nadi,ty jsi uz sama doma?
jakpak asi dopadla ta nase lena,jsem si vcera vecer vzpomela,ze bych sla taky na najakou seslost a dat si poradne do nosu 😀 😀 naposled jsem se odbourala v lete v HK a to jsem usla v taxiku a druhy den blila do kericku v parku 😀 😀 😀

nadis.h
7. únor 2010

Tak si vyhádali 50% slevu. Svině černý. At už vypadnou at si oddechnu. A večer kdyby přišli tak jim máme říct, že je na hotelu ubytovat nechceme. 😝

Coko jsem. 😢 A bulela jsem do polštáře když miláček odjel. 😒 😅

Já se zlila vždy na Vánočním večírku.Ale na zvracení já nejsem. Asi to neumím.Nezvracím z chlastu ani jako těhuna začátklu jsem neblindila. 😀

coko.joko
7. únor 2010

to jsou svine teda ti povim,bych se jich tam i bala cerny huby,tady jich je taky dost a clovek se boji jit ven vecer 😉 jsi tm s nekym nebo sama....
no to vim je to tezky vid bejt sama doma,znam to taky dobre a porad si rikam,bude lepe....
no ja taky neblinkuji,ale v lete jsem to asi prehnala,to byla smrst jako blazen...v jedny diskotece a to jsem mela opravdu dost bleeeeee....

nadis.h
7. únor 2010

Ted dojeli takový fajn poláci. Tak dyžtak zavolám je na pomoc. 😀
Jak říkáš-u nich nikdy nevíš co udělají. Raději jim vše odkývat a at táhnou.

coko.joko
7. únor 2010

no to jsou parchanti Arabaci hnusny...tak jeste,ze mas na pomoc nekoho jineho a Polaci jsou v poho,ty ti pomuzou 😀 😀 ja mam taky polskou krev 😀 😀 😀 😀

nadis.h
7. únor 2010

Poláci jsou buď naprosto v poho a nebo totál debžoti.Nic mezi není. Tyhle jsou z té fajn skupiny.

coko.joko
7. únor 2010

no to ti dekuji,doufam,ze jsem taky v ty lepsi skupine 😀 😀 😀

nadis.h
7. únor 2010

😀 😀 no si kuř. 😀

coko.joko
7. únor 2010

tak to jsi hodna na me 😀 😀 😀 😀 ty jo me se nechce nic delat...... 😅 dneska jsi v praci az do vecera?