IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
6. říj 2010

Coko to je hrozny co? Ja byla fakt vyrizena. Tak jako dnes jeste nikdy neplakal.☹ plakal az domu a doma nez usnul. Pak uz nemohl tak strasne vzlykal. ☹
Pavli a co davaji za ocko v Nemecku?

monittka1
6. říj 2010

ahoj holky baronku a bere manža něco na spermoníky?a ty něco bereš?tak koukám ,že budem o týden spolu..já začínam příští týden

coko.joko
6. říj 2010

@nadis.h ,je to uplne stejny jako v CR....ale nemas to povinne,takze se muzes rozmyslet jestli to chces a nebo ne,my jdem ted 18.10 na posledni ockovani a pak mame pokoj..to je ten 6ti vyrovej...

coko.joko
6. říj 2010

@monittka1 ,si tu dlouho nebyla holka... 😵

nadis.h
6. říj 2010

Pavli ja bych proti nebyla. Bala bych se neockovat.:-/ chci se zeptat i na ty rotaviry.

coko.joko
7. říj 2010

@nadis.h ,no my prave moc neockujem,protoze to nechcem,ty 6 fach musime to je povinne,ale to ostatni ne...proti prujmu to me prijde uplne na prd a chteji za to 200euro a tyhle rotavirus to dala moje kamoska a malej trpel jako blazen dva dny a teploty,prujem a porad byl u prsa.......tak nevim,ale kazdy mimi to snasi jinak........

nadis.h
7. říj 2010

Pavli tak to je chudinka.☹ my nastesti nic. Spal stejne jak jindy a teplotu taky nemel.🙂

lenkacar
7. říj 2010

jé holky ty mimča jsou chůďata..ale když to muší bejt .. 😢 nadi karlík je moc hezkej..a náš lenýsek to už je velkej kluk 😵

lenkacar
7. říj 2010

holky jak jsem přemýšlela ,kdybny jsme šli do pokusu jestli chodit do práce,tak mám po včerejšku jasno ,v sobotu tam byla kráva bez kapesníku ,tahala bnudle ,chrchlala a včera přišla znova s dcerama,je tak v mým věku kráva fakt ..a zase hodinu a já jí řikam ,,jste furt nemocná ,,a ona že jo ,že se to nelepší ..no mě málem kleplo za tu hodinu co tam byla a dneska už mi teče z nosu a pálí v krku .. 🙄

lenkacar
7. říj 2010

já to nechápu ,že jí to někdo známej neřekne jak tahá ty nudle ,to je otřesný a záchvat jak tuberák..tak jsem si řekla a dost ,at si to tam nějak vyřeší v práci..

baronek
7. říj 2010

@monittka1 Já beru acidofalan (kyselinu listovou) a manžel selen a zinek. Jinak v Artu nám neřekli, že máme něco brát, takže to bereme na základě svého rozhodnutí 😀

coko.joko
7. říj 2010

@nadis.h,ale ona dava proti vsemu ockovat a ja prave ne 😵 jen co je povinne...myslim si,ze je dobre,ze si to dite musi udelat sam protilatky a pak je to v poho a proc mu pomahat najakyma injekcema,ale jak rikam,kazdy ma jiny nazor a kazdy to dela po svem.... 😵
@lenkacar ,to je pipka fakt.no aspon vidis jaky jsou lidi a je jim to jedno,kdyz jim tece z nosu a chodi mezi lidi ja bych ji normos poslala do pr....protoze nechci bejt nemocna a divim se,ze ji fakt nikdo nic nerekne 😒 😒
mam fotky v albu tak se mrknete.....jinak ten Oliver je stejne stary jak Lenny jen o tyden mladsi a vcera jsem ho chovala a je takk lehky ma 7,5kg a my 9,5kg,takze to je znat.....

lenkacar
8. říj 2010

no holky včera tam byla zase a zase hodinu a dneska už smrkam taky a pšíkam já jí zabiju ,musim to vyležet aspon v neděli .. 😠 ,to jsou lidi .. 🙄

coko.joko
8. říj 2010

@lenkacar ,to je teda pi*a 😠 tak vylez a nic nedelej a nebo to vypot na cizim tele 😀

lenkacar
9. říj 2010

čoko neni na kom potit,vladís kolem mě leze jak když jsem malomocná..nevim co se mu odehrává v mozkovně .. 😝 🙄 ale dneska si odmakam 3hodiny a bude vegetíček .. 😵

coko.joko
9. říj 2010

@lenkacar ,tak at ti utecou tri hodky rychle a ty supky dupky domu 😵 My jsme samotinky,tak premyslim co delat cely vikend......

lenkacar
9. říj 2010

já mám vladíse ve službě tak tady budu taky večer čumákovat ,odpolko půjdu k mamce na drb

coko.joko
9. říj 2010

@lenkacar ,ja ho mam na hokeji takze tu budu taky vecer okolo pul devaty 😀 a nebo na FB

lenkacar
9. říj 2010

ok tak se sejdem na drb 😵 ,v práci jsem to přežila 😎

coko.joko
9. říj 2010

@lenkacar .oki,tak ja budu teda pripojena....no hlavne,ze tam nikdo nevysiral 😵 ja se ted cpu udelala jsem si torteliny a az se vzbudi malej,tak dame presnidavku a mastime ven je tam krasne a taky chci udelat nejaky fotky 😵

dadous
9. říj 2010

čus, tak co kouka někdo? 😅

coko.joko
9. říj 2010

@dadous jojo kouka 😕

dadous
9. říj 2010

@coko.joko no téda, ja myslela že tu bude zas mrtvo 😅 dadouš šel na pívo, tak mam zas volnej poč 😵

coko.joko
9. říj 2010

@dadous ,ja jsme rekla v pul devaty a je za minutu,takze slovo drzim... 😀 akorat hlidam prcka jestli uz konecne usnul...ho ucim spat samotneho 😎 jo ja jsme taky sama a dneska mam opravud zravou a zravou

dadous
9. říj 2010

@coko.joko ja si nalila vínko 😵 hm tak niki ma zas debilní období, spaní uplně na hovno 😠

coko.joko
9. říj 2010

@dadous ...vinko ja nemusim ja rada pivo...no to nas taky moc nespi,dneska spal celkove pres den 2 hodky a pak me usinal uz v pul osme,tak zatim tukam spi,ale jak dlouho to nikdo nevi...a na prd je,ze neni doma tatinek ten si ho vzdy vezme a spi snim......porad me co mam koupit cokotatovi k narozkam vubec nevim

dadous
9. říj 2010

@coko.joko ty seš dobra 😀 hadry, vonavku, nebo jestli ma nějakyho koníčka, tak něco, ja už tady řeším vanoce, co dadoušovi a teda jako nic mě nenapada 😅

coko.joko
9. říj 2010

@dadous ..dobra hihihi...no parfem a pernikove srdce jsem uz zabalila a to dostane od Lennyho a hadru ma hafo,ted si zase kupoval boty,bundu...a konicek je jeho prace a ja vzdy kupovala knizku,ale bohuzel nejsem v CR,tak mam smolika a tady jsem schanela knizku jak driv vypadal Düssel a nikde nic...takze jsem v pr....a to je ma v patek..

coko.joko
9. říj 2010

@dadous ,premyslela jsem zaplatit jeden vikend nekde,ale copak muzu,kdyz je proad na hokeji 😀

dadous
9. říj 2010

@coko.joko no a myslíš že by se jeden víkend neurval z prace? hele ja si šla včera taky koupit boty a co myslíš, koupil si dadouš a mě se tam žadny nelíbily, 😠 to jsou nakupy 😠 ale zejtra jedem mrknout do HK, tak snad něco pořídím