IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
1. dub 2010

ahoj holky,Dadoušku,takže si Karlos nakonec míšánka vyprosil od Nikči a má teď novou míšánčí partnerku 😀 😀 když budeš kupovat nového méďu

lenkacar
1. dub 2010

čus holky ..tak jsem tady ...jenom mi nasral cestou dědek ,když jsem si od něj nechtěla koupit velikonoční vejce řval za mnou ,,přej a bude ti přáno ..čurák jeden ...to jsou tyhle dobročinné akce .. 😠 venku chcanec na spadnutí a dědek mě bude otravovat když utíkam domu na koníka 😉 😝

sasiii
1. dub 2010

Ahoj, můžu se k vám přidat? Jsem tu nová úplně.... 🙂

lenkacar
1. dub 2010

ahoj sluší ti to 😀 😀

lenkacar
1. dub 2010

spíš to tady žije večer ... 🙂 😵

meduna
autor
1. dub 2010

ahoj Leni,to je ale dobytek starej 😝 😝 tak jsi mu měla něco mooooc pěknýho popřát 😀 😀 😀 😀
ahoj sasiii,tak nám o sobě něco písni 😎

lenkacar
1. dub 2010

vid medu, ,bodejd by ti pták chcípl na půl roku aspon,,

sasiii
1. dub 2010

Ahoj, díky... 🙂 Tak já se stavím na večír.. 🙂 Sice se tak nehodím do vaší skupiny, ale asi sem jednou zapadnu taky.. ☹

meduna
autor
1. dub 2010

no jen jestli ho už nemá chcípnutýho 😀 😀 když byl tak příjemnej 😝

meduna
autor
1. dub 2010

jak jsi na to přišla,že se sem nehodíš?na název nekoukej,tady maj už skorem všechny hotovo,jen nás pár vyvolených 😀 😀 ještě nic

sasiii
1. dub 2010

No protože jsem zatím na umělém oplodnění nebyla, zatím se snažíme přirozeně, ale nějak to nejde, ale vzhledem k tomu, že vím, jak to se mnou je a jaké naděje mi dávají na přirozené početí, tak se obávám toho, že se jednou stanu taky adeptem na IVF ☹ Protože jsem po operaci cysty na vaječníku, mám vývojovou vadu dělohy a jak tak sleduju dva měsíce svoje bazální teploty, ta to vypadá taky divně... takže se potřebuju poradit s někým, kdo máš už nějaké ty vyšetření za sebou, protože uvažuju, že už se obrátím na doktora, at mě pošle někam na hormon. profil atd. Ale jak píšeš, že mají skoro všechny hotovo, tak mě to potěšilo.. 🙂

coko.joko
1. dub 2010

Zdar holky,
jsemted prisla z venci,byla jsem se podivat v kanclu,protoze me porad cokotata rikal,ze se po me ptaji zensky a tak jsem delala kralicka vsichni k brichu a otazky jak na debilka 😀 tak pak jsem musela jit a koupit si zakusek s jahodama a ted se cpu k tomu kavicku a je me fain.....
leni to je kreten ten dedek bych ho poslala do pr....a to rychle.....
medu jak bylo v praci vcera povidej prehanej......
a zdravim novou sasii.....

sasiii
1. dub 2010

Díky za přivítání, coko.joko 🙂

meduna
autor
1. dub 2010

Coko,ona volala až dneska a já dělám kapánek mrtvého brouka,mám nervy na pochodu,už jsem byla asi tak třikrát.....no jsem psychoň.ale večer jí zavolám a odřeknu,šla bych ráda pracovat,ale proč jít,když budu mít méně???

sasiii,no určitě bych si horm.prof nechala udělat 😉 no holka,taky to nemáš jednoduché,ale neboj vlka nic,klapne to.A kolik ti je?

meduna
autor
1. dub 2010

a kde jsi Coko pracovala?

coko.joko
1. dub 2010

medu,presne tak,kdyz je za to mene tak bych na to taky prdela.....a nebud psycho,najdes neco jineho.....uvidis,ze se neco najde a ty chces jen uklizet nebo by si delala i neco jineho......
sasii,kde bydlis???a neboj dopadne to jak pise medu taky bych si nechala udelat ten horm.profil......

coko.joko
1. dub 2010

medu,myslis jako tady nebo v Cr.......?????

meduna
autor
1. dub 2010

coko,co tady asi tak můžu jinýho dělat 😀 😀 😀 tady chtěj vzdělání i na uklizečku 🙄

blazenkaa
1. dub 2010

ähojky Kobylky tak vás tu dočítám a musím se tu smát jak je Medu krásněsprostá

Zdravím sasii

meduna
autor
1. dub 2010

myslím tady v nácíčkově 😎

meduna
autor
1. dub 2010

ahoj Bláži,to né já,ale Lenka 😵

meduna
autor
1. dub 2010

to je ale dneska charoz maroz co 😕

blazenkaa
1. dub 2010

jí tak to se omlouvám ,alwe stějně mě to rozveselilo asi by jsem mu taky řekla něco dědkovi jednoumu starýmu plesnivímu

blazenkaa
1. dub 2010

Medu já myslela že jsi už někde pracovala nebo se mílím

coko.joko
1. dub 2010

blazi,tady jsou vsichni hrozne slusny 😀 😀
medu to mas pravdu,tady je to na ho*no,ale ja mela teda stesti,ze maji cokotatu hrozne radi on je spolecensky a fakt kam prijdem,tak se muzou z neho posrat... 😀 😀 a tak jsem delala protekcne u Itala za barem a pak jsem pomahala tomu kamosovi uklizet baraky a jeste jsem hlidala hracum deti sem tam.......

sasiii
1. dub 2010

Meduna: No nemám.. :( Proto píšu sem, protože vím, že někam, kde jim to jde raz dva psát nemá smysl. :( Já to mám právě složitější s tou dělohou, mám jí malou, jednorohou, takže můžu otěhotnět jen na jednu stranu, i když mám dva vaječníky, dva vejcovody, tak mi je defacto ten pravej vaječník a vejcovod k ničemu, neb tam mám nevyvinutou část dělohy, někomu ta část úplně chybí, no a na levé straně mám poloviční vaječník /po operaci/, a u vejcovodu nezjistily, zda je průchozí, neb byl při operaci (laparce před 3-mi roky) ve spazmu. Takže můžu otěhotnět jen do levé půlky dělohy, protože v té pravé by se to stejně neudrželo.. Snažíme se zatím půl roku, ale defacto poslední dva měsíce měřím BT, která teda v únoru byla divná, jak to tak vypadá dle programu Fertilityfriend tak bych měla luteální fázi dlouhou jen 3 dny a pak MS... no zatím se v těch grafech neorientuju, kdežto te´dka v březnu graf OK a vypadá to na ovulaci uprostřed cyklu, což jsme se snažili, ale nic..jenže domnívám se trošku, jestli náhodou právě neovuloval pravý (ten celý zdravý) vaječník , který je mi stejně k ničemu při přirozeném početí, leda by levý vejcovod (který snad průchozí mám) zachytil vajíčko, což m tak bylo sděleno doktorem. No takže jsem se rozhodla ještě koupit ovulační testy a zkusit měřit i tenhle měsíc a pak k Dr. i s grafama atd. Ach jo, no myslela jsem, že to nebude tak složitý. Je mi 27, a začli jsme cca měsíc před mými 27-mými narozeninami.. :D A co máte za problémy holky vy?

blazenkaa
1. dub 2010

teda coko ty jsi toho prožila 🙂

coko.joko
1. dub 2010

sasii,to nemas taky jednoduchy koukam....tak ja bych zkusila to umelko,je tam vetsi pravdepodobnost,ze se to povede lip nez prirozene a za ty nervicky to nestoji kazdy mesic cekat jestli jo a nebo ne.....to mam taky za sebou a mereni teploty a ovulacni testy to je na psych.jak delany......
blazi ja jsem dobrodruch a musim zkusit vse....a vCR jsem tak zkousela par veci a vubec bych rekla,ze to zvladnu..... 😀

blazenkaa
1. dub 2010

a to jsi mladá ženská to já jsem asi tak nikdy nic takového nevyskoušela

blazenkaa
1. dub 2010

teď jsem koukala na fotečky v albu .Coko teda ty máš krásnej velkej domeček pro Lennyho