IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
24. kvě 2010

no ale co kdyby ne,tak to byla kontrolní otázečka 😎

coko.joko
24. kvě 2010

ahojda,
medu jasne videla jsem Nikolku je to kocka i s listeckem mezi nozkama....akorat jsem premyslela jestli ho dam dadousek dodal pak a nebo opravdu utrhla nekde list a dala ji ho tam......jinak u nas noc byla tak na pul...nejdriv spinkal a pak p odalsim koju uz ne...takze ja houpala na ruce a pak cokotata.......rano se najedl a nespal od 8 hod-do 13 hod.pak prisla Alena a ucila nas koupat a ted spi......az se vzdi,tak dame najist a pujdem ven....je tu krasneeeeeeee

coko.joko
24. kvě 2010

nase prvni koupani a pak takkk krasne spinkal......

milagross
24. kvě 2010

Ahoj coko,jdu jen naskok.Hele moji svagrovy takhla brecel kluk a vycetla v interneti a posleze i koupila(a doporucili ji to i kamaradky z vlastni zkusenosti)takovou jako zavinovacku a na noc ho do toho zamotala aby v tom byl utazeny i s rucickama a nadhera.Spal jak miminko.Pry deti jak maji v brisku malo mista tak se pak nedokazou vyrovnat s tim ze jsou volny.Potrebuji jakousi ztisnenost.Zkus to.Verim na to 😲

milagross
24. kvě 2010

preju moc uspechu a zase se loucim.Byla jsem od vcera u panimamy na zahrade a jsem spalena,tak jdu do hajan.Preji dobrou noc 😵

meduna
autor
25. kvě 2010

ahoj holky,tak jsem doma od zubaka,to bylo zase nervu.V patek zase, 😝 😝 😝 😝 ted jedu uklizet k babce,odpo juknu.Coko,pekny fotecky,je to krason,rikam ze Nikolka ma zenicha 😀 jestli bude po mamince Dad,tak super,ta je taky na mladsi,tak to vse odpovida 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nadis.h
25. kvě 2010

Ahojky,

Medu jestli jsi ješta tady tak mrkni do IP.

Coko tak co mamčo?? 😵

meduna
autor
25. kvě 2010

hoj Nadi,díky 😉

meduna
autor
25. kvě 2010

@dadous ,ale kdepak jsi dneska 😎

dadous
25. kvě 2010

😀 jsem tady, tata nam odjel do kolbenky , ted peču babovku, nikča si hraje pod hrazdičkou a docela ji to baví, jen nevím jak dlouho 😵
teda nadi tobě se to taky už pěkně kratí 😕

nadis.h
25. kvě 2010

Dadu ani mi nemluv. 😕 do termínu 54 dní. 🤐 Mám čím dál tím větší bobek strachu. 😅

blazenkaa
25. kvě 2010

Holčičky kde jste kdo ? ☹

nadis.h
25. kvě 2010

Ahoj Blaženko, 🙂

Tebe jsem neviděla dlouho. Proč taková smutná?

blazenkaa
25. kvě 2010

už jsem tu Nadis ahojky jakpak se ti vede už to budeš mít brzo zasebou .

Smutná protože tu nikdo není a já si nemám s kým povídat

nadis.h
25. kvě 2010

Tak z toho bývám také smutná,když nemám s kým drbat. 😅 No joo už bych celkem chtěla aby to bylo za mnou. 😉 A co nového u Tebe?

blazenkaa
25. kvě 2010

Už jsem myslela že jsi pryč.

U mě v celku nic nového akorát čekám na výsledek po KET

Co to je ten ET jak jsio byla ty

nadis.h
25. kvě 2010

Blaženko já jen odběhnu vždy něco udělat. Ale až se na dýl odmlčím tak mám doma muže a večeříme. 😉

ET transfer embryjek.Stejně jako KET akorát že čerstvých nezmražených. Kolikátý jsi dnes den?? To tedy držím palce moc!! 😵

blazenkaa
25. kvě 2010

no byla jsem na tom v pátek tak že 4 den bez dnu transféru a co ty hoĎ nám sem nové břišánko ať koukneme jak nám rosteš

nadis.h
25. kvě 2010

Když mi příjde že ten pupík mám pořád stejný. 😅

blazenkaa
25. kvě 2010

hoď nám foto a a mi ti povíme jestli je stejný 😉

nadis.h
25. kvě 2010

Tak extra pro Tebe Bláži. 😀

meduna
autor
25. kvě 2010

jejda,kterej had to tady spolknul jablíčko 😎 😎 😎

blazenkaa
25. kvě 2010

No tak to je krásnej domeček myslím že není stejný od těch fotek co máš v albu 🙂 🙂

blazenkaa
25. kvě 2010

jé kdopak se to tu objevil co to tu je za vikuka nebo vikukyci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nadis.h
25. kvě 2010

Vikukyce 😀 to je název

meduna
autor
25. kvě 2010

😀 😀 😀 vikukyce alenice

blazenkaa
25. kvě 2010

to se u nás tak říká

blazenkaa
25. kvě 2010

teda Alenko už jsem myslela že jsi se naštvala

nadis.h
25. kvě 2010

I když joo zakulatilo se bříšánko od té poslední fotky. 🙂 Ale mohlo by být větší. Takhle mi Kaája div neleze po žebrech až na záda a to není moc příjemné. 😝

meduna
autor
25. kvě 2010

tak vemu ten hadr do pazoury ,nebo nevemu 😠 😠 hlavně,že sedím a hulim 😝