IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

baronek
26. zář 2010

@coko.joko To sis nechávala zavést tři embrya? 😎

baronek
26. zář 2010

@coko.joko a dvojky by byly fajn, protože by se babičky nehádaly 😲

lenkacar
27. zář 2010

čus holky už mi tady z těch vašich embrií hrabe ,se mi zdál sen ,že se mi narodil kluk Adámek,jsem nekojila ,tak co bych si nedala sklenku co ..kluk byl pěknej a nějakej prudce inteligentní,páč se hned zajímal o okolí 😀 ,po cestě z porodky jsme jeli do kaufu ,ani tašku jsme neměli a rvalo se to až pod střechu ,jogurty ,maso,nevim kam se to mimino vešlo ,no nevim a z kaufu se jelo mímo ukázat k babičce,kde byly všichni v šoku,páč nikdo nevěděl ,že něco čekam,jinak babička je 9let mrtvá ..no nevadí.. 😀 ,no tak jdu zase do fachy ,vydělávat na igelitky ,aby jsme nákupy netahali jen tak v autě 😝

baronek
27. zář 2010

@lenkacar já mám taky někdy divný sny 😀

coko.joko
27. zář 2010

@lenkacar ...dobrej sen a igelitky tech tu mam tolik,ze nevim co snima protoze me je vsude ke vsemu davaji a fakt nevim co snima,uz do toho davam i odpadky,aby se nejak vyuzili 😀 jinak kdyz se zda o mrtvem,tak to znaci,ze budes mit stesti v nej dobe pisou to ve snari......me se taky hodne zdalo o babicce a v te dobe jsem podstoupila moje posledni IVF a je z toho kluk tak nevim.....
@baronek ..manzel chtel 3 morulky,ale ja ne jen dve bych to nedala kdyby e chytli tri.....staci jen tohle jedno a mam dost.......

baronek
27. zář 2010

@coko.joko a kolikrát jsi vlastně byla na IVF? S těma igelitkama je to dobrý, tady ji taky dávaj ke všemu, ale za kačku 🙂

coko.joko
27. zář 2010

tak jsem vcera pracne balila cokotatovi k narozkam darky a jeden je pernikove srdce a v tom zabudovana fotka me a Lennyho a ozdobeny a jak to balim a davam maslicku tak krup a ruplo to v pulce,takze mam hovno a ted musim asi v patek az bude na zapasu upect nove me jebne,fakt mam ted smulu jako prase a to jsem si vcera vylila varici vodu na bricho a mam tam pekny fleky rudy..kdyz se dari tak se dari.....

coko.joko
27. zář 2010

@baronek tady ji davaji za daco.......ja byla 3 IVF a jednou na mrazackach takze vlastne 4krat.......a uplne ten posledni pokus se povedl....ted uz musime calovat vse....

baronek
27. zář 2010

@coko.joko Ta horká voda asi nelochtala ☹ Soucítím s tebou 😠 Zkus na to tvaroh, mně to pomohlo na ruku, když jsem si ji popálila.
A ty jsi až takhle zručná, že upečeš perníkové srdce??? To bych nedala, mám co dělat s nepečeným dortem 😕

coko.joko
27. zář 2010

@baronek no ja si na to davam ted uz bepanten a je to trochu lepsi,ale fakt to bolelo jako svin,az me slza ukapla 😀 jsem to hrdinka......no jsem hrozne zrucna hihihi.....ne jsem cukrarka a tak si neco pamatuji ze skoly i kdyz je to uz par patku,ale neco jo.....jinak ted Lenny snedl 200g spenatu a brambor to je neskutecny jak papa

baronek
27. zář 2010

@coko.joko abys neměla doma za chvíli Otesánka 😀 😀 😀
Jo tak to je jasný, že pečeš pořád dorty a tak 😎 Já bych na to neměla, domácí práce jdou nějak mimo mně a s vařením se peru 😅

monittka1
27. zář 2010

čus holky ,tak nevím jestli vše proběhne podle mých představ ,mám docela silné bolesti vlevo už pár dní a pokud to neodejde s mrchou tak je to určo cysta,která bude vadit stimulce 🙄 ,jsem z toho nervozní.. 😔 ,no že zrovna ted když se má něco dít ..jinak čoko to koukám jak synek baští 😲

monittka1
28. zář 2010

čus tak jsem ode dneška v přechodu a prý budu mít nasrávací nálady ,no to doma ani nepocítí změnu 😀 😝 ,13.10. kontrola a ty baronku?

baronek
28. zář 2010

@monittka1 Na ty hormonání změny se taky těším, manžel je naštěstí flegmouš, tak to snad zvládneme 🙂 Já pořád čekám na MS, za týden by měla přijít 😀

monittka1
28. zář 2010

a víš jak to postupuje potom?vím jen, že za 16dní kontrola,ale nevím jestli už se potom stimuluje ,musim se někam mrknout

monittka1
28. zář 2010

tak jsem koukla jinam a vypadá to ,že na té kontrole už dostanu injekce k píchání a začne se hnedka ..ovšem nevím čím budu stimulovat chtěla jsem puregon ,prý ho nemají 🙄

baronek
28. zář 2010

@monittka1 Mně doktor říkal, že dostanu tu injekci na zastavovačku a pak 14. den stimuace 🙂 A pak daší dvě konstroly před OPU 😲

monittka1
28. zář 2010

a jako ten 14den nějakou na rozběhnutí činnosti a nebo už rovnou stimulace?kurník dneska tam byla jenom sestra nervní jak prvnička a nic mě neřekla 🙄

coko.joko
28. zář 2010

Zdar baby,tak na vas jukam a docitam....no taky nechapu jakou na rozbehnuti baronku dostanes...monitka a proc ty chces puregon..me to teda bylo uplne jedno,protoze injekce jako injekce a hlavne me prislo,ze ten puregon je moc drahy.....
ja byla cely den opet venku,protoze moje dite se rozhodlo,ze proste nebude doma spat a bude bourat barak.neskutecny fakt me to zmaha jak ja bych tu chtela babicku,aby vozila dopolko a ja mohla odpocivat........

coko.joko
28. zář 2010

v noci se me vzbudil ve 2 rano a hrozne povidana tak me malem hrablo a to jsem sla spat pozde,bo jsem musela udelat nejaky veci jeste a pak v 6 rano konecna a vstavacka....no a me tak hrozne chytil zaludek nebo co ja ani poradne nevim,krece do bricha a ja se tu svijela jak hadatko,fakt neprijemny....to mam z toho,ze jim ve stoje a vse delam za behu.....

coko.joko
28. zář 2010

taky koukam kde jsou vsechny....je doba kdy tu jsou vsechny a pak doba kdy tu prudim jen jaaaaaa.....no medu uz u nebyla pekne dlouho a o dadouskovi ani nemluvim......ted me tu piskot slinta na klavesnici,tak jdu na nej....koupando,jidlo a v pul devaty zalehne a bude spat doufam...a ja padnu asi k nemu

dadous
28. zář 2010

@coko.joko co kecaš? 😅

dadous
28. zář 2010

@monittka1 vítam tě tu 😵

monittka1
28. zář 2010

ahoj zrovna žeru segedýn z hrnce jako prase,ale já jsem tak líná..břicho mě bolí,zadek mě bolí a to je teprve začátek .. 😝 😀 😝

dadous
28. zář 2010

@monittka1 😀 a bude huř 😀 jee ale segeďak bych si taky dala 😕 😅

dadous
28. zář 2010

@olasek ahoj kočko, jo jo děti rostou jak z vody 😵 a doufam že vy se pořadně snažíte 😅 😵

coko.joko
28. zář 2010

@dadous ,to vis musim vzdy nadavat a pak se tu vseci ukazou 😀
@monittka1 ,ja chci takyyyyy..segedak ja mam moc rada a k tomu par knedlu a pivko..... 😀 ty uz stimulujes?

monittka1
28. zář 2010

ne já jsem v přechodu a bolí mě kus prdky anoha ..dala si záležet 😝 ,chvíli horko ,pak zima ..a to je teprve začátek 😝

lenkacar
29. zář 2010

kde máme medu?je mě se zase nechce do fachy ,mě z toho jebne ..

lenkacar
29. zář 2010

segedýn ,to je smrad jak když se někdo posral..ten dělam jednou za rok.. 😝 ,to zelí je krutárna 😀 ,proč tu zase nikdo neni ,to je hnus 😝