IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
6. kvě 2010

ježíš a coooo 😕 jako ty prakovky u doka 😀 😀 fuj a kdybys viděla,kdo se to ve mě hrabe 😝

meduna
autor
6. kvě 2010

no tady taky,hlavně já dobytek,bych potřebovala jak jsem už tisíckrát opakovala:zadrátovat držku 😠 😠 😠

coko.joko
6. kvě 2010

no vidis medu je to nejaky znemeni 😀 😀 testoviny pro cokla se tu smeju....az je budu jist tak si taky vzpomenu 😀
no,ale ty se mas medu v tobe se pohrabe a jdes,ale ja mam nozky do praku a dr.si povida s cokotatou o hokeji a vzdy se pohrabe a povida a zase a zase takze ja lezim s nozkama do praku a cekam az se vykecaji 😀 😀 a ted si to predstav buben jako prase a nohy do praku pred nima 😀 😀 ruda jsem az na prdeli.....
bob...u nas se taky zere a hlavne ja ted.........porad musim mit neco v puse......

meduna
autor
6. kvě 2010

jo dobrou chuť přeju 😀
no tak já bych teda uhořela,kdybych ležela s nohama do praku jako ty 😕 😕 ale 😅 ale čokotáta tam nekouká 😲

bobbule09
6. kvě 2010

coko, to jsi mě pobavila. Já jsem to totiž měla v těhu taky tak. Vždycky bych nejradši z té kazy skočila a nakopala jim oběma prdel 😀 AŤ si vykládají až po prohlídce, ale chlapi to berou jinak, někdy je to s nima na zabití 😅

coko.joko
6. kvě 2010

no holky,ten muj dr.je velky fanousek hokeje a hlavne toho klubu co v nem je cokotata a tak to je porad jen otevru dvere a dr.mele a mele a pak teda ja lezim a on mele.....takze ja se tam nenudim a hlavne zensky tam jsou tak 10 minut a my vzdy tak pul hodky 😀 😀 ale snad uz tam jdu dnes naposled.....ne medu cokotata nekouka stoji bokem 😀

meduna
autor
6. kvě 2010

já jsem rudá celou prohlídku,ještě jak n se tlemí,když si nasadím teplé ponožky,jako abych nenastydla a přitom mi fičí spodem až do krku 😀

meduna
autor
6. kvě 2010

ta mrcha,vylízala jen konzervu a těstoviny se tam válej 😠

meduna
autor
6. kvě 2010

jako já už nevím co jí mám dávat,granule neveme do mordy ani kdyby hlady měla pojít 😠

coko.joko
6. kvě 2010

medu tak me ty testovinky schovej ja si je dam rada 😀 😀 to nevim co pejsci papaji.....to se musis zeptat pani dadouskovi 😵 no ja rudnu taky jsem vzdy jak ruda zare nad Kladnem 😀 😀 ale co je to lidske no neeee 😎
tak ja mam hotovo a jdu do te vany udelat zastrich a za chvilku jsme tu.........ted uz to mam nacviceny,tak 10 minut...... 😀

meduna
autor
6. kvě 2010

hlavně nezařízni 😎

bobbule09
6. kvě 2010

Teda s váma se tu holky zasměju 😀
Medu, naše hvězda taky nežrala granule, ale když jí do nich zamíchám konzervu, tak to sní. Ví, že by nic jiného nedostala 😎

meduna
autor
6. kvě 2010

no ale to se prodraží jako kráva 😠 mě se právě nechce kupovat jen konzerva,to je peněz.ale nějak jí budu muset donutit.jak ochutnala lidský jídlo,tak nechce nic jinýho,jo takhle chleba se salámkem,to by žrala furt

hexelucka
6. kvě 2010

jejda to zrovna taky hledám taky bych si chtěla popovídat a podpořit někoho dalšího ve stejné situaci jako jsem já

meduna
autor
6. kvě 2010

ahoj tak do toho,tady tě podpoříme 😉

hexelucka
6. kvě 2010

jejda holky díky ale koukám že vy už jste některé těhule jenže mě teprve čeká IVF

coko.joko
6. kvě 2010

bob,tady se nenudis nikdy 😀 ja to mam za sebou a fakt jsem se zapotila 😀 ted musim dat pauzu a za chvilku jeste hlavicku a pak namalovat at se me dr.nelekne a muzu razit....
medu to je divny chlebik se salamkem to me pripomina Rexe,ale ten jedl jen housky se salamkem 😀 tak ji zkus ty testoviny jako rozmackat s tou konzervou......
bob,jaky mate trhace vy.....
ahojda hexe...... 😵

meduna
autor
6. kvě 2010

no některé už jsou ale některé taky ještě čekaj na ten zázrak 😉 a kdy jdeš?

hexelucka
6. kvě 2010

ahojda díky za přivítání!!!

meduna
autor
6. kvě 2010

coko,jsem jí to rozmačkala,ale nějakým zázrakem to prostě v tý hubě převalovala a olízaný vyplivla 😀 no asi je taky Rex bo co 😀

hexelucka
6. kvě 2010

no teprve jsem musela absolvovat různé odběry atd., v pondělí jsem byla na hydrolaparoskopii a naštěstí je o.k.takže ted se hojím a zítra při kontrole mi řeknou co a jak dál...Takže asi to hned tak nebude naštěstí tohle je tak moderní zákrok po kterém se nemusí čekat moc dlouho..

meduna
autor
6. kvě 2010

bob má myslím jorina

meduna
autor
6. kvě 2010

no neboj,to jede jak po másle,takže možná začneš už za měsíc,pokud teda neotěhotníš přirozeně do té doby 😎

meduna
autor
6. kvě 2010

tak já jsem se už namatlala šminkama,takže riziko toho,že by si myslel,že jsem už po smrti je zažehnáno,teď jen upravit makovici,to mám jako když hrom do řepy,nebo i?střelí

coko.joko
6. kvě 2010

medu tak to je fakt REX.......
jo bob ma jorka,takze trhac nejvetsi........ 😀
hexe,a kam chodis do Caru....neboj to klapne a jak rika medu to jede jak po masle a uvidis ze se zadari.......

meduna
autor
6. kvě 2010

jako bacha jorini jsou trhači,to jdeš a jak vyjížděj 😀 nevidíš je,ale slyšíš

meduna
autor
6. kvě 2010

tak hárání už je zdárně za náma,to byl hnus

coko.joko
6. kvě 2010

medu ja jsem taky jak leco a tak dam makeup a vlasky ztahnu do culiku se me nechce nic vytvaret....stejne to je jedno......

meduna
autor
6. kvě 2010

tak Romotáta ještě není doma,takže asi budu muset oprášit oře ze sklepa a vyjet na něm

meduna
autor
6. kvě 2010

no to já to trochu pocuchám a frknu do skřipce,jinak jak se mi to plazí po krku bych zešílela