IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
29. bře 2010

ucpávám,mlaskám,šťouchám,to vydržim tak půl hodiny,pak dostanu takovej nerv,že bych mu to možná ucpala na delší dobu a to by nemusel už rozdýchat,tak se kýbluju do obýváku

blazenkaa
29. bře 2010

tak jedině že by spal on v obýváku to jsi neskoušela 🙂

coko.joko
29. bře 2010

medu 😀 😀

blazenkaa
29. bře 2010

coko neboj to by Medu neudělala že ne Mede 🙂 u

meduna
autor
29. bře 2010

no ještě ne Bláži,on mě v noci pak hledá 😀 😀 Snad to přejde,až nebudeme mít ty rypáky ucpaný rýmou 😝

meduna
autor
29. bře 2010

no u mě člověk nikdy neví,jsem vzteklá jak prase 😀 měla bych jít ven se psem na procházku,ale jsem tak shnilá.Jaro mě normálně probouzelo,ale tohle jaro mě nějak hodilo do umrtvení,tak nevím,asi stárnu bo co 😀

blazenkaa
29. bře 2010

ne bude tím počasím jsi mladice jak je u vás u nás chčije jako blázen

coko.joko
29. bře 2010

medu ja mam jit na postu a mam zehlit a od rana jsem neudelala nic,ale fakt nic......takze jsem na tom jak ty.......snad to stihnu do stredy nez se vrati cokotata 😀 😀 od rana sedim na netu kecam tu a prd delam 😀

coko.joko
29. bře 2010

holky potrebuju vedet jak se dela nepeceny ovocny dort s tou smetanou....nekde jsem to mela pisnuty,ale nevim kde......

dadous
29. bře 2010

tak moje spolubydlící v porodce na mě taky parkrat mlaskala 😀 bylo mi docela trapně 😀

dadous
29. bře 2010

coko zamíchaš smetanu s cukrem prdneš do toho piškoty a ovoce, a daš ztuhnout 😵

blazenkaa
29. bře 2010

dadous divá zvěř nakrmená ?
A co Nikolka Jak to jde

meduna
autor
29. bře 2010

ta musela mít z tebe fakt radost dadoušku 😀 😀 😀
Bláži,tady taky chčije.Včera jsem byla venku se psem a tak jsem zmokla,to se tý chřipky fakt nezbavím 😠
Coko,tady je takovej bordel,že bych blila,ale to je tak jediný co bych udělala 😀

coko.joko
29. bře 2010

tam nepatri zadny stuzovac nebo neco takoveho?

meduna
autor
29. bře 2010

já vyskládám piškoty,pak na to tu směs jak píše Dadoušek,ovoce,piškoty,směs atak dokola,pak jebnu do lednice

dadous
29. bře 2010

jo nakrmena a ted tady střílí do plín 😀 takže pujdem přebalit 😀 ta fakt jen žere a sere 😅

meduna
autor
29. bře 2010

ztužovač je lednice 😀 😀 😀

coko.joko
29. bře 2010

medu,hlavne jestli mas vylesteny koutky v koupelne a zbytek na to prd......ja mam taky bordel a dnes nic nedelam a zitra se ztoho poseru,nez to dam do hromady 😀 😀

meduna
autor
29. bře 2010

připomínáš mi mojeho alkoholickýho dědu 😀 😀 😀 ten nám vnoučátkům říkal,že jen žereme a sereme 😀 😀 😀 😀 hodný to děda 😀

dadous
29. bře 2010

coko ja to ani neskladam, a někdy do toho naleju pulku smetany ke šlehaní, je to pak jemnější 😵 žadnej ztužovač se tam nedava 😵

coko.joko
29. bře 2010

jo lednice a ta smetana je zakysana ze????? 😵
dad,bud rada,ze nebreci a nic vic nez papani a kakani nechce 😉

dadous
29. bře 2010

no dala do plín nalož a už zas chrape 😅 to je zlatíčko 😵

dadous
29. bře 2010

ano zakysana 😵

meduna
autor
29. bře 2010

jo Coko,tak ty jsem vyleštila,to bylo taky jediný co jsem udělala a pak jsem byla zralá po leštění jít si lehnout,jak mě to zmohlo 😝 jinak prkno na žehlení už mi stojí v obýváku,asi tak týden,tak už je to tam jako ozdoba vlastně

blazenkaa
29. bře 2010

nachvilku se vzdálím musím jít volat dr.

dadous
29. bře 2010

coko a když nemam ovoce, tak do toho dam rozpuštěny nescafe a mame z toho kapučínovy dortík a je to moc dobry 😵 to jen pro inspiraci 😵

meduna
autor
29. bře 2010

tak volání zdar Bláži

blazenkaa
29. bře 2010

už jsem tu byla to naštěstí jen rychlovka ;docela mě sestra i pochopila

coko.joko
29. bře 2010

no me volal ted cokotata,ze na stredu by chtel udelat 2krat tento dort do kabiny a proto to hledam jinak bych nic nedelala 😀
medu prkno mam ja v obyvaku uz pres mesic a mam na nem veci a zehlicku a porad se nemuzu dokopat...
dad,tak to muze bejt taky dobre vyzkousim urco...

blazenkaa
29. bře 2010

tak to by jsem si taky dala takovou maňamku ale mám tu ještě peřovou buchtu dělala jsem v neděli večer ale už bude zchroupnutá