IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
3. dub 2010

taky bych měla něco uvařit ať mám na zítra klid

coko.joko
3. dub 2010

medu to uz jsi vykoupana 😉
no ja uz jsem zabalila ptaky a uz se vari....
nejak nemuzu dychat a boli me hrozne pod zebrem co to zase je....a sem tam me pichne v podbrisku.......

meduna
autor
3. dub 2010

No Coko a divíš se,vždyť máš pupendo jako blázen,to by byl zázrak,kdyby tě to někde netlačilo 😅

meduna
autor
3. dub 2010

asi tam má malej cokoušek zapřenou tu jeho 6cmetrovou nožku

coko.joko
3. dub 2010

ty blaho tu chodim a dycham jak idiot a boli to vic a vic......a i zada to je teda mazec......no asi to je jeho nozka mala.....ale nemusi me tak ublizovat 😵

lenkacar
3. dub 2010

ty jo ,tak si raději lehni než chodit

lenkacar
3. dub 2010

já jsem vykoupaná a půjde se do hospy ...až se vladís okoupe a navečeří od oběda 😀 😝

coko.joko
3. dub 2010

ahoj leni,no ja nevim kdyz si lehnu abych pak vubec vstala 😒 ale je to hrozne bolestive....to jsem drzak,ale tohle...
jak bylo na chaticce s Vladisem a kocickama.....

lenkacar
3. dub 2010

měla jsem v plánu hodit oko do knížky ,ale nakonec jsem zase skončila u pc ,jsem fakt hrozná

lenkacar
3. dub 2010

já byla u mamky ty kočičko jedna ..vladís tam byl sám a nakrmil ty uřvanice chlupatý ..prej kamínka hřejou fest ,akorát smrdí plynem..

coko.joko
3. dub 2010

aha.....tak sis vegetila u mamky to se mas teda......no aspon se vladis trochu zamestnal s tema kamnama 😵
tak na pivko,taky bych si dala jedno G......

lenkacar
3. dub 2010

to jo buchtičky a kecando a hlavně jsem se nechtěla hned první den otrávit těma kamnama 😀 😀 😀 😝

lenkacar
3. dub 2010

koukam že vladís přežil testování,tak už tam můžu jet taky 😀 😀 😀 😝,to je strašný jak se mi kouše koník...

coko.joko
3. dub 2010

leni,to je dobre,ze to otestoval prvni a je cely tak to je super.....jak mate velkou chaloupku....

meduna
autor
3. dub 2010

tak Vládís přežil a může se chaloupkovat 😀
Coko,tak jak ,ještě to bolí?
my byli rychle v OBI,morčatům a Fufině nakoupit,pak si roman jel koupit kanony-pivko a já vínko.no a už zase hniju u pc

coko.joko
3. dub 2010

medu,ted jsem dovarila ty ptaky 😎 a taky jsem byla ve vane osprchovat se a docela to jde,ale boli ten podbrisek a strili to do zad 😖 ale snad to do zitra prejde,jeste,ze prijede cokotata okolo 24 hod....kdyby neco tak at je u me.....jinak hlasim jsou venku 😀 😀 takze konec.....

coko.joko
3. dub 2010

jaky mas rada vinko 😉 a Roman kupuje to jejich nemecky a nebo cesky?

meduna
autor
3. dub 2010

jako aby Lenny se nechystal na cestu ven 😕 😕

meduna
autor
3. dub 2010

já piju bílé,ale jak kdy.musím to stejně pančovat vodou,protože jsem hned jak došky nachcaná

meduna
autor
3. dub 2010

Roman má rád kozlika 12 toho si kupuje v Česku a tady pivo a to se jmenuje kanone 😀

coko.joko
3. dub 2010

medu,at si jeste par tydnu Lenny zustane v brisku,ale nevim co to mohlo bejt,docela me to zaskocilo a ted se uklidnuje to bricho...no uvidime co v noci a zitra.....
tak to ja mam rada Gambacka a tady to jejich cerny pivko......a ted nam tu otevreli restauracku a je echt ceska....maji tam Plzen,Gambacka,Kozla a cesky jidla nejaky,tak tam musime zajit s cokotatou a vyzkouset to......
vinko moc nemusim,protoze jak rikas jsem hned na chcana 😀

meduna
autor
3. dub 2010

tady je taky echt česká,ale kozlika nemaj 😖 no říkal Roman,že by hned zašel tam k vám na kozlika

coko.joko
3. dub 2010

tak muzete prijed,ted uz bude cokotata doma a tak neni problem......nikam nejede,kdyz vypadli 😵 a spat mate kde vas ubytuji v nasem velkem byte 😀 😀 ale musim jeste vylestit kohoutky 😉

dadous
3. dub 2010

😀 kohoutky ti přeleští medu 😀

meduna
autor
3. dub 2010

ahoj Dadoušku,
jo to já jí je vemu,mám to už v ruce,jedu jak kuna 😀 ale já to fakt dělám když jsem u někoho 😀 😀 jdu na hajzl a jak si umyju ruce,tak jim to tam pak hadýrkem osuším 😀 😀

dadous
3. dub 2010

😀 medu to je mi uplně jasny 😀

meduna
autor
3. dub 2010

tak bylo česání,to má Fufina fakt moc ráda 😠 drží teda to jo,ale vypadá u toho jako by už umírala 😀 jo a nesnáší bublinky,jak jí dám čuchnout třeba k matonce,nebo pivu,tak odskakuje jako by dostávala do čenichu dvěstědvacet 😀 😀

coko.joko
3. dub 2010

medu se poseru z tebe 😀 😀
ted me volal cokotata a z neho asi taky nebudu....mu rikam jak me je a on me rekne "to je tim,ze smudlicek se tlaci hlavickou dolu a tlaci na nervovy system v panvi a to se rovna bolest..... 😀 😀

meduna
autor
3. dub 2010

no taky už nejsem takovej magor jako jsem bývala s úklidem,říkal Roman ,že to už bylo na pováženou se mnou 😀 prej trošku už choroba,tak teď jsem se zlepšila a umím si říct ne!!a seru na to,jen ty kohoutky mi ještě habrujou

meduna
autor
3. dub 2010

no,aby se šmudlíček do rána neprotlačil 😀