IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
19. kvě 2009

madu mám to stejný, i když bílý peru zvlášť, stejně mi to přijde, že se to po čase zapere...a to peru v arielu a občas přidávám i vanish

meduna
autor
19. kvě 2009

ja prave taky a mam jen bile,nic jineho tam nefouknu ale je to proste casem na prd 😝

dadous
19. kvě 2009

no ja zas tolik bílejch věcí nemam, tak to moc neřeším 😀

meduna
autor
19. kvě 2009

tak to se mas dobre 😀 ja jich mam tri prdele 😝 tak co probehlo na veceri?ja housticku(uz gumovou) a rajcatka,tvaroh,salamek 😕

meduna
autor
19. kvě 2009

ale koukam,ze jsem si tak akorat ucpala diru v zubu a hlad vystrkuje ruzky 😠

mandarinka
19. kvě 2009

já měla párek...chtěla jsem to dodělat deli, ale syn byl rychlejší 😝

meduna
autor
19. kvě 2009

no tady taky ve spajzu nic moc,smejdim tam ,pritom vim,ze tam nic neni ale budu ho furt otvirat 😠 jako asi cekam,ze tam preci neco najdu 😀 😀

dadous
19. kvě 2009

ja dojídala zbytky, měla jsem tam jatyrka, přirodní, a k tomu čtvrt hlavy ledovyho salatu 😀

meduna
autor
19. kvě 2009

jatyrka nejim 😝 ja vubec vnitrnosti nejim

mandarinka
19. kvě 2009

já si na zítra koupila maso a udělám si rizoto

dadous
19. kvě 2009

a ja bych si měla zítra udělat pust 😀 už aby ta mrcha dorazila, nebo prasknu 😝

meduna
autor
19. kvě 2009

hmmm,to bych si taky dala

mandarinka
19. kvě 2009

medu tak přijeď 😉

mandarinka
19. kvě 2009

já nějak poslední dva dny nemám hlad, jsem dneska jenom snídala a pak večeřela....

meduna
autor
19. kvě 2009

to je hrozny pred vid,ja jsem jak balon vzdycky,prsa mam nality,prsty opuchnuty,protivna,ubulena a Otesanek je proti me dietar

dadous
19. kvě 2009

ja bych taky nechtěla mit hlad 😅

meduna
autor
19. kvě 2009

jo skaknu na vlak a dorazim na rizoto 😀 😀

meduna
autor
19. kvě 2009

a pak,ze prej hlad je prevlecena zizen...piju a nic

mandarinka
19. kvě 2009

tak já nemám ani žízeň 😝

mandarinka
19. kvě 2009

ale jako koule jsem už teď, nakupovat chodím v teplákách, ty jediný mi neškrtí přes břicho 😝

meduna
autor
19. kvě 2009

jako ja mam morce ale to je magor,jak zacnu vysavat,tak on se dostane do obr radosti a skace jak na gume v kleci a vykopava zadnima a to co ja vysaju ao mi zase vykopne ven 😝 😝 mozna je tak stastnej pro to,ze on nemusi a ja jak debil kazdy den s vysavacem po byte,jinak jako nevim co by ho na tom mohlo tak rozradostnovat 😒

mandarinka
19. kvě 2009

a nebojí se spíš?

meduna
autor
19. kvě 2009

ne ,takhle vyjadruji radost,zacne rostacky poskakovat,to dela i kdyz mu dam hodne sena. 😀

mandarinka
19. kvě 2009

třeba se bojí a když mu dáš seno tak vyjadřuje hnus a chtěl by párek 😀

meduna
autor
19. kvě 2009

no ten jo teda,to by se vyvratil,zere to jen zeleninu,jdu cumet na modelky ale budu jukat sem 😉 😵

lenkacar
19. kvě 2009

moje známá dlaa morčeti nevim proč fakt ten párek a morče jaksi do rána ztuhlo ...holky párek nebrat 😉

bebe127
19. kvě 2009

Ahojda, Medu teď jsem ti psala hodinu dopis. Jenže se mi přerušil signál na netu a zdřejmně se to neodeslalo. Takže mám nervy na pohodu. Zítra zkusím druhý pokus 😠 dnes jsem už vyflusaná 😝 . Napsala jsem ti recept na buchtu a něco o těch kamenech. Dej mi vědět jestli ti to náhodou nedorazilo ☹

mandarinka
19. kvě 2009

tak jste mě teda přesvědčily, že párek ne.... 🙂

meduna
autor
19. kvě 2009

Ahoj Bebe,ne nic nedorazilo,tak az naberes silu,posli to znova 😀 😀 😀 😀 A velika gratulace k miminkam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkacar
19. kvě 2009

mandar 😀 😀 😀 dneska se musim vzdálit vladís brzy vstává tak abych ho nerušila tukáním,tak hezky kecejte já si vás dočtu pa ..párek si snězte samy 😀 😀 😀