IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

kat77
3. čer 2009

ahoj holky, zdravím vás a co je tady novýho? Nějaká nová těhu?

Já jsem nemocná, beru antibiotika, tak to stojí za hov....

ob.soklina
3. čer 2009

Zlatka utíkám kupovat košilku na pátek, protože jinak bych při tom odběru musela být nahá no a nevím nevím jestli by se jim to tam líbilo. Tak páček a možná večer, ale to vás stejně zase nebudu stíhat 😀

dadous
3. čer 2009

kuk 😕 ahojda všem 😉

koblichzek
3. čer 2009

Ahojk,y všechny zdravím. Dadoušku dočítala jsem co jste včera psly. Teda to už máš fakt za pár. Ježiš budu držet všechno, co můžu. Takže ty už stimuluješ nebo začneš?

dadous
3. čer 2009

ahoj kobli 😉 příští tyden mam volat jestli to schvalila pojištovna, a pak kolem dvacatyho bych měla začit stimulku 😅 😕

koblichzek
3. čer 2009

Aha, tak to je super. Oni to jako nemusí schválit?

barunka0208
3. čer 2009

Jsem zase tady 😉

Dadu, já to nečetla, jaký máš protokol?

Leni, já ted porušuji dietku, suenky namazané nugetkou, jen tři si dám 😀

koblichzek
3. čer 2009

Ahoj Baru? Tak co, jak to dopadlo?

barunka0208
3. čer 2009

Ahoj Kat,

já hlásím, že iu nevyšlo, ted čekám kdy to dostanu...takže já žádná tehulka ☹ , zatím 😉

dadous
3. čer 2009

ja nevím, prostě žadoat se musí dat, ale dr říkal že neviděl že by to někdy neschvalily 😕
baru klid, ještě nic nevim, před mrchou si tam mam jet teprv pro leky, v pondělí budu vědět víc 😉

koblichzek
3. čer 2009

Ty už sis dělala testík?

kat77
3. čer 2009

Barunko mě to taky nevyšlo, je to jen 10%, tak jsem zůstala nohama na zemi 😉

meduna
autor
3. čer 2009

Ahoj holky,tak jsem zase na chvilku tady.Barus jo mamka je seste tady,v patek odjizdi.Roman se vraci dnes,uz volal,tak pocitam,ze do hodky je doma 😉 ted tady byla znama,koupila si morcatko(tehotne)to bude mit jeji manzel asi velkou radost 😀 😀 😀 nevi to 😀 😀 😀 😀

dadous
3. čer 2009

😀 😀 těhotny morčatko 😀 😀

koblichzek
3. čer 2009

Ahojky medunko, to to s mamčou uteklo, viď? Jak se povedlo barvení? 😉 Jste kočky?

barunka0208
3. čer 2009

Kobli, dělal jsem si jich asi tak pět ☹ .

Dneska dobírám poslední utrogestan, tak si ymslím, že on mi MS drzí...

Dadu, já jedu v pátek - příští domluvit pojištovnu, protokol a tak....

Kat, já se taky k tomu nějak neupínala, ale říkala, jsem si co kdyby....

barunka0208
3. čer 2009

Medu, tak to asi bude mít radost... já taky brzo seženu té naši ženicha 😀 a budeme mít mimina 😀

koblichzek
3. čer 2009

No vida, tak aspoň někod je to těhotnej 😀 😀 😀

meduna
autor
3. čer 2009

ja mam doma hned dva,tak si muzes vybrat.no ta znama je blazen,uz ma tri kocky 😀 😀 a on rekl,ze morce nikdy,no tak mu vcera pritahla jedno a dnes druhe a jeste nabourane(tak se u nas rika tehotna) 😀 😀 😀

Koblizku,no mamka kocka je ale ja vypadam jak mrtvola s tou barvou 😀

kat77
3. čer 2009

Holky, taky by jste měla už některá z vás tady prolomit led ty ledy, moc vám to přeji, u nás na Keliškách už je jedna další těhu, tak ledy snad prolomeny a dalši začínají stimulovat

meduna
autor
3. čer 2009

kat no jsme v ocekavani,kdo prolomi 😉

meduna
autor
3. čer 2009

ted je Daja na rade 😉

kat77
3. čer 2009

medunko a ty jdeš kdy znovu?

kat77
3. čer 2009

holky jdu se natáhnout, jsem grogy, ta nemoc mě unavuje, tak zatím pa

koblichzek
3. čer 2009

U nás mi přijde, že je každá druhá těhu. Se to tady jima jen hemží. Ale teď to půjde opravdu pěkně postupně a budeme všechny, snad 😉 taky.

barunka0208
3. čer 2009

u nás už Eliška rozdává morčata ve škole a to jsme ještě ani neuskutečnili oplodnění 😀

meduna
autor
3. čer 2009

no ja az aasi v zari Kat.nebudu se k tomu upinat,protoze treba do toho neco vleze,nebo to budu mit po tomhle nejake spatne,tak zatim nevim,ted cekam na ms ,zatim nevim jak to bude probihat 😠

barunka0208
3. čer 2009

Kobli, mě to taky tak připadne, ale ono to je tak, že ty silné ročnníky začínají mít děti....

meduna
autor
3. čer 2009

kez bys mela pravdu Koblizku 🙂

dadous
3. čer 2009

ja se ted asi poprvy v životě těším na MS 😀 😀