IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
4. zář 2010

😀 oni nejsou tak blbý 😀 a hračky Nikolce nebere?

dadous
4. zář 2010

@liptonek zatím ne, zatím si vystačí se svyma plyšakama, ale furt ji leze do postylky 😅

liptonek
4. zář 2010

To ten náš je na plyšáky vysazenej. Tak jsem na to docela zvědavá. Asi to budou krutý boje 😀 Fáákt? Tak ví, kde je dobře 😀 Ale chlupy nepouští, viď?

dadous
4. zář 2010

@liptonek ne ne chlupy nepouští 😵 jsem se bala nechavat na zemi její hračky ale on si jich moc nevšíma, veme si vždycky toho svyho šukejlu a je spokojenej 😀

liptonek
4. zář 2010

maximálně inteligentní pes. To tomu našemu nevysvětlim. Teď jsme to zkoušeli s neteři. Jeji hračky se velmi líbily 😀 Takže neteř děs v očiích, pes chtivej výraz....oba zabrali a plyšák nevydržel a rupnul 😀

dadous
4. zář 2010

@liptonek 😀 😀 tak to je pěknej divoch 😀

meduna
autor
4. zář 2010

jsem se musela zasmát nad těma psiskama 😀 prej šukejlu 😀 😀 tak ta naše je pěkná mrcha,chce jen to co maj ostatní.Byla jsem u známé a ten její pes si hryzal kost a ta naše mrcha jí chtěla,tak jsem jí dala jinou tu samou,ale neožužlanou a to nééé,ona musela mít obě 😠 a hračky mu taky brala a mevěda mu rozervala 😖 no asi mě už nepozvou 😀

dadous
4. zář 2010

😀 @meduna jestli ona není rozmazlena 😀

liptonek
4. zář 2010

jee medu, to jako kdybys mluvila o tom našem. Jsou vyčůraný, až to bolí. Fakt jak malý díte.

meduna
autor
4. zář 2010

@dadous,no 😅 ona je fakt jak malej fracek 😀 nejlepší je,jak dělaj že jsou za blbce a nerozuměj,jo ale jak čemu že jo 😠 jak řeknu počkej podívám se jestli nemáš bouka-tím je myšleno brouk,jako klíště,tak jede jak kuna pod lavici 😀 ale jak řeknu dostaneš dobrůtku,nebo masíčko to najednou hrozně slyší a je u mě

dadous
4. zář 2010

@meduna 😀 když zařvu na karla: cos to udělal, tak se začne plazit a přitom nic neudělal 😀

meduna
autor
4. zář 2010

@dadous 😀 😀
plazení bych chtěla fufáka naučit.ona to dělá venku z radosti,začně se koulet v trávě a pak si lehne na břicho a normálně se plazí,se musím vždycky tlemit.
no a když já doma zahřmím,tak se přikrčuje a stáhne ocas dolu a jede nahrbená jak kuna do pelechu 😀

meduna
autor
4. zář 2010

ale teď je fakt chudák,furt třepe tou palicí asi jak jí to v těch uších šimrá,je jako by měla nějaký tiky furt tou palicí mrská ze strany na stranu

dadous
4. zář 2010

@meduna 😀 😀 to karel se chvilku plazí a pak se nenapadně přetočí na zada, uděla děvku a myslí si že ho podrbu 😀

dadous
4. zář 2010

@meduna 😨 no jo to musí bejt nepříjemny 😖 tak ji tam občas podrbej štouratkem 😅

meduna
autor
4. zář 2010

@dadous 😀 😀 a ty ho nepodrbeš.ty vole už jsem ti psala jak jsem si šla na procházce a najednou se přiřítila fenka a ve vteřině vyjela po fufině ale jako na tvrdo,roman jí chtěl sestřelit a šla i po něm a já vyzvedla fufinu do vejšky a ta svině mě šla po nohou a vyskočila a fufinu kousla do ocasu,ta kvičela a já taky,najednou se přiřítil majitel,chyt tu svojí fenu za kožich a tak jí táhnul ve vzduchu domu 😕 ten čuměl jak kráva jak jsem řvala,docela horor 😎

meduna
autor
4. zář 2010

jdu do pelechu,tak dobrou noc a zoubínek vyfoť 🙂

dadous
4. zář 2010

@meduna jo až vyleze tak vyfotím 😵

dadous
5. zář 2010

holky je venku, ale bohužel to nevyfotím 😠 nechce dat na stranu jazyk 😀

meduna
autor
5. zář 2010

gratulace k zubáku 😉 bacha na cecíky teď jo 😕

lenkacar
6. zář 2010

gratuluju k zoubku a... tady chodila další zoubková víla ..nejdřív u mili ted u dadoušků... 😵 ,jojo lipánku ještě at se peče ..ještě není čas ..no medu náš york měl taky tohle svědění a asi je to hrozný pamatuju si co dělal a čuměla jsem jak puk ,když mu to na veterině čistili ,zajel tam tou špejlí sakra hluboko,bych řekla až do mozku ..a toho bordelu ..ale celkem rychle se to spravilo musela jsem mu kapat a mnout uši ..a vytrhávat ty chlupy jemný ..

baronek
6. zář 2010

@dadous to je radosti na Starém Bělidle 😀 To se nám to asi spinká, co? Ale zase představa, že si půjdeš něco koupit je taky dobrá ne?

milagross
6. zář 2010

vcera jsme meli krasny den 😀

baronek
7. zář 2010

@milagross že by na pouti? 😀

milagross
7. zář 2010

@baronek jo,jo na pouti,ale pro malyhoto jeste nic neni 😲 ,byl z toho vseho docela nejak mimo

preji vsem pekny den

baronek
7. zář 2010

@milagross a koukám, že mu šmakuje 😀

milagross
7. zář 2010

@baronek tak on on papani hrozne rad 😀

coko.joko
7. zář 2010

coko.joko Ahoj holky,
jsem hotova a zaroven i smutna...v sobotu nam napadl PC vir a vsechny data,fotky,videa proste vse je pryc a nejak me to vzalo mela jsem tam fotky a videa maleho a svatebni a proste vsechno...nemam nic...musel se nahrat cely novy Windows a ty stary data by se dali pry mozna najit,ale stoji to 3000euro a to je moc penez.....tak nemam naladu na nic....

baronek
7. zář 2010

@coko.joko to je opravdu blbá situace a jak se tam vir dostal? To jste otevřeli nějakej e-mail?

milagross
7. zář 2010

@coko.joko ahojky,nam se to take stalo a byla jsem z toho polosilena,ale je pravda,ze se to da zpetne vytahnout.Ja mela teda stesti ze to umel manzel,ne vsechno se povedlo ,ale prevazna vetsina.Tenkrat jsme jeste nemeli Tima,tak je mi jasny ,ze fotecky malyho zmrzi mnohem vic. ☹ .