IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
9. čer 2010

tak říká se, že porod může člověka ovlivnit. Ale tak snad na to brzo zapomene a přestane mít ty záchvaty. Ono taky komu by se libilo se tak dlouho tlacit ven, žejo? 😀 Utíká to hrozne rychle. Ale mohlo by jeste víc... uz by moh být rovnou prosinec 😀

coko.joko
9. čer 2010

lip,taky jsem si to vzdy rikala,at uz je kveten a fakt to uteklo...no 2 dny rodit a z toho byl chudak den a pul bez plodovky do toho ty bolesti co jsem mela a pak po porodu 2 dny nepil nechtel a jen spal,,pak dostal zloutenku a az doma se naucit trochu pit a ted by me snedl.........

dadous
9. čer 2010

tak kde jste? coko určo popíjí někde na zahradce a medu asi blbne s fufaterii 😕

coko.joko
9. čer 2010

dad,ja popojim doma vodu neperlivou 😀 musela jsem kojit a uspavala jsem cvrcka,ktery nechtel spat a ted konecne usnul po teatru....zitra mame prvni kontrolu u doktora tak jsem zvedava.....tak se zase loucim a letim spat at se aspon trochu vyspim...
medu,koukala si na modelky 😵 fandim ty Hane a ty cernovlasce..ta bloncka vykulena musi ven......

meduna
autor
9. čer 2010

Ahoj holky,byli jsme na zahrádce u tchánovců,jen já Roman a Fufatérka,byla grilovačka,žranice.Na modelíny jsem koukala,ale Hana se mi nelíbí a ta vykulenina taky ne,jen ta Alisa

dadous
9. čer 2010

bych si dala masanko 😅

meduna
autor
9. čer 2010

už neni 😎 všechno sežraný,ale byla to dobrota,jsem ani nevěděla ,že jsem taková grilovačka 😀

dadous
9. čer 2010

ja tady tlačím čokoladu s karamelem 😅 takhle v 11 večer 😅

meduna
autor
9. čer 2010

no já se viděla dneska na fotkách a blila bych 😝 😝 😝 moje hubené nožky jsou pryč,stehýnka se mi už dřou a to jsem neměla 😕

dadous
9. čer 2010

ty určitě zas přehaníš vid 😀

meduna
autor
9. čer 2010

no bodejť bych nedřela 😠 😠 😠 😠 když žeru v noci,pěkně ve tři si vyjedu jak kuna z ložnice a brakuju lednici 😖 Roman ráno vstane a tlemí se,prej:zase tady byla černá ruka 😎

meduna
autor
9. čer 2010

tuhle už začerňačil i on,a sere si to do lednice a já na něho koukám a povídám mu:fuuuuj,ta je ale černá,tak nejprve nechápal a pak se tlemil,prej jsem ho nakazila 😀

meduna
autor
9. čer 2010

ne,fakt už dřu 😠

dadous
9. čer 2010

no ja si včera zkusila tu bílou riflovou sukni, víš viď? a jako dopnu ji ale špeky tečou, takže jsem si přes to musela koupit volnější košily 😀 pže moje lonsky tríča k tomu fakt nebudu nosit 😝

meduna
autor
9. čer 2010

no vím kterou,ty jo,tak to jsi teda rychle schudla po porodu,no jsem na tom podobně ale teda nerodila jsem 😀 😀 jsem prubovala věci z předloni a neklaplo to,taky teču kolem dokola 😀 no jo,ale co,vlastně bych před pár dny rodila 😉 😉

dadous
9. čer 2010

no počkej jsem tím chtěla říct že jsem furt bečka, pže sukně je elasticka, no dopnu ji ale co s tím převisem nad paskem? 😀 jsem hledala co si vezmu na vítaní a kalhoty nehrozej, takže zbyla jen ta sukně, jsem v prdeli nemam co na sebe 😀

dadous
9. čer 2010

a to jsem ti ještě neřekla že nikča zas ma další kilo nahoře a to není ani měsíc od poslední poradny 😀 no ma bejt po kom 😀

meduna
autor
9. čer 2010

tak si k tomu vem volný tričko 😎 😎 No Nikča ta má apetit,to bude až jí potáhnem v klokance,já si jí zabírám,abych zhubla 😀

dadous
9. čer 2010

no myslím že se na ni vystřídame všichni 😀

meduna
autor
9. čer 2010

no já si jí zabírám jako první 😎 😎 😎 a půjdu pěšky,žádná lanovka 😀 😀

dadous
9. čer 2010

😀 no tak to daleko nedojdeš 😀

dadous
9. čer 2010

jdu do vany, za chvíli bude krmení divy zvěře 😅

meduna
autor
9. čer 2010

hele tak se neutop jo,ale vlastně my s pneumoškama se bát nemusíme 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
9. čer 2010

ti pošlu moje stehýnka až je Roman stáhne 😝

meduna
autor
9. čer 2010

a pneumošku taky

meduna
autor
9. čer 2010

nejsem to já??? 😀 😀 😀 ale já vážnou měla v 18ti 😀

dadous
9. čer 2010

nee ja se nebojím, my mame uzkou vanu takže se tam moje bůčky pěkně šprajcnou 😀 a ty fotky chci vidět 😅

meduna
autor
9. čer 2010

pošlu ti je na mejla.Jo a začalo pěkně chcát teď,no alespoň se bude pěkně hnípat 😔

dadous
9. čer 2010

tady byla včery v noci pěkna bouřka, jsem to poznala mimo jine, proto že mi karel vlezl pod peřinu a začal vibrovat 😀