IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
17. srp 2010

tady 😵

dadous
17. srp 2010

😀 mi to nejde nahrat 😅

dadous
17. srp 2010

no někdy to ma do blond, někdy do rez 😀

dadous
17. srp 2010

tak už 😵

meduna
autor
17. srp 2010

teeda je pěknej,hned bych si do něho hajnula 😀

meduna
autor
17. srp 2010

ty vole,dělám tady krapet přestavbu v lince,koupila jsem si 6 skleniček na šťávu a ne a ne to tam narvat 😖

dadous
17. srp 2010

@meduna 😀 tak vyhazej ty stary 😀

meduna
autor
17. srp 2010

v září jedeme do sklípku,tak jsem na to zvědavá,ještě nikdy jsem nebyla.tak nevím,mám se rovnou nechat napsat na listinu jako zájemce o nová játra 😀 😀 😀

meduna
autor
17. srp 2010

nene,to já jsem hladová a nechci je dát pryč,pěkně tam budou všechny,já je tam nějak narvu

dadous
17. srp 2010

@meduna je my jezdily do hustopeče a bylo to vždycky super, jsem lemcala jen burčak 😀

meduna
autor
17. srp 2010

@dadous no my jedeme někam jak je Pálavská oblast

meduna
autor
17. srp 2010

burčák jsem lemtala jednou s kámoškou a pak jsem nemohla dojít domu s nákupem 😀 jsem měla jaksi nakoupeno dvakrát 😀

lenkacar
17. srp 2010

medu já byla ve sklípku jednou a měla jsem tam nevšední zážitek a od té doby fakt nepiju víno ,propila jsem se tam do střízlivosti a pak mě to ustřelilo a blila jsem další 2dny ..od té doby piju jenom pivo .. 😀 😝

dadous
17. srp 2010

@meduna bych taky hned jela 😨

lenkacar
17. srp 2010

burčák je dobrej přímo od vinaře ..je to úplně něco jiného než prodávaj na pouti ..ale to by po něm člověk ulítnul..nám to bouchlo v autě jak jsme si to vezli domů..

lenkacar
17. srp 2010

tak se jdu napít a jdu chrnět ..nějak poslední dobou špatně hnípu ..jo jde na mě stáří ,dobře jste to napsaly 😀

dadous
17. srp 2010

tady mame v zaří takovy slavnosti a chlapek bere taky burčak tak se těším až se nasosam 😀 loni jsem vylemcala asi pul litru 😵 proto je nikča tak zdrava 😀

meduna
autor
17. srp 2010

@lenkacar mojí mámě taky 😀 😀 no Leni,to já bych už nemohla pít nic,tolikrát jsem se prochlemstala do střízliva a pak mě to nakoplo 😀 😀 ale víš jak se říká,čím jsi se .....,tak tím se naprav 😎

meduna
autor
17. srp 2010

@dadous no jen to tady piš,víš jaký tady jsou chytrolínky a šmírnice 😀

meduna
autor
17. srp 2010

jinak,asi dojde na tvoje slova a nějaký ty sklénky teda půjdou

dadous
17. srp 2010

@meduna a co mi je po nich 😀

dadous
17. srp 2010

@meduna no ja si myslím, zas aby ti nehupsla skřínka ze zdi 😅

meduna
autor
17. srp 2010

@dadous to je taky možný,že nevydrží a hupsne 😀 ale né,už jsem tomu odlehčila,sice se nerada loučím,no ale nedá se nic dělat-jdou do sklepa

meduna
autor
17. srp 2010

dneska jsem byla u doka otevřela jsem kabelku a myslela jsem ,že omdlím,takovej obr nechutnej smrad 😀 já tam měla takový ty smradlavky pro Fufinu a zapomněla jsem to vyndat,ty vole ten mě rychle vystrkal z ordinace 😀 😀 no doufám,že si nemyslel,že jsem si jen přehodila nožku přes nožku......

dadous
17. srp 2010

@meduna nebo si říkal že co to žereš za sušenky 😀 😀 musím končit, dojel tatka z kolbenky 😝

meduna
autor
17. srp 2010

jo tak to jo a pěkně poslouchej co ti říká 😎

dadous
17. srp 2010

@meduna jo jo už mam zas velkou hlavu 😀 papa

coko.joko
18. srp 2010

Dobre rano holky.
ja ted nestiham sem vubec chodit a vy toho tolik nakecate 😀 pres den jsem s malym a s mamkou a vecer,kdyz si chci sednout a pocist,tak tu sedi cokotata 😀 takze mam smulu....

@meduna ,tak to musel doky koukat jak to smrdi 😀 😀 aspn si byla rychleji venku.......sklipek ja tam mam pribuzny a tak jsem uz kolikrat rikala,ze se tam pojedem podivat,ale me vino nejede takze bych tam asi byla jen nakukandu
@dadous ,to je krasny Ferrari.....jeste muzes koupit kocarek,autosedacku a bude uplne super 😵
@lenkacar taky piju jen pivko je pro me nejlepsi a nejchutnejsi......

baronek
18. srp 2010

Auťák má Nikča super a vlásky jí dorostou 🙂 Je roztomilá 😀 Já byla do dvou let třeba úplně plešatá a že jsem holka se dalo poznal jen podle náušnic 😕
Já piju co zrovna teče, ale burčák si ze zásady nedávám, mám po něm jaksi střevní potíže 😝 😨 😕

milagross
18. srp 2010

Dobre ranko
holky nevim si tu rady,chci se podivat treba na Nikcu na posledni nove fotecky a to jako musim projit vsech 140 fotek nez se dostanu na ty posledni nejnovejsi? 😖