IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
16. únor 2010

dadousku ty zapominas to ne....co budes delat az medu odjede v patek myslim,to se budes porad ptat kde jsme 😀 😀 😀 ty jo to o hodne vid to jsou svinaci...no ja jsem zvedava jak dopadnem my v HK az pujdu zadat o materskou....to me daji 3 800kc a pujdu 😀 😀

dadous
16. únor 2010

a ty si nemakala před těhu?

meduna
autor
16. únor 2010

ahoj hoky,coko ta fotka ze srazíku nejde nakliknout a zvětšit ☹

dadous
16. únor 2010

hoj medu, mě to jde 😅

coko.joko
16. únor 2010

jaka fotka moje v albu 😀 ti ji odpolko poslu na maila jestli chces a i me na sraziku at vidis 😀 😀 ale me to jde to je divny 😎
dad ja uz nemakam 9 let......se flakam doma 😵
takse loucim musim jit...at to stiham tak pa holky.....vecer mrknu a tobe poslu medu fotecku

dadous
16. únor 2010

no teda, to se někdo má 😵

meduna
autor
16. únor 2010

dadoušku a zase ti neřekl co je za poklad u tebe v bubnu 😠 jo já tady psala,že mám 57kg 😕 mě se to teda zdálo nějaký divný,tak jsem se raději ještě převážila a je tam 53,tak jeden kámen mi spadl ze srdce.A to jsem včera jako dietila a nenáviděla Romana,to jsem si ještě myslela,že mám 57 😀 😀 protože on si žral brambůrky a furt mi chtěl dávat pusu a já nechtěla ,protože to tak vonělo 😀 tak jsem mu dávala pusu,jako by mu koukala pavoučí noha z huby 😀

meduna
autor
16. únor 2010

no už mi to jde,tak je to gut 😎

dadous
16. únor 2010

ty vole 53, to jsem měla tak možna v osmy třídě 😀 😀 medu dneska byla jen poradna, ultrazvuk až příští čtvrtek, jenže už to vidím, mrkne na močak a hotovo 😅

meduna
autor
16. únor 2010

Coko tak deutsche sprache zdar 😀

dadous
16. únor 2010

hele mluvte česky, jo 😎

meduna
autor
16. únor 2010

to zase kecáš a v létě jsi byla vychrtlina.já jsem stejně teď tlustější než normoš,ale i tak musím říct,že ty hormony mě moc nedaly,jen tak tri kilča 😝 Já myslím,že teď už to vydržíte a necháte se krásně překvapit 😵 😵 😵 😵 je to lepší,že to tak vyšlo a máte překvapení a my tady taky 😉 😉

dadous
16. únor 2010

no kdyby mi ted řekl že to vypada na holku, tak bych stejně nevěřila 😀

meduna
autor
16. únor 2010

no,asi budeš mít fakt kluka,si už teď taky neumím představit chcandu k tobě 😀 si mě už tak zblbla čéče 😖

dadous
16. únor 2010

😀 mě už je to fakt jedno, hlavně at ten měsíc už uteče 😵

dadous
16. únor 2010

jdem obědvat 😵

meduna
autor
16. únor 2010

Guten Appetit 😎 😎 😎 v krakonošově

meduna
autor
16. únor 2010

tak holky mějte se tady,jdu uklidit k babě bejvák 😝 večer juknu 😎

dadous
16. únor 2010

😕 tak jsem to po obědě pěkně zalomila 😅

coko.joko
16. únor 2010

Ahojda,
tak jsem doma,ted jsem dosla a jsem tak uslapana jako kdybych behala maraton
u dr.uplne v poho...nejdriv zkousel nejakou konverzaci,tak mu odpovidam a kdyz zjistil,ze me to jde,tak mlel a mlel a to jsem uz byla v pr... tak jsem jen kyvala no a udelal me spoustu fotecek pro nase a malej opet pusu do koran a zrovna pil a to bylo uzasny jak ji otevira a polyka takze je vse v poradku.Pak me okorad jeste pul hodky dal na monitor,aby mel prcka srdicko a prcek kopal a vzdy jak kopl,tak to zaclo houkat a sestra porad behala ke me,jestli jsem v poradku
no a pak vam jdu uz pryc a pisu Vratovi a on me vola rika me,ze uz vse vi,ze mu dr.volal,taky dobry co...takze vlastne jsem nemusela nic rikat......zitra v 5 rano vyjizdime tak dnes pujdu brzo spat,at jsem aspon trochu vyspala,ted jdu dozehlit a balit a pak mrknu

coko.joko
16. únor 2010

medu,deutsche sprache dopadlo sehr gut,az jsem se divila ja sama 😀 😀
dad,to ses krasne vyspala to je dobre....

meduna
autor
16. únor 2010

coko tak to je super a doky je třída,že sám od seve volal 😉
dadoušku POMOC,potřebuju nějakej recept,JEDNODUCHEJ pro debila opět 😀 😀 mám doma koupenej tvaroh a tak něco z něho,ve čt se přisere Romana ségra s fakanama 😲

coko.joko
16. únor 2010

medu teda jak to mluvis segra a fakani 😀 😀 jo doky je super on je to fanousek hokeje a tak dnes taky mlel kde hrajou a co si myslis kolik to bude atd sranda snim 😝 no snad ti dadousek poradi neco dobreho.....sem ted zehlila a boli me zada

meduna
autor
16. únor 2010

coko a ty nevíš něco?náš děda nám láskyplně říkal i haranti 😀 😀

meduna
autor
16. únor 2010

jo žehlit musím taky,ale se mi fakt chce,když jsem teď žehlila takový kudrnatý sračky u baby 😝

coko.joko
16. únor 2010

no me nas deda rikal parchante rozmazleny 😀 😀 😀 takze to je uplne stejny vsude a pri tom ja jsem nebyla...
ty jo s tvarohu premyslim podivam se na neco jestli mam

meduna
autor
16. únor 2010

jukni,já teď musím na procházku se zvířetem,má nějak moc energie 😝

coko.joko
16. únor 2010

medu koukam,mam babavku tvarohovou a jeste dalsi recepty..tak vybiram jednoduchy

meduna
autor
16. únor 2010

no ta by byla docela gut,tak šup sem s receptem 😉

coko.joko
16. únor 2010

medu smolim to uz.....mam na drate mamku,do toho me pisou holky z HK a tak to nestiham 😀 😀