IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
25. črc 2010

Holčičky zase na vás mám smůlu tak večer se tu ukáži jestli tu někdo bude

lenkacar
25. črc 2010

dad teda ta malá je andílek fakt ..boží foto..my sjeli na chatu ..stejně jsme nic nevyměřili páč to neumíme a já jsem si trochu schrupla,čoko soužití s mega můrou nezávidim.. 😕

dadous
25. črc 2010

@lenkacar co jste vyměřovaly? 😕 budete stavět? 😅

blazenkaa
25. črc 2010

tak aspoň jste se tam podívali

blazenkaa
25. črc 2010

@dadous ta vaše Nikolka to je takovoej kosek nádhernej roztomilej

coko.joko
25. črc 2010

@lenkacar ,ty blaho je tady nekde svina a ja nevim kde a bojim se usnout,aby me nesezrala v noci.... 😀

dadous
25. črc 2010

@blazenkaa no to je kosek 😀 dneska celej den sere, takže celej den smrdí 😀

blazenkaa
25. črc 2010

@coko.joko tak zhasni tam kde spíš a rosvit tam kde ti nebude vadit ona vyletí

blazenkaa
25. črc 2010

@dadous tak ti není sama já taky celej den seru ale nevím po čem to je hroznej smrad

coko.joko
25. črc 2010

Tak sankarsky fotky a jedna raperska 😀 😀

dadous
25. črc 2010

@blazenkaa no taky nevím co jsem sežrala, že tak smrdí 😀 v patek bylo zelí, tak možna ještě doznívá 😀

blazenkaa
25. črc 2010

@coko.joko tak to je teda kousek dlouhej

dadous
25. črc 2010

@coko.joko to jako fakt měří 70cm? zrovna koukam že to není žadnej buřtík, když ma 7 kilo 😵 to jste ty maly oblečky moc neunosily co?

dadous
25. črc 2010

@coko.joko no je krasnej a to prodavaj takhle maly brejličky?

blazenkaa
25. črc 2010

@coko.joko dneska jsem koukala na zprávi jak se tam u vás ušlapaly jak jsi psala že tam lítaj ty sanitky to jsou pškný blázni

coko.joko
25. črc 2010

@dadous ,on je dlouhej a tak ty kilca ma vsude po tele....vsak cokotata ma 184cm a ja 170cm,takze ma bejt po kom velky....jo brejlicky tady prodavaji malicke....mame dvoje.... 😀 chces??????ti koupim na pristi rok..... 😀
@blazenkaa ,to je hrozny co..19 lidi a uz to zakazali a nikdy to uz nebude.......mam v albu jeste tak mrknete....a ja letim udelat. vecu......

blazenkaa
25. črc 2010

tak to je prďousek ty černobílé fotky jsou stejně nejhezčí
@coko.joko

blazenkaa
25. črc 2010

@dadous u nás jsem je taky viděla tyhle malinké brejličky

dadous
25. črc 2010

@coko.joko no je to kus chlapa 😵 ja myslela že na takhle maly děti brejličky nemaj, tak jsem po nich ani nekoukala 😅

coko.joko
26. črc 2010

Ahojda,

@blazenkaa taky se me libi cernobile fotky...
@dadous ,no vidis a nas Lenny ma uz dvoje...a tech cepicek a vubec to neunosi....vcera se tu ochladilo a tak jsem rada,ze aspon unosi ty veci co dostal,protoze to jsou ve smes mikci a kdby bylo teplo,tak je muzu dat do krabice a schovat pro dalsi mimi...a to je skoda..... 😀 😀

coko.joko
26. črc 2010

Takhle spinkal dneska rano semnou 😀 on pres celou postel a ja na kousku

meduna
autor
26. črc 2010

Ahoj holky,
Coko to je teda pořádnej balík 7kg 😕 hele,aby si tady to Cokominko nepsalo s náma tak za měsíc 😀 😀 když tak rychle postupuje.Jo a na fotce mi připomíná Cokotátu 😉
Nikča je tam krásná,jako by se modlila 😀
Jo a můry jsou teď nějaký obr,tady jedna hnípe v koupelně,ještě že jsi to psala,hned jí musí Roman vyhodit,jinak se zeseru,jestli na mě udělá nálet 😝

meduna
autor
26. črc 2010

asi už nikdy nepřestane chcát bo co 😠 😠

blazenkaa
26. črc 2010

@meduna jestli máte wc v koupelně tak ti to půjde aspoň rychle a nebudeš tam trávit hodinu .
BY jsem jí potřebovala půjčit aby jsem se konečně taky pos...

blazenkaa
26. črc 2010

@meduna tady je krásně 25 stupňů a svtí sluníčko

coko.joko
26. črc 2010

@blazenkaa ,tady chcije cely den.....
@meduna ,si pis,ze za mesic vam odepise za me.....ted spi a uz ted se bojim ty noci..... 😀

dadous
26. črc 2010

ahojda 😵 tak tady se ted uplně vyjasnilo, ale je 15 stupnu 😕 brr

coko.joko
26. črc 2010

@blazenkaa ,jinak prijed k nam a muzes si ji pujcit a nebo ti ji poslu je fakt hnusna velka a ty kridla bleeeee....a zase ulitla svine a nevim kde..porad se bojim na cokololi sahnout,aby na me nevlitla.......

nadis.h
27. črc 2010

Ahojda. 🙂 to je parecek Nikulinka a Lenik. 🙂
my mame uz kilo nahore za 14 dni.
Fuj mura.🤐 nam vletel 2x do bytu ptak! A zesr... nam stenu!

coko.joko
27. črc 2010

@nadis.h , 😀 ptak a zesral stenu 😀 tak si mela vypustit hada a ten by si posmakl 😀
teda taky jedete nahoru koukam....my mame uz 7.3kg.....