IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

baronek
15. říj 2010

@dadous jo to jsem taky našla, ale vůbec si nedovedu představit, jak bych to udělala 🙂

dadous
15. říj 2010

@baronek no namotat to na nějakej dratek a pak to dat do kupy, anebo najít karm kde by ti to udělaly 😵

baronek
15. říj 2010

@dadous přemýšlela jsem koupit ten pevnej základ, namotat do toho ozdobnou trávu, pak něco chlupatýho zelenýho, do toho dát do kornoutku cigarety a nějakou živou kytku 😲 ale chce se mi s tím odpoledne patlat? U nás mi to zítra dopoledne určitě neudělaj, to jsem měla nahlásit dřív a 30 km kvůli tomu nepojedu 😎

lenkacar
16. říj 2010

baronku a ocení to vůbec? nesnášim balení dárků.. 😝 čoko tenkrát si pslaa že jsi pekla drahému srdce z fotkou a a spadlo ti na zem..to nebylo to samé?

coko.joko
16. říj 2010

@lenkacar ,to bylo pernikove a to jsem zlomila a musela udelat jiny to uz mam v celofanu zabaleny to bude od maleho a k tomu mu da ten parfem...a odeme dostane srdce jako dort na jidlo a tu knizku a poukazku na ty veci a v tydnu zajdem na pivko....
@baronek ,my to meli udelany tak,ze jak je ta pena na kytky tak v tom to bylo vse napichany,jak kytky a ty cigara byli omotany dratkem slabe a pripichnuty do toho....neni to tezky,ale musis prijit jak na to....a nebo udelaj kytku a dej mu tam uzeninu to je jednodusi....a nebo malej dort uzeninovy mai na netu moc inspirace,tak jsem uz zkousela a to jen patlas a je to hned....

lenkacar
16. říj 2010

no tak to by mě nebavilo ,takže bych skončila s věncem buřtů kolem krku a to by byl asi konec fantazie 😀 😝 😀 😝 ,jo takhkle leník už taky dává dárky tak to je šikulka teda ..a co kdyby tátovi něco nakreslil? rozmazat přesnídávku by třeba dovedl .. 😀

baronek
19. říj 2010

Ahoj holky, tak kytici jsem nakonec samozřejmě nedělala - přece si nebudu kazit sobotu 😀 a nechala jsem udělat balíček v drogerce 😝
@coko.joko A jak jste oslavili narozky čokotáty? a kde máme vyfocenej dort?

coko.joko
19. říj 2010

@baronek ,neboj vse bude jen to nejak nestiham jeste dneska dela cokotata party na zimaku a pak bude klidek,vcera jsem delala milion chlebicku a milion kremroli a kdyz se to odneslo do kanclu a ja videla jak to ty nenazrany skopcaci zerou tak jsem se smala,clovek to dela cely den a noc a oni sup,sup a nic neni....nejvetsi radost mel Lenny z dortu jak svitil a jak se v tom krasne vymachal ruce 😀 😀 a koukal co to ma.....

baronek
19. říj 2010

@coko.joko ty umíš dělat i kremrole???? to mě teda podrž ....
Když má Fandík narozky, tak mu taky do práce připravuju pohoštění, vždycky si říkám, kolik toho je, ale prý se na to všichni vrhnou a do deseti minut je po všem, tohle je k vzteku 😠

coko.joko
19. říj 2010

@baronek ,jo umim,ale to das i ty je to hrozne jednoduchy a oni ty kremrole zerou na kila a kdyz udelam venecky,vetrniky tak jsou uplne hotovy...to uz jsem mohla mit tady svoji ceskou cukrarnu,ale to je pakarna a hlavne drina takze me to nebavi a delam jen kdyz musim.....jo to verim,ze to vseci jedi,ale tady to fakt zerou....a jinak darek z drogerky taky super toho nikdy neni dost 😵 musim jit na toho meho piskotka se ted naucil piskat a to je mazec to uplne boli usi.....

baronek
19. říj 2010

@coko.joko tak si to doma užívejte, u nás je pěkná kosa a hlavně na víkend hlásí sníh i v nížinách, tak jsem na to zvědavá 😲

coko.joko
19. říj 2010

@baronek ,tady prsi a je teplo takze na hovnouska taky,protoze Lenny nechce bejt pod slidou a jit ven bez ni to je kravina....no takze sedime doma a je nuda,protoze ho to nebavi,takze aspon chodime vzdy do jiny mistnosti aby mel trochu zpestreni 😀

baronek
19. říj 2010

@coko.joko doufám, že máte alespoň velkej byt 😀

coko.joko
19. říj 2010

@baronek ,ty blaho my mame tak velky byt,ze kdyz jsme vseci doma tak se ani nepotkame,kdyz nechcem 😀

baronek
19. říj 2010

@coko.joko Jé to by se mi taky líbilo, někdy 😀

blazenkaa
19. říj 2010

zdravím všechny ¨maminky a miminka .Koukala jsem na vás něco jsem dočetla a ty fotečky no prostě nádhera miminka jsou krásná a rostou jako z vody 🙂
Dodatečně všem nej nej jak k svátku tak i knarozeninám občas takhle na vás kouknu
co se tu děje a jestli tu je aspoň nějaká těhulka
Tak se tu mějte všichni moc krásně a já se tu zase někdy okážu zatím pa páá

coko.joko
19. říj 2010

@baronek ,no prave,ze mame malej byt 😀 takze toho moc na stridani neni
@blazenkaa ,je to je od tebe pekny,ze na nas mrknes holka

blazenkaa
19. říj 2010

@coko.joko neboj já na vás koukám aspon ale nijak se nevijadřuji
🙂

coko.joko
19. říj 2010

@blazenkaa ,tak se vyjadruj holka at tu je veselo a ne tak smutno,vzdyt sem uz nikdo nechodi 😵

baronek
19. říj 2010

@blazenkaa a jak se máš? velké přípravy na zimu?
@coko.joko ha ha tak to jsem nepochopila 😀

blazenkaa
19. říj 2010

semnou moc veselo není mám nudný a stereotipní život
@baronek příprava dříví na zimu jedině jinak mě už nic nebaví
@coko.joko

bobbule09
19. říj 2010

Já jsem tady taky pořád, jen tak nějak nenápadně 😀 😀

baronek
19. říj 2010

@blazenkaa já mám taky nudný a stereotypní život 😀, tak si o tom můžeme povídat, cha cha cha

coko.joko
19. říj 2010

Tak devcatka nenapadne to neberem 😵 koukej te sem taky nekdy neco napsat,at se to hybe trochu....
@baronek ,myslela jsem si to.....
@blazenkaa ,prosim te mlda holka a streotip to nejde preci....ja ho mam to je fakt........

blazenkaa
19. říj 2010

@baronek a jak vůbec vy pokračujete v miminku
@coko.joko vždyť i já píšu

coko.joko
19. říj 2010

@blazenkaa ,to mas taky stesti ze pises...jen pis a pis.....
Ty jo holky a co vanoce ja kse tesite na ne.......... 😝

blazenkaa
19. říj 2010

já vůbec ne nevím co kupovat vůbec nic mě nenapadá

bobbule09
19. říj 2010

U mě teda stereotyp nehrozí. Ráno vstanu a pomodlím se a děkuju Bohu, že můžu žít na tom našem krásným světě. A že se ještě můžu hýbat 😀 😀 No a pak už jenom namalovat obličej na tu hubu co mám, nachystat snídani, vyvenčit psa, ustlat, nakoupit atd. Prostě takové ty milé povinnosti, co naplňují můj život štěstím 😀 😀 😀
Ale jinak jsem úplně normální, nezaměstnaná a permanentně naštvaná na celý svět 😝

blazenkaa
19. říj 2010

tak koukám že jsem vás tu pěkně asi naštvala tak aby jsem sem asi zase raději nelezla .co?holky

coko.joko
19. říj 2010

@bobbule09 ,tak nejak u nas to tez funguje,akorat ja hubu driv malovala tak pul hodky a ted ji mam za 5 minut a jak jsem driv rikala,ze budu krasna mamina,tak to nehrozi....jsem udychana a hotova,takze se tesim,az zase prijde ta doba a ja budu krasne cista a hezka 😀
@blazenkaa ,ty nikam nechod a bud tu.....