IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
29. črc 2010

Teda holky co to je svama 😕

dadous
29. črc 2010

no top je dochazka vid 😎 😠

coko.joko
29. črc 2010

@dadous ,no horzny ti povim...... 😀 ale vim,kdyz je cloveku zle a nema na nic naladu......

dadous
29. črc 2010

@coko.joko no ja vím , ale my by jsme holky třeba rozveselily 😅

coko.joko
29. črc 2010

@dadous ,no to by slo taky,ale nevim jestli to zabere dadousku......ta psycha je kurva a kdyz neni jeste nalada,tak to je v pr.....a nezabere nic....

dadous
29. črc 2010

@coko.joko ja vím 😨

baronek
30. črc 2010

Ahoj ženský, tak dneska je nálada snad lepší, i když u nás pěkně prší 😎 Naštěstí má být ale o víkendu hezky a mám volnej víkend, tak je to super. Když tak slyším, co dokážou přivodit hormony je mi zle 😕 Jsem zvědavá, jak o budu snášet já 😝

meduna
autor
30. črc 2010

ahoj,já jsem včera byla u sousedky,potřebovala jsem zašít sukni a pak přešít kalhoty.A za chvilku frčím uklízet k doktorce,líná jsem jak sviň,no ale nedá se svítit.Jo a jinak dnes v lekárně lehce stovečka padla 😢 😢 😢

coko.joko
30. črc 2010

@meduna ,prijet ke me medu....a ja te dam do pohody.....za co stovecka 😕

meduna
autor
30. črc 2010

za léky a ještě mi dala jeden recept,ale na ten jsem hodila bobek,to by byla ještě další pajda 😝

coko.joko
30. črc 2010

@meduna ,ty blaho to je mazec.....

coko.joko
30. črc 2010

@meduna ,jeste,ze ja neberu nic jen vitaminky a to me taha cokotata,takze usetrim... 😀

meduna
autor
30. črc 2010

@coko.joko k zblití co velebnosti 😀 a nejhorší je že to všechno stejně vyseru 😀 😀 tak jsu se na chvilku natáhnout a pak pádím uklízet a večer juknu

meduna
autor
30. črc 2010

@coko.joko ještě potřebuju prej zinek a selen,ale ta cena,taky jsem to nekoupila

coko.joko
30. črc 2010

@meduna ,jo mrkni,ale ja tu nebudu padim odpolko do mesta na slevy.......a cestou se stavime na pivsona.....a ty vitaminky si napisu a zeptam se Vrati a kdyz tak poslu to je potreba selen a zinek....taky zobu

baronek
30. črc 2010

@meduna Selen a zinek jsem kupovala minulý týden a stál necelých 80 Kč 30 tablet, to není tak hrozný nebo jo? 😕

coko.joko
30. črc 2010

@baronek ,no v CR je to levny,ale tady vim,ze krabicka po 30 tabletkach stoji pres 6 euro jak kde a jak ktery a to je docela balik

baronek
30. črc 2010

@baronek A vy taky zobete selen a zinek? Já ho totiž koupila manželovi. Prý je to dobrý na tvorbu spermijek,ale v našem případě to stejně asi nemá smysl 😝

coko.joko
30. črc 2010

@baronek ,jo cokotata to zobe porad a ja obcas ja ted zobu hodne E....ale je fakt,ze cokotatovi to pomohlo na spermose....mel je pak kvalitnejsi a rychlejsi

meduna
autor
30. črc 2010

Coko mě ukazovala za 50Eur-selen a zinek 20tablet za 8,nebo 12éček,teď nevím.Tak se optej,kdyby bylo bylo by to gut 😵

@baronek nikdy nevíš,aby tě manža nepřekvapil 😉

baronek
30. črc 2010

@coko.joko No nám by stačili i pomalý, hlavně, že by nějaké byli 😒 Ale na škodu to určitě není, když je bude zobat 😅 A proč máš přezdívku coko.joko? A osloveni cokotata je super 🙂 Opravdu mě to pobavilo 😵

meduna
autor
30. črc 2010

jsem hodila záda na gauč,le dá se tady ležet?ne!třikrát zvonil telefon 😠

baronek
30. črc 2010

@meduna třeba telefon vypnout, když se leží 😎

coko.joko
30. črc 2010

@meduna 😕 😕 😕 si delas kozy ne????50eur za selen to snad ne.....no je fakt,ze ja ho driv kupovala v drogerii,protoze treba jen blbej femibion,ktery jsem brala z lekarny stal 25 eur a v drogerce jen 19eur,takze jsem nakupovala tam....zeptam a uvidime......pisnu ti pak do IP..a nebo zavolam na pevnou jestli neva..... 😵

meduna
autor
30. črc 2010

@baronek no asi to budu dělat 😎 třikrát jsem sebou škubla a teď jsem jak přiblblo 😝

meduna
autor
30. črc 2010

@coko.joko ne neva už neležím 😀 ale za chvilku se oblíkám a frčím na ten úklid 😖 no,hlavně že doma mám bordel jak v tanku 😀

meduna
autor
30. črc 2010

ale já se juknu ještě teda v drogošce

coko.joko
30. črc 2010

@meduna ,ja to nebyla jeste medu,,,,,taky me muzou nasrat,kdyz me spi Lenny v obyvaku a zazvoni telefon ja to zvednu a malej rve a tam ze je to nejaky pruzkum 😠 bych vrazdila....
@baronek ,ani nevim proc......ale cokotata a cokomimi je vymysl medunky a tak se to chytlo a ja to tak pouzivam je to lepsi nez oslovovat jmenem 😀

baronek
30. črc 2010

@coko.joko je to krásně originální 😀

coko.joko
30. črc 2010

@meduna ,no ja uklizela ve stredu jako das a vcera jako idiot jsem vecer vytirala,protoze cokotata mrsknul plechovku od rybicek do kose a protrhlo se to a celou noc to bylo na chodbe a rano kaluz jako prase a ten smrad.....bleeeeeee..jo mrkni schvalne do drogerky