IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
13. črc 2010

cssss mě se neodeslala zpráva,to je sprostota ,hrozně to blbne co to udělali nový 🙄 ,medu psala jsem, že náš pes taky žral papriky ,melouny ,okurky,ale byl divnej maso moc nechtěl jenom kuřecí a jak se drobet víc přežral tak měl ímrvére sračku

koblichzek
14. črc 2010

Ahojky všem, tak to dnes zase vypadá na hnus a hnus a ještě jednou hnus. Už mě to teda nebaví 😠 . NAvíc dnes jdeme s malou k dr na preventivku - přestupovala jsem k jiné doktorce, ta má byla na prd.
A taky dnes jdu k holičce a ta mi shodí mé háro. Pak. kdy nebudu vypadat úplně jako debil, se vyfotím a hodím sem snímeček..

Dadoušku děkuji za přáníčko 🙂

lenkacar
14. črc 2010

tovíš shod vlasy je v nich vedro

nadis.h
14. črc 2010

Ahojky. Jedna posnidanova. 🙂

coko.joko
14. črc 2010

Ahojda,
teda nadi,to je krasny chlapecek a jak je spokojeny 😵 to je uplne uzasny jak je malicky to u nas uz neni pravda 😵 hrozne to utika,tak si to ted uzivej,protoze to hrozne leti.....
kobli,taky potrebuju holice,ale nejak ted nestiham,ale uz se tesim az me udela opet melirky a trochu ostriha...

coko.joko
14. črc 2010

leno a co ty jak ti je......

lenkacar
14. črc 2010

čoko já jsem spocená jak vrata do chlíva a zrovna čtu na netu ,že to má vydržet do srpna ..potěš koště ..

lenkacar
14. črc 2010

jé karlík ten je krásnoučkej ..prdísek malinkej

coko.joko
14. črc 2010

leno,to me ani nerikej to ja taky uz nevydrzim ty tepla se taky potim jak vrata...a jeste kdyz taham 6 kilove mimi tak to je zahul...kdyby po tom aspon clovek hubl,ale to neee.....potim se a nehubnu 😀

lenkacar
14. črc 2010

no vid kdyby aspon odpadlo pár kil ,ale to ne ..já už nevim jestli se tak strašně potim ,že je vedro a nebo od toho že mi ještě neni dobře ..a ještě se z někým tahat ...myslím že potřebuju porodit tak aby to v létě už samo chodilo 😀 😀 😀

coko.joko
14. črc 2010

leno,to je fakt mazec tahat takove kila...no a ty moje kila to bude asi pekna drina davat to dolu..vcera jsem tady chvilku cvicila,ale takkkkk jsem byla spocena,ze jsem se na to vyprdla a proste v tom teple to nejde.....

lenkacar
14. črc 2010

hele čoko na kila se vyprdni to shodíš pěkným sexem jako nic ..to jenom já stará maškara jsem líná dělat cokoliv 😀 😝

coko.joko
14. črc 2010

leno,sexem hahaha to ani nevim co je uz........ 😀 😀 😀

nadis.h
14. črc 2010

Holky diky. :-*
ja jsem zvedava kolik vazim. V porodce jsem se nevazila a doma vahu nemame.

nadis.h
14. črc 2010

Holky my nesexili od zari!! A jeste dlouho nebudem diky nastrihu. 😀

coko.joko
14. črc 2010

Nadi ja na vahu ani nelezu,protoze bych ji strhla,takze asi tak u me.....se uplne stydim jak vypadam...... 😠
no tak to koukam jak u nas s tim sexem... 😀

meduna
autor
14. črc 2010

Ahoj holky,
nadi no je to krasavec,fakt dobrá prácička 😎 😎 😎
Leni,taky jsem jak dveře od chlíva a to jsem ještě vysávala a vytírala 😝 😝
Coko,na váhu ser,to nejcenější máš a vše je putna 😉
No a jinak,Dadoušku VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,posílám moc pozdravení a přeju moooc zdravíčka,lásky a štěstí ty mlaďoško jedna,ne že se spráskáš beze mě 😎 😎

koblichzek
14. črc 2010

Přídávám se jak ke gratuluacím ke Kájíkovi, tak k přání k Dadouškovým narozeninám. kolik že? 25 ti je? Hezky si to oslav.

meduna
autor
14. črc 2010

ahoj Kobli,né ta má dneska 18 😎

dadous
14. črc 2010

😀 18 ne, ale 19 😀 😀 a moc děkuju 😅 😵
nadi kaja je fakt moc krasnej kluk 😵 😵
ja jsem ted v těch vedrech schodila 2 kila 😅 tak by tak ještě měsíc mohly bejt pařaky 😀 a sex? to už taky nevím co je 😀 co jsem přišla z porodky tak byl jen dvakrat 😨 chudak tata 😢

meduna
autor
14. črc 2010

no Dadoušku,tak to jsme na tom stejně s tím dvakrát 😀 😀 😀 no kluci si můžou pak pokecat o nevytíženosti 😀 😀 😀
tak ty hubneš a mě připadá,že tím vedrem kynu 😕
jako ta blběna nedá pokoj,opět prudí s kachnou a chce jí házet,jako jí je to fuk,mráz,nebo vedro jak v prdeli

nadis.h
14. črc 2010

Holcinky dekuju Vam. Jsme z nej vyprdli oba dva.
A Dadusko vsechno nejlepsi! Koukam ze v cervenci se rodi sami dobri lide. 🙂))

coko.joko
15. črc 2010

dad,vse nej k narozeninam.... 😵
nadi,ja jsem taky vyprdla z 'Lennyho i kdyz teda ted uz nekdy zlobinuje,ale jeste se to da........ 😀 a pry to bude horsi....hihihii......

meduna
autor
15. črc 2010

Ahojte,Coko tady je taky dneska větrno...nejen venku 😀 😀 a pod mrakem
tak se za chvilku vypravuju k babě uklízet,se mi fakt chce 😝

lenkacar
15. črc 2010

medu ty už jsi zdravá? já jsem furt polomrtvá ...nevim jestli od nemoci a nebo od horka asi obojího kus..k narozeninkám dad taky gratuluji

meduna
autor
15. črc 2010

čau babice,no zdravá...víš jak já na tom jsem 😀 😀 😀 chcíplina hadr

lenkacar
15. črc 2010

napsala jsem šégovej že dojdu v pondělí,ale kontrolní moč stejně nedonesu dostala jsem krámy 🙄 ,je mi teda furt bídně sakra ..dle utz vše v normě tak co mi tam kuwa jako bolí 😢

meduna
autor
15. črc 2010

hele jestli tě nekous brouk nedělák 😀

meduna
autor
15. črc 2010

šégová,bude asi šéfová ne 😀 😀 jsem teda na to chvilku koukala jako jantar,hele to mi nedělej,víš jak to mám s tou inteligencí 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
15. črc 2010

😨 😨 😨 😨 😨 😖 😖 😖 😠 😠 😠 😕 😕 jak se máš?