IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
1. zář 2010

jo Coko a bacha na ty bulharky,aby ti tam nezaťukala a neměla jsi nožík v zádech....víš jak s těmahle jižanama 😝 😝

coko.joko
1. zář 2010

@meduna .....dekuji ti.....no tak ja to teda vysvetlim.......takze je Pavla a Pavlina a to znamena,ze Pavlina ma svatek v srpnu a Pavla je v cervnu aspon myslim teda 😵 jo bulharky jsou nasrany a nazdravej cokouska,ale me to je jedno,protoze to jsou kravy a to vam povim pod nama se odstehoval Ind a ted koukam,ze se tam stehuje zase nejaky Polaci...se poseru jak se to tu strida v tom baraku......medu ja bych spala jak mala jsem nejak utahana 😀 tak snad to klapne R.a budete bydlet v Praze 😉 😉

meduna
autor
1. zář 2010

coko jen to ne,Praha nééééééé-pomooooc 😝 já su holky z vesnice a toto by mě teda zabilo.on toho má rozjetýho víc,ale tenhle chlap mu včera volal,tak se dohodli na čtvrtku,ale nic neni jistý,Roman toho má rozjetýho víc a až to nej si vybere 😎

meduna
autor
1. zář 2010

jo jinak my máme taky novýho souseda-asi opět echt němčour 😀 😀 😀 😀 no viděla jsem ho a je to děs běs a už tu byla policie a vedli ho v poutech,panáček se zežral jak ta svině a asi dělal na někoho bububu a ten někdo na něj zavolal benga.a já jak stará Kelišová za záclonou

baronek
1. zář 2010

@coko.joko koukám, že máte takovej celosvětovej barák 🙂
@meduna proč nechceš být v Praze? Mně by se tam nejspíš líbilo, mně vesnice moc k srdci nepřirostla, pořád tam jsem taková nesvá 😲

meduna
autor
1. zář 2010

já nevím,ale přijde mi to tam blázinec

baronek
1. zář 2010

@meduna blázinec je tam určitě, ale taky daleko víc možností než na vesnici 😀

meduna
autor
1. zář 2010

jo to máš pravdu,ale já mám hrůzu ze změn.No uvidíme co bude 😕

meduna
autor
1. zář 2010

@baronek a ty jsi z velkého města?

baronek
1. zář 2010

teď bydlím na vesnici - 300 obyvatel, dřív ve městě - 10000 obyvatel, ale do školy jsem chodila v Jindřichově Hradci a náramně jsem si to užívala a Prahu bych taky zvládla 😝 😀 😲

meduna
autor
1. zář 2010

já dříve ve městě 50 000 obyvatel a teď asi 500 000 😕 😕 😕

baronek
1. zář 2010

@meduna TO JE FAJN, NE? JÁ BYCH S TEBOU HNEDKA MĚNILA 😀

meduna
autor
1. zář 2010

tak přijeď 😎 já bych zase měnila s tebou a šla na vesnici

baronek
1. zář 2010

@meduna Člověk chce vždycky to, co nemá 😎 Já si třeba vůbec nedokážu představit život s dítětem na vesnici 😎 Ale přitom netoužím po ničem jiným 😀 ale my máme hodně kopců, autobus jezdí dvakrát denně, když nejsi v krámě do osmi, tak nemáš pečivo 😲

meduna
autor
1. zář 2010

no tak to je pakec,takže je mi jasný,že já bych chleba teda neměla 😀 😀 zapomínám na něj i tady,ale naštěstí večer koupím.právě že na vesnici je to s dětma super,vypustíš je ven a co ve městě?pakec 😝 všechno má svoje pro a proti.

meduna
autor
1. zář 2010

@baronek co Fanoušek už je mu dobře 😀 a jak jsou daleko řemeslníci,nespadl žádnej 😎

baronek
1. zář 2010

@meduna Fanda je v pohodě, včera se mnou jel i dobrovolně nakupovat, i když věděl, že to bude na dýl, protože jsem jela vybírat dárek pro maminu 😢 Řemeslníci jsou šikovní, nespadli, solární panely namontovali 😔 Dneska by měl ještě přijít elektrikář a zapojit to no a potom topíme v rámci zelené úspory 😎

meduna
autor
1. zář 2010

tak to je bomba,jsem někde četla že česko je v solárech snad největší,přesto že jsme malinkatá země,je to možné?no ale asi jo,když jsem to slyšela 😎 a co jsi koupila pro maminu?

baronek
1. zář 2010

@meduna nakonec jsem vybrala kabelku a krásný hodiny, ale ty si přála 😀 A ještě mám sadu čajů a musím koupit velkou kytku, protože má 55 😀 Solární panely jsou teď výhodný, protože ti hodně vrátí - nás to vyšlo na 142 tisíc a vrátí nám 95 tisíc. Vzali jsme si na to úvěr od lišky a půjčili od Fandovo segry, takže jsme zatím pěkně zadlužený 😲 Peníze nám vrátí až za tři měsíce.

meduna
autor
1. zář 2010

no to je mazec,ale ještě že ten lišák v česku je a ta možnost si půjčit.a chápu to dobře,že oni vám daj na ruku 95tis?jako za to že to máte a šetříte přírodu?možná se ptám jako debil,ale dneska jsem fakt usla aý kolem 7 ráno a v 9 už byla vzhůru.jako připadám si jak na drogách 😝 😝 😝

meduna
autor
1. zář 2010

jdu provětrat makovici ven se psem jinak tady padnu na hubu 😝

baronek
1. zář 2010

@meduna přesně tak, teď jsme zaplatili 142 tisíc a do třech měsíců nám stát pošle 95 tisíc 😎 Je blbý, že to musíš celý zaplatit, že se nedělá rozdíl 😅 Taky bych šla ven, ale bohužel musím ještě 2 hoďky pracovat 😝

meduna
autor
1. zář 2010

jako co pracuješ?

baronek
2. zář 2010

@meduna dělám vedoucí v jednom obchodě - velím sedmi ženským 😀 a mám na starosti všechno, zboží, mzdy, účetnictví, opravu záchodů 😅 Ze začátku mě to bavilo, ale ty vztahy tady jsou hrozný, prostě ženskej kolektiv nedělá dobrotu 😲

lenkacar
2. zář 2010

no prosim a já musim mít za šéfa takovýho magora .. 🙄

meduna
autor
2. zář 2010

hoj,no baronku tak to máš teda sakra záhul,fuj já dělala v obuvi,zástupce a to bylo maso,ženský obr krávy 😝 😝 jo a maso bylo vyřizování reklamací,fuj 😝 😝 😝

dadous
3. zář 2010

ahojda všem 😵 moc nenakukuju, pže nikča ma sve dny 😝 😝 😝 ale mam obr novinu 😅 tchanovci se stěhujou 😵 hura, budem mít kam jezdit na víkendy 😀 jen dadouš je z toho nějakej špatnej, ale on si zvykne 😵
@baronek taky jsme zvažovaly solarní panely, jenže s těma kretenama tady v baraku se prostě nedomluvíš 😒
@meduna tys prodavala botky jo? 😕

lenkacar
3. zář 2010

dad vy jste s nima bydleli v baráku? 😕 jojo medu je vyučená botařka 😀

dadous
3. zář 2010

@lenkacar ne ne , ale bydlely asi 5 kilaku od nas 😀

lenkacar
3. zář 2010

a ted se stěhujou ještě dálejc jo? 😕