IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
14. kvě 2010

aha tak at tě moc netrapí 😕
prej bouchaní ja jsem jak myška 😅 ale ta pipka slyší všechno 😠 ted tady s ní už hodinu zapasím aby usnula, pže to je na ní vidět jak je ochrapana 😠 a venku je hnus 😠 😠

meduna
autor
14. kvě 2010

tady prší a já jedu k babám na kole 😝 kolem třetí odjíždím,tak doufám,že bude zrovan největší průtrž 😖
ten zubař mi dá,to zas bude navrtávání korunek a tahání nervů 😢 no lepší nemyslet
a v ruce ti neusne?

dadous
14. kvě 2010

jo ted ji mam na ruce a spí jak zařezana 😀 a jen ji položím tak spustí 😀 je to megera 🙄

meduna
autor
14. kvě 2010

no,ona je majišká ještě a chce se mazlinkovat a cítit mamoucha u sebe 😵

zuzbe
14. kvě 2010

Hoky moc vám děkuju, pomohálo mi, když sem vám mohla napsat.

meduna
autor
14. kvě 2010

no tak snad tady nekončíš 😉

dadous
14. kvě 2010

😀 no jo ale majiška bude ještě dlouho 😀 to budu mít ruce jak opička 😅

meduna
autor
14. kvě 2010

ale buď ráda,to je fuk,že budeš mít ruce jako opičák,až vyroste už to tak potřebovat možná nebude 😉

meduna
autor
14. kvě 2010

tak odcházím k babuchám,večer juknu,přeju všem pěkný páteček 😉 😉 😉

dadous
14. kvě 2010

😀 možna 😀 jsme skakli na poštu tak si aspon hodku dachla a donesla jsem ji domu a furt spí oblečena 😅

zuzbe
14. kvě 2010

Holky tak mám výsledky krve: 176 jednotek 🙂

blazenkaa
14. kvě 2010

ahojyk holčičky všechny vás tu zdravím .
Zuzbe moc moc ti gratuluji
jste tu ještě některá?

meduna
autor
15. kvě 2010

Ahoj holky,
zuzbe no vidííííš a máš mimi potvrzené,teď už jen několik měsíců a máš ho u sebe 😉

meduna
autor
15. kvě 2010

Dnes opět počasí,že by psa nevyhnal 😝 ale já jí musím vyhnat,ať chce nebo ne,no ona chce ale panička nechce,abych byla přesná 😀 Pak zalezu,hodím na sebe deku a budu čumět na něco v bedně jo a taky budu pořádně žráááát a zítra zase brečet,že jsem tlustá 😀 😀

olasek
15. kvě 2010

Ahoooj holky, já furt nestíhám! Taky bych drbala až bych brečela...ale furt práce popřípadě návštěva.S gratulanty se dveře netrhnou 😉 ... Dneska je kosa,jak blázen, ale ještě nelilo, zatím se to chystá... Jinak tento měsíc poprvé beru Clostilbegyt tak uvidíme,co se mnou udělá..... 🙂 Medu, na dnešek mám podobný program !! 😀

blazenkaa
16. kvě 2010

ahpjky zdravím tu všechny

blazenkaa
16. kvě 2010

Olásku kdepak jsi

olasek
16. kvě 2010

Ahoj Blaží,to jsem ráda, že se nám podařilo se sejít 🙂 ....Minule jsem to provařila, v novém systému Koníka jsem se ztratila 🙂 Jak se máš? Co je nového?

olasek
16. kvě 2010

Jsem tu 🙂 , jen jsem na pomalejším počítači.... 😉

olasek
16. kvě 2010

Kdy se chystáš do Arlety? Já určitě nějak kolem 10.června, ještě ale nejsem objednaná... mohli bychom dát kávičku někde...

blazenkaa
16. kvě 2010

Aojky Oli já jsem se koukala na televizi měla jsem tu nahranej star den tak jsem to doukoukala a pak si to teprve přečetla
U mě nic moc nového čeká mě 1KET akorát tak jsem zvědavá .
A co ty jak se daří a co je nového u tebe .
A gratuluji mladá pani

olasek
16. kvě 2010

ooo, děkuji....svatba byla krásná.... !! Máme hezké vzpomínky. Kdy se chystáš na KET? Abych mohla držet všechny pěsti,co mám....

olasek
16. kvě 2010

U mě jinak nového nic moc.....zkoušíme ten Clostil a uvidíme, co bude. Jenže, jak se nám to seběhlo s tou svatbou tak jsem nebyla na kontrole a UZ a tak ani nevím, jak reaguju - snad tam jsou nějací folíci..... Příští měsíc si dám víc záležet... 😉

blazenkaa
16. kvě 2010

Na takovéhle chvíle se strašně krásně vzpomíná .Moc vám to tam sluší .Kdepak jse se to braly?
Na KET jdu asi v pátek když to bude dobrý 🙂 Za pštičky moc děkuji

blazenkaa
16. kvě 2010

Uvidíš určitě to zabere a budeto dobré a miminko bude zachvilku na cestě .Já těĎ taky beru hafo prášků a jsem jako feťak deně jich teď beru 5 a od pondělka to bude 9 prášk u

olasek
16. kvě 2010

Panečku, tak to jsi chodící lékárna 😀 , ani nevíš, jak bych ti to přála!! Ale ono to klapne, holt musíme čekat. Máš nějaké zdravotní komplikace neco se cítíš dobře? Já akorát chodím furt čúrat a občas mě jako by píchá uvnitř¨, ale jinak ok.

olasek
16. kvě 2010

Brali jsem se na Seychellech,na ostrově La Digue. Chtěli jsme to mít hezké, romantické a hlavně jiné. Ale hlavním důvodem jsou problémy v rodině - nemohla bych pozvat všechny rodinné příslušníky dohromady, protože mezi sebou mají šarvátky a spory a akorát bychom byli zpruzení a ještě by se to tam zhádalo ....zlatě takhle... moc jsme si to užili...a to se svatební cestou 🙂

blazenkaa
16. kvě 2010

no jediné co mi je že me strašně bolí záda tak neví jestli to je z toho nebo ne kolikrát si ani do auta když někam jedu sednout nemohu .To je jediná moje komplikace .

A kdepak jste mlěli tu svatbu to byla nějaká exotika že

blazenkaa
16. kvě 2010

tak to msela být nádhera .Mi když jsme byly na dovolené na Kypru tak jsem tam zažili taky svatbu a byla to nádhera . 🙂

blazenkaa
16. kvě 2010

Koukám že tu nikdo nikde není každý asi odpočívá po sobotě a maminky se starají o ratolesti nebo kočárkujou .
U nás je zatažený ,ale neprší to je hlavní .