IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
7. únor 2010

no když čtu co všechno mamka nakoupila tak to bude na vozejk 😀

coko.joko
7. únor 2010

no to mas pravdu a to jeste bude kocarek,postylka a dalsi veci co koupime my 😀

dadous
7. únor 2010

no tak to je už na nakladak 😀 ale zas to budete mít z krku 😵

coko.joko
7. únor 2010

to jo,jeste,ze mame velky auto...... 😀 😀

meduna
autor
7. únor 2010

ahoj aukrařko 😵 a jak dopadl dadouš včera?

meduna
autor
7. únor 2010

jo do Čech pojedeme

dadous
7. únor 2010

hoj, no dobře, dal si jen 4 pivka a v dorazil v jednu 😵 pak mi v posteli vypravoval co a jak v hospě a v pulce věty usnul 😀

dadous
7. únor 2010

ale lena se nam neozvala,doufam že i odchazela za damu 😅

coko.joko
7. únor 2010

a na jak dlouho jedete do Cr....
teda jen 4 pivka jo?To je dobrej........
no lena ta asi spi.....

meduna
autor
7. únor 2010

ne moc dlouho,jen asi 5dní,uvidím podle termínu co dostanu na pracáku 😒
Jo tak Dadouš usnul v půlce věty 😀 😀 😀 tak teď nevíš jak to dopadlo 😀 😀
Tak u Vládísů je asi dneska spavo 😔

dadous
7. únor 2010

no nevím a je mi to šumak 😀
medu to jako pojedete ted někdy? 😅

meduna
autor
7. únor 2010

no asi kolem toho 19.2,ale Roman musí ještě ten den do Brna,je tam jedna firma a ten chlap s ním chce mluvit,tak pojedeme do Brna a pak k nám do České Lípy

coko.joko
7. únor 2010

😀 medu 5 dni je hodne,vis jak bych byla ja rada na tak dlouho...... 😀 😀 jezdite autem?
dadousku jak je ti to jedno to musis poslouchat pritele co ti povida. 😀

dadous
7. únor 2010

jéžiš nějaky hemzy od píva mě fakt nezajímaj 😝 😀
tak medu to si pak musíme zavolat 😵 a vlastně by jste to mohli vzít z brna do lípy přes krakonošovo 😅

meduna
autor
7. únor 2010

jo jezdíme teď už autem,jinak jak debilové s kuframa valkem,ale to bylo 5 hodin ve vlaku,vyseděnýho vlka 😀 😀 ale s naším autem mám strach,to nevíš jak to dopadne

meduna
autor
7. únor 2010

Dadoušku,nic neslibuju,ale neni to špatný nápad.Sice by to nebylo z cesty z Brna,ale z Lípy by to šlo,jo a jak tam vypadaj cesty?

coko.joko
7. únor 2010

medu,to ja bych vlakem nejela ani boha...3 krat jsem jela busem a mela jsem dost......15 hodin sedet na zadku a fakt mazec....jo vidis vem to pres Krakonosovo a pak jeste pres Hradec a bude to........ 😀 😀 ti naplanujeme s dadouskem cestu....jaky mate vozitko?
taky me nebavi kdyz cokotata ma navato a povida me co a jak zazil....

dadous
7. únor 2010

jo cesty jsou dobry, aspon tady v okolí jsou ty cesty protaženy a udržujou je 😵 ježiš to by bylo supr kdyby jste přijely 😵

coko.joko
7. únor 2010

holky tak ztahuji folm Avatar,tak jsem zvedava jaky to bude,vsichni rikaji,ze je to pekny,tak uvidime......
pujdu do vany aspon neco budu delat,kdyz uz nezehlim 😀 😀 a vysedavam tady na netu

dadous
7. únor 2010

no coko a ještě k tomu když chce člověk spat 😀 😀 takže mě pěkně probral, usnul si a ja zas čuměla do 4 hodiny než jsem konečně usnula 😅

meduna
autor
7. únor 2010

Avatar je prej moooc pěknej,hlavně tím,že je to 3D

meduna
autor
7. únor 2010

no bylo by to super,až tam budem tak mu navrhnu výlet,to on rád 😎

meduna
autor
7. únor 2010

ale jak jsem v Česku,to je mazec,potřebovala bych se krapet naklonovat 😖

meduna
autor
7. únor 2010

my dneska dočumíme tajuplný ostrov 😎

meduna
autor
7. únor 2010

Coko,prej nám ho máš poslat až ho stáhneš 😎 😎 😎

coko.joko
7. únor 2010

dad,to mas pravdu to pak chrapou a clovek nemuze usnout,tak ja uz preventivne ho ukladam do obyvaku a mam klid 😀
medu,no ti povim zitra dneska ho ztahnu a zitra pustim...ja tyhle fantas filmecky nemusim,ale zase kazdy chvali,tak uvidime 😵 jo a naklonovat bych se mela taky,protoze nevim jak to stihnu vse.....

coko.joko
7. únor 2010

a jak se to dela 😕 klidne poslu,ale nevim jak

meduna
autor
7. únor 2010

jdu vyvalit prkno na žehlení a asi se teda přemluvím,ale budu se muset za to něčím moooc dobrým odměnit 😀 😀 asi margotkou

meduna
autor
7. únor 2010

se zeptám pak Romana,teď se mi nechce mluvit,mám lenoru 😀

coko.joko
7. únor 2010

jak to ze mas margotku a ja uz pres mesic ne 😢 ani tu blbou tatranku nemam 😀 jen lizatko se zvykou a mam ted plnou hubu zvyky a kdyz udelam bublinu,tak to mam po celym ksichtiku to mam jak masku 😀 😀