IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
1. bře 2010

aha,tak koukej zajet směr gauč 😎 nožky hore a nic nedělej,práce neni zajíc,tak neuteče.no u dokyho prdel,říkal,že se mu líbim a moc 😕 😕 že prej něco vyzařuju 😀 😀 no jen doufám,že to neni radioaktivita,protože tam u nás se zpracovával uran a ten je radiaktivní 😀

meduna
autor
1. bře 2010

teď jsem vysála byt a tak mě to zmohlo,že už zase musím žrát,no a to chci ještě vytřít,tak snad bochník nepadne 😀 Roman říkal,že mám ráda vše co smrdí a pálí,tak žeru už týden furt romadoury a česnek 😀

coko.joko
1. bře 2010

medu se tu tlemim asi budes muset prijet k nam,at me tu rozesmivas.....ja bych lezela,ale me to uz nebavi..a hlavne me boli z toho cely clovek.
teda to sel asi po tobe ten doky 😨 😨
ja,taky porad zeru a zeru ted jsem snedla bramboraky a dala si mineralku 😀 😀
dneska mamr vyroci,tak slavim...... 😀

meduna
autor
1. bře 2010

psala jsem Dadoušce a je v pořádku,tlak klesá a miminko je taky zdravé,má už 2,5kg a prej když do pátku nepřibere,tak bude rodit 😵 😵 takže zůstává do pátku a bude se cpát těma nemocničníma dobrotama,no a když mimi nepřibere,tak už bude na světě 😵 😵 😵 😵

meduna
autor
1. bře 2010

abych to upřesnila proč mimi půjde ven,protože je už tak jak má být a bylo by zbytečné kdyby už nepřibralo aby bydlelo nadále v pupíku 😵 mám vás pozdravovat,tak holky,možná že už v pátek tady bude Nikolka 🙂 🙂 🙂 nebo,že by Davídek???

meduna
autor
1. bře 2010

coko a kolikáté výročí?

meduna
autor
1. bře 2010

jako jsem z toho tak v prdeli,že píšu jak debil 😀 😀 jsem si to po sobě teď četla 😝

meduna
autor
1. bře 2010

no,ale vy mi rozumíte že 😀 😀

coko.joko
1. bře 2010

je medu to je super,ze mas zpravicky od dadouska jsem rada,ze jsou v poho,ale to moc dobre jidlo nemocnicni ji nezavidim to ja taky nemam rada......ale ja myslim,ze to bude Nikolka 😵 😵 ja taky nekdy pisu jako debil,ale tady si to kazdy precte a vi o cem se pise......
medu mame 9 let spolu to je co....... 😵 😵
tak ja jdu do vany a spat jsem utahana jako kote......zitra mrknu......

meduna
autor
1. bře 2010

tak to je krása devět let 😵 jdu taky do pelechu,zítra mám zase doktora 😀 ten už si ze mě dělá prdel ,co prej mám za termíny zítra 😀 dobrou noc a pěkné výroční sny 😵

lenkacar
2. bře 2010

čus a díky za zprávičky ..jo byla jsem v práci,oči navrch hlavy ,no jak jinak se mnou ..za chvilku razim zase...celou noc se mi zdálo o práci ..jsem urvaná jak otrok.. 😀 😀 😀

coko.joko
2. bře 2010

medu,ty jsi taky porad u dr...jsi tam uz jak doma 😀 😀 😀 ani si jeste nepisla jak se ti cvici na balanu 😅
leni,ty mas tu praci takkkkk rada,ze se ti o ni uz i zda.........

nadis.h
2. bře 2010

Ahojky,

ty wogi dneska jsem si dobře poseděla u dr než jsem šla na řadu. 🙄
Ale je vše v pořádku. Prcek už se nevejde na utz celý a hlavněěě. Máme potvrzeného pimpulíka!!! 😵

Nechala jsem si napsat PN..Mám neomezenky vychajdy tak jsem ráda. To vstávání do práce bylo psycho. 😝

jeee Daduška se mááá. Už bude mít škvrndě u sebe. Akorát teda mohlo vydržet do těch mojich narozenin. 😀

coko.joko
2. bře 2010

nadi tak to je super mate pindika to je bomba.....koukam,ze by u vas taky velky mimi jako u nas,ten nas se tam uz taky nevejde a vlastne se nevesel ve 20tt 😀 😀 😀 ted ma uz 1600g a 6 cm nohu. 🙂 🙂

lenkacar
2. bře 2010

nadi gratuluji k pindíkovi 😵 😵 a zdravím zbytek 😉

meduna
autor
2. bře 2010

ahoj holky,
Nadi gratulka k malému 😵
Coko,tak na balonu moc necvičím,protože se mi vyfoukává 😠 😠 asi je někde díra,bo co 😖 takže budu hrbatá i nadále 😕 Ale dnes jsem byla u neurologa a ten mě shledal jako naprosto zdravou,asi mě ruce i nohy brněj z nedostatku železa,poslal mě k obvodní...takže zase další termín 😀 na všemožné odběry,štítka,železo a já nevím co vše.jo a byl přesvědčen,že dělám sport,prej mám super tělo...vysportované 😀 😀 😀 😀 no ,kdyby věděl,že sportuju jen s cigárem a kafíčkem doma 😅

coko.joko
3. bře 2010

medu,tak ho reklamuj,kdyz je pichnuty 😉 no vidis jak je na tebe doky hodny a jeste ti pochlebuje,ze sportujes a mas krasny telo a tobe se to porad nelibi 😀 😀 co bych za to dala ja mit tak vypracovany telo jako ty 😀 😀
jsem premyslela,ze bychom se mohli v lete potkat,protoze ja budu tady cely leto do CR nejedu,takze bude volno a hlavne ho bude mit i cokotata,tak muzem pak domluvit nejaky srazik na kavicku co ty na to....

meduna
autor
3. bře 2010

coko ahoj,to by blo fajn,tak něco spácháme.Dneska jsem mimo provoz,dostala jsem ten červenej hnus 😝 tak hniju s křečema na gauči a nemám na nic chuť,teda žrádla se to netýká...bohužel 😀

coko.joko
3. bře 2010

medu,tak to je hnus ten cervenej..taky to nemam rada,ted mam pokoj,ale za chvilku me to ceka zase...bleeee
jo neco spachame..se domluvim s cokotatou a uvidime 😉 😉 😉 tak odpocivej

lenkacar
3. bře 2010

ahoj holky..středa je tu dadouška třeba ..

meduna
autor
3. bře 2010

to jo je,ale Dadoušek se povaluje ve špitále a už se to blíží,pátek rozhodne 😵 😵
Leni,jak bylo v práci?

lenkacar
4. bře 2010

ahoj holky ,v práci to ujde ..dnes se zapojí pc a to mi to teprve začne .. 🙄 😝

lenkacar
4. bře 2010

medu já vždycky v nemocnici zhubla ..asi tou pravidelnou stravou,potřebovala bych tam zavřít někam na půl roku ,abych zhubla ,doma mi furt ta huba klape ,mám na něco chutě ..

lenkacar
4. bře 2010

medu tak ty jsi vysportovaná to je prima zjištění co?když to máš od přírody ,tím lépe .. 😉 a jak jsi na tom tedy? když jsi jako zdravá?

coko.joko
4. bře 2010

Ahojda,
medu musis nam pak dat hned vedet jak a co s dadouskem v patek...at vime...
leni me asi uniklo,ze pracujes uz nekde jinde 😕 😕
jinak me ta nemocnicni strava,taky nechutna a hlavne kdyz vim v cem to tam vozi bleeeee... 😵

meduna
autor
4. bře 2010

Ahoj holky,Leni držím palce aby jsi dnes neměla moc nervů s tím PC 😎 😎 ty to dáš!!!!!
no taky jsem koukala,když se mě ptal doky na to jaký sport dělám,myslel si gymnastiku 😀 😀 😀 no já jo,když se ani neohnu k palcům u nohy,protože bych se zlomila vejpůl 😀 Leni, slovo zdravá bych v mém případě moc nepoužívala 😀 😀 já mám každý den nějakou novou nemoc 😀
dnes jí písnu co a jak,ale ona psala,že mi napíše kdyby něco

meduna
autor
4. bře 2010

holky ,tak jak maj sousedi tu malou holku naproti,jsou jí dva měsíce,tak to je mazec.Ta nebrečí ,tak hodinu z celého dne 😲

coko.joko
4. bře 2010

medu,to neni mozny,abys mela tolik nemoci 😀 😀
dadousek se urco ozve jak je na tom...a kdyby ne tak ji pak pisni... 😵 😵 se tesim,az nam napises,ze ma uz v ruce malickou a nebo malickateho dadouska 😎
me se dnes nechce nic delat jsem jako kdyz me prasti....unavena

meduna
autor
4. bře 2010

tak nic nedělej a válej se,užívej dokud to jde 😎 protože, pak se už asi moc nenaodpočíváš.Když to vidím u sousedky,tak je mi jí líto.jo a příští týden jedu do Čech na 4 dny 😵 😵 😵 😵 😵 Roman jede do Nitry a já tady sama teda nebudu 🙄 🙄 🙄

coko.joko
4. bře 2010

ty se mas do CR,taky chci jet............ 😵 jo to vim,ale musim uvarit a neco zacit delat nebo se pak uz nezvednu........ 😀 😀 😀