IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
20. srp 2010

ahojky,tak ja jdu dnes na uklizeni.Kdyz uz jste u tech zidlicek,tak my mame takovou.Mohu jen doporucit,jsme s ni velice spokojeni.Anakonec se z ni da udelat zidle treba k psacimu stolu,takze je na hezkych par let.http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinit...

milagross
20. srp 2010

jo tak nevim zda vam na to pujde kliknout 😒

baronek
20. srp 2010

@milagross určitě nepůjde 😀

coko.joko
20. srp 2010

@milagross ...ju to nejde..... 😀

nadis.h
20. srp 2010

Ahojky, máme se? 🙂

Musím se pochlubit i tady páč jsem z toho poprděná.. Kájíkův první úsměv vedomný na maminku.. 😅

dadous
20. srp 2010

@baronek to ja bych se na ně v březnu vyprdla ale chtěla jsem už rodit tak jsem je umyla 😀

lenkacar
21. srp 2010

vladís začal včera malovat 1zed a pokračování příští týden ,do té doby budem sedět na zemi a já budu chodit ve stejných hadrech páč se nedostanu do skříně a nikam,tomu říkam príma nápad 🙄 ,když jsem přišla z celodenní fachy málem mě jeblo..to jsem nepochopila když celej dnešek je v práci do zítra.. 🙄 ještě že mám kalhotky a fusky v jiné místnosti ..

lenkacar
21. srp 2010

nadi malinkej je cukroušek

blazenkaa
22. srp 2010

ahojky holky
Nadi Karlík je nádhernej
Nemáte někdo zkušenosti s bylinkou demek prosím

baronek
23. srp 2010

Ahoj ženský, tak jak jste si užili poslední sluneční víkend? Teď už hlásí jen ochlazení 😲 Já krásně odpočívala a už přestávám pít, zase jsem byla v hospodě a pak jsem spala v koupelně a moje zlatíčko mě tam chodilo kontrolovat, jestli jsem se neudusila, takže jsem se zase předvedla 😲 Pěkně to do mě padá, tyhle stavy mám od června, když jsem se dozvěděla, že naše mimi bude složitější záležitost, ale pitím to rozhodně nevyřeším, takže si to zakazuju ☹
@blazenkaa O téhle bylince slyším prvně, na co se užívá?
@lenkacar chlapi prostě přemýšlí trochu jinak 😀 Já bych toho svýho musela zabít 😠 Ale alespoň to tam budete mít krásný 😀

coko.joko
23. srp 2010

Dobre rano holky,
tak@blazenkaa o tom drmku jsem si precetla je to zajimavy...je to na neplodnost,upravy to menstruaci a dalsi ucinky..dam kdyz tak odkaz a muzete procist....

http://www.ordinace.cz/clanek/drmek-obecny-vite...

@lenkacar ,taky mas holka veselo,ale aspon to bude krasny a budes mit vse pak hotove 😵
@baronek ,tak tenhle stav znam taky a vzdy si rikam,ze uz nikdy a pak stejne jdu a opiju se...teda ted neee,ale driv jo.... 😀

baronek
23. srp 2010

Tak jsem si to přečetla a jdu se na to zeptat do lékárny, je to i na akné, takže v mém případě není co řešit 🙂 a nemůžu tím nic zkazit 😨

baronek
23. srp 2010

Drmek obecný je k dostání pouze na předpis 😲 To jsem tedy nečekala, je to prý kvůli hormonům 😝

bobbule09
23. srp 2010

@baronek semeno drmku obecného jsem si objednávala přes net. Dá se z něj dělat čaj, což je hnusné, nebo kapky, což je trošku lepší. Sama jsem ho brala asi 4 měsíce a účinek jsem žádný neshledala. Ale každý organismus je jiný a tobě třeba pomůže 🙂

baronek
23. srp 2010

@bobbule09 Na hnusný čaje jsem zvyklá - už jsem měla čaje od léčitele Jonáše na neplodnost a taky to nebylo moc chutný 😀

bobbule09
23. srp 2010

@baronek ty kapky jsou lepší, když si to kápneš do pití, tak to chutná skoro jako fernet 😀 Čaj se musí louhovat asi 15 minut a pak vypít a je to fakt hnus. Kapky si kápneš do vody a je to hned, bez čekání a skoro dobrota 😀 😀

baronek
23. srp 2010

@bobbule09 Jo fernet, tak to by šlo 😀 Ale jinak jsem se s pitím už vyrovnala 😎 😲 😝

coko.joko
23. srp 2010

Holky,teda koukam jak jste pohotovy 😀 no,ale na kazdyho to ma jine ucinky,tazke treba to pomuze nekomu a nekomu ne 😵
@baronek ,a nechces vyzkouset taky masticku od Hadka....ja mam ted olej na prdiky pro maleho a je to fakt ucinny a Lenny se me prestal kroutit a vim,ze to funguje,lepsi nez prasky a tohle jsou taky jen bylinky.....

bobbule09
23. srp 2010

Tak to já taky nepiju a jak teď koukám, tak asi dneska asi nebudu ani jíst. Pes mi poblil celou kuchyni, ach jo. A pak že jsou zvířátka dobrý na nervy. No jdu to uklidit 😒

coko.joko
23. srp 2010

@baronek ,to je pak cloveku tak zle vid....ze nemuze nic..a po fernetu jsem se jednou opila a sedela jsem nad kanalem a hodne dlouho jsem tam do nej hucela 😀 😀

bobbule09
23. srp 2010

@coko.joko na co je ta mastička? Já to chci taky 😀 😀

coko.joko
23. srp 2010

@bobbule09 ,je chudacek a co spapal.......to vis neco mu nesedlo 😵

bobbule09
23. srp 2010

@coko.joko já jsem se takle zlinkovala v červenci, když přijela sestra. Zapíjela jsem smutnou událost a vyblila jsem i to, co jsem vůbec nesnědla 😝

coko.joko
23. srp 2010

@bobbule09 ,masticka na akne,ale ma i jine masticky a je to fakt super.......jo a Lenny ma olejicek na prdiky...dam odkaz a prozkoumej to.........fakt dobry veci......

http://www.karelhadek.eu/cs/

bobbule09
23. srp 2010

Včera měla hérečka narozeniny, 3 roky a dostala takovou tu buvolí kost, velkou. No a ona jí kráva jenda kus sežrala, asi jí to nějak nesedlo a vyblila to. Ještě že máme v kuchyni lino 😕

coko.joko
23. srp 2010

Jo,tak to taky znam a to ja pak tak trpim..............bleeeeee 😀

coko.joko
23. srp 2010

@bobbule09 ,no tak t oasi z toho chudak mala....no aspon vis priste nedavat buvoli kosticku 😀

baronek
23. srp 2010

@coko.joko krásné foto v pasu 🙂 a tu mastičku na akné jsi zkoušela? Jdu na ty stránky juknout 😅 A mamku máš ještě u sebe nebo už odjela? Ach jo, to dneska udělám zase práce, já ty pondělky nesnáším 😢

bobbule09
23. srp 2010

@coko.joko kdyby nebyla nenažraná a nesežrala takový kus, tak by jí nic nebylo. No jo, buldok, ti mají svoji hlavu a nedají si říct a nedají 😀

coko.joko
23. srp 2010

@baronek ,dekuji fotecky musim porad menit 😀 mamka je tady do 5.9 tak mam radost pomaha me s malym a ja mam cas na sebe 😀 😀 a tu masticku jsem nezkousela,ale moje kamaradka ma od nej hodne veci a zatim pry vse funguje,tak tomu taky verim....proc nemas rada pondelky?