IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
20. kvě 2009

hele dneska mám depku, takže nějaký předpovědi štěstí ode mě nikdo nečekejte 😝 😀

meduna
autor
20. kvě 2009

delala jsem protahovaci cviceni 😀 😀 me tak bolej zada(asi se mi dela kasa)to je hrb po nasem

dadous
20. kvě 2009

😀 😀 😀 to maš z toho jak furt šuruješ 😀 😀

meduna
autor
20. kvě 2009

ty vole to byla rana,ja se tady protahuju na levo na pravo a najednou jen nohy nad stolen a ja na zemi,morcata polosileny z te rany 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
20. kvě 2009

Mandy a proc depkujes?

mandarinka
20. kvě 2009

se ještě zabiješ 😀

mandarinka
20. kvě 2009

hele já nevím, dopoledne to na mě nějak padlo....

meduna
autor
20. kvě 2009

je to ok,jen mam cucflicka nad kolenem 😀 😀

dadous
20. kvě 2009

to nevim jek to budeš vysvětlovat milačkovi 😀

meduna
autor
20. kvě 2009

to je ten napor,to cekani a taky ty leky,estrofen,pisou to tam jako vedlejsi ucinek 😝

meduna
autor
20. kvě 2009

ten me zna,vi ze jsem neskodna 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐 a kterej chlap by mi delal cucflicka nad kolenem? 😀 😀 😀

mandarinka
20. kvě 2009

ona mi i včera psala kolegyně nějaký novinky z práce, se to tam zase nějak mění a já sedím doma a čekám a nevím nic 😝

meduna
autor
20. kvě 2009

ale ted to vedet nemusis,ted cekas.Co bude pak,zatim neres 😉 😉

mandarinka
20. kvě 2009

ale jo, jak jsem už psala, asi mi taky už leze na mozek to, jak jsem dlouho doma.... 😝

meduna
autor
20. kvě 2009

bud rada,vis co se jeste namakas do duchodu,po materske budes muset opet makat 🙄 🙄

mandarinka
20. kvě 2009

já už do důchodu nemám daleko 😝 😀 😀

mandarinka
20. kvě 2009

já jsem asi divná, ale mě pracovat baví 😀

meduna
autor
20. kvě 2009

tak me asi taky,ale musim mit dobre podminky,nenavidim tlak a stres,neumim to resit a zacnu hned stekat jak stekna ale jak to mam zmenit

meduna
autor
20. kvě 2009

tak co je dnes s tim Dadouskem,nevernice jedna 😉 😉

mandarinka
20. kvě 2009

tak to mě asi nevadí 😉 u nás je tlak a stres taky, docela mi to vyhovuje, lepší než sedět a flákat se, ale všeho moc škodí. Já vlastně makám od 18 a kromě mateřských a jednoho rizikovýho těhotenství jsem tak dlouho jako teď doma nebyla.... jsem tady vlastně celý dny sama, manže vypadne ráno v 7, kluk půl hodiny po něm, přijdou k večeru, kámošky makaj, takže to je taky na pytel. Navíc ke mě občas prosáknou zprávy z práce, lidi se na mě ptaj, kdy už přijdu a mě je to líto.... jsem dneska protivka, jdu se přitulut k manžovi, nezlobte se, pa a dobrou

meduna
autor
20. kvě 2009

jak se pritulis,hned na spatne pocity zapomenes uvidis.Mandy ja to znam,jsem take cele dny sama a jeste kolem me ta jina rec 😝 😝 ale natul se a bude dobre 😉 😉 😉

daja.w
20. kvě 2009

Ahojky můžu se k vám přidat máme první IVF a zítra jedem na ultrazvuk doufám že vajíčka už vyrostly měla jsem je malé

dadous
20. kvě 2009

ahoj dajo jasně že se mužeš přidat. 😉 snažíte se o první mimi?

dadous
20. kvě 2009

medunko, trošku odbíham k telce 😅 je tem takova drbarna víš 😀

meduna
autor
20. kvě 2009

ahoj dajo,jasne a neboj vyrostou 😉

meduna
autor
20. kvě 2009

a o co jde v drbarne 😀

dadous
20. kvě 2009

celebrity 😀

meduna
autor
20. kvě 2009

dajo a jak byla mala ta vajicka?jo a kolik jich mas rikal dok?

meduna
autor
20. kvě 2009

me dnes rikal Roman..Momo ja ti musim neco rict a,trosku jsem utracel ale nez zacnes nadavat(ja?)tak ti reknu co mame,Chalupare,takova normalni rodinka a,Arabelu a Navstevniky 😀 😀 😀 😀 my jsme maniaci na cesky serial 😀 😀 😀 😀 😀

daja.w
20. kvě 2009

mám jich celkem 8 a největší bylo 11mm jinak kolem 8mm