IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
30. bře 2010

to na mě působilo za mlada ,večer se nenajíst a ráno bylo o 2kg méně a ploché bříško ,jo to už je jako pohádka 😝 a s tim sexem ..to na mě působilo hlavně s novým chlapem..

dadous
30. bře 2010

jdem přebalit , smrdí jak starej chlap 😝

lenkacar
30. bře 2010

myslim ,že z toho nic nebude musela bych reklamovat ty vůně a vůbec ..ta šprcka na tom foglovi na půl žerdi mě vůbec nevzrušuje ,ba naopak

lenkacar
30. bře 2010

určitě nesmrdí víc jak mámy kočka ,dneska si prdla do bedny a následoval gejzír a ten šílenej puch by vzbudil mrtvolu ti řikam ..jak říká mamaka ,,jak propíchlej dráteník,,

coko.joko
30. bře 2010

holky dobry baveni vasdocitam s smeju se tu 😀 😀
leni,na ostro chodit tak mam prsa jak indianska babka,protoze uz ted je mam velky 😉 a zlaty moje dvojky....a nepodcenuj se porad holka nase......
dad,ted jsem koukala a opravdu ma krasny rasy.....no povedla se vam pekne.......a ty nozky uz bych taky chtela mit krasny splasknuty a co teprve ruce se nekdy i stydim je ukazat jak jsou na tekle..svine jedny.........

lenkacar
30. bře 2010

no co čoko tak bys nosila mimíse na zádech a pak bys mu tam hodila i kozenu .. 😀 😀 😀 😀

coko.joko
30. bře 2010

leni 😀 😀

lenkacar
30. bře 2010

dadu píše na pc a kojí a ty bys mohla třeba na cestě do obchodu

lenkacar
30. bře 2010

tak jdu ordinovat ,abych tady byla zase za chytrou

coko.joko
30. bře 2010

to by tady asi ty skopcaci nerozdychali,kdybych kojila cestou do obchodu 😀 😀
jo bez ordinovat........ja muzu tak maximalne koukat z okna 😀

meduna
autor
30. bře 2010

ahojte vespolek,tak jsem to dnes opět nějak nezvládla časově 😖 Já která jsem vylézala z pelechu v 7 a byla vyspaná,tak dnes jsem si to lámala do půl 12 😲 😲 pak jsem tady seděla a čuměla jak vejr,ve tři jsem táhla uklidit babce,přitáhla až kolem půl 7 a šli jsme s Fufákem na procházku,no a den v prdeli.Zítra se jdu juknout do tý práce,se mi nechce.
Dadoušku ,malá je pěkná,táta Dadid,je ale nějakej pohublej 😉 jo a chtěla jsem se zeptat,má Karlos klíšťata?

meduna
autor
30. bře 2010

jo Coko,už jsem tady viděla babu kojit u kina,hodila přes mimino plenu,asi aby ji lidi nečuměli na cecky

coko.joko
30. bře 2010

hoj medu,
to tady delaji taky bezne sedi na kave a vytahnou prso a jedou,ale ja jsem na tohle stydlivka,ale kdyz asi nemas jinou moznost,tak to tak udelas....
no ja bych se taky chtela vyspat jednou dele,ale bohuzel,kdyz nebehaji smradi po chodbe do skoly,tak zase holub vrka u okna jak debil a mas po spanku......co mas medu za praci??

meduna
autor
30. bře 2010

ale,zase uklízení,ale je to jen na 4hodiny,od pondělka do pátku.Od 15hod do 19hod.Jenže na tom budu finančně hůř,tak proto váhám.

meduna
autor
30. bře 2010

to nám tady zase jezděj tramvaje,to taky nasere

dadous
30. bře 2010

medu dadouš zhubnul 7 kilo, od ty doby co jedou dvanactky 😢
na klíštata kupuju v lekarně takovej olejíček, jedna davka stjí asi 180kč, ale pomaha to a klíštata na něj nejdou

coko.joko
30. bře 2010

no pracovni doba je super,ale za ty prachy asi na hovno co....ale co jineho muzeme delat.....aspon neco.......tramvaje to tady neni slyset,ale jinak barak magoru.....nechapu kdyz jdu po schodech proc u toho delaji takovy bordel

coko.joko
30. bře 2010

dad,tak ja zacnu taky pak asi chodit na dvanactky a budu hubena.....

lenkacar
30. bře 2010

čoko bude výhoda vytahaná koza ,budeš kojit pod stolem a nikdo si toho nebvšimne a můžete jít s mimísem i do restauračky 😉 ,medu ,jo já tohle taky řešila ,méně hod. méně práce a ted jsem ráda ,že je to jenom na 5 ,páč jsem tam i dýl a jsem ráda že táhnu domu ,jsem zase nějaká rozjetá se zádama.. 😝

dadous
30. bře 2010

no fakt, i ten jeho kamoš říkal že když dělaly 12ky tak taky zhubnul, jenže dadouš ted vypada jak z dachau 😠 a přitom žere jak zjednanej 😖

lenkacar
30. bře 2010

.chudák dadouš a jak malá spinká? nehubne i z nevyspinkání?

coko.joko
30. bře 2010

leni,se poseru z tebe ja nechci mit kozy jak vozy me staci ty moje dvojky a kdyz budu mit vytahany kozy,tak uz nebudu tak pritazliva 😉 😉
no dad,ja verim,ze to je tim.....ale nevim cokotata je na zimaku taky cely den a ze by hubl to jsem si teda nevsimla,ale bracha taky dela 12 nactky a je hubeny jako prase....a zere a zere......clovek se musi hlidat citi i blbou cokoladu a ty hubeny nic......

lenkacar
30. bře 2010

holky dneska mi tam přišla shánět rifle ukrutná chcíplotina ..ta měla snad 40kg a nic jí nebylo ,vše veliké všude a líčila mi jak žere všechno a hodně ..no chápete to?

lenkacar
30. bře 2010

tak ti tata Vráta zaplatí plastikový kozenky ,ty toho naděláš 😝

coko.joko
30. bře 2010

ted o tom pisu leni......ja dam cokoladu a pnou me stehna a citim jak tloustnu a pak jsou lidi ktery zerou co chteji a jsou porad hubeny....hold do teto skupiny jaaaaaaaa nepatrim......

dadous
30. bře 2010

coko oni tam maj na dílně taky pěkny vedro, takže to taky nepřida 😒 leni těch 7 kilo zhubnul ještě než se mala narodila 😨

dadous
30. bře 2010

😀 plastikovy 😀

coko.joko
30. bře 2010

leni,ty si blazen a kde na to vezme cokotata 😵 by musel nejakou banku prepadnou 😅 😅

meduna
autor
30. bře 2010

ty vole,tak snad už ale končí s hubnutím 😀 jinak se bude moci schovávat za strom,jako farář Otík 😀 😀 😀

lenkacar
30. bře 2010

bude se muset přeorientovat na erotické masage x 😝 😝 to asi bude vynášet líp 😀