IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

bebe127
4. čer 2009

Holčiny jdu ordinovat o reklamu sem ještě juknu 🙂

dadous
4. čer 2009

bebe jsme napojeny 😀 😀 😀

daja.w
4. čer 2009

jdu ordinovat tak reklama to pak jistí 😉

dadous
4. čer 2009

😀 😀 😀 tak koukam že jsme se sešly všechny tři 😀

daja.w
4. čer 2009

hm to jo a už je reklama tak rychle pisnout 😀

dadous
4. čer 2009

hanak je pěknej šmejd a dorka je pěkna trubka 😀

daja.w
4. čer 2009

jo to máš pravdu alestejnak su zvědává na hanákovu manželku 😎 dorka mladá a hloupá a naivní co si myslela vždyt to věděla od začátku že jel po Pavle 😀

dadous
4. čer 2009

no je to pipka a nova sestřička u valšika to bude taky asi zajímavy 😅

daja.w
4. čer 2009

jo jo jé konec reklamy 😅

bebe127
4. čer 2009

Jsme napojený 🙂 Reklamu jsem nestihla. Smažila jsem karboše. Tak tu příští 😀

daja.w
4. čer 2009

karboše mňam 🙂 tak tady je to bez mráčků 😉 ten Valšík to je děsnej chlap teda myslím toho Jindru brácha Dr. a ta benešová to je takyděs zralá na ranu 😠 😀

bebe127
4. čer 2009

Benešová je pěkná čupka vypočítavá.
Sestřička nám poletuje okolo doktůrka čůza jedna ale Pálenice s ní zatočí 😀

meduna
autor
4. čer 2009

holky jeste jsem jukla,ale uz vypinam,tak zitra cau 😉 Daji,neboj vse bude ok 😉 Bebi ty se opatruj 😉 ahoj vsechny do zitra,Dadousku,Leni,Mandy,Bebe,Daji,Barunko,Koblizku,doufam,ze jsem na nikoho nezapomela 😉

dadous
4. čer 2009

😀 myslím že benešova tvrdě narazí 😀

daja.w
4. čer 2009

no tam to bude zajímavý já si taky myslím že sní pěkně vyjede 😀

lenkacar
4. čer 2009

holky tak jsem to manželovi řekla a ulevilo se mi moc ,vzal to dobře ,tak papa ,byli jsme si sednout venku..

daja.w
4. čer 2009

leni jsu moc ráda že to máš doma dobrý 🙂 tak se měj moc krásně 🙂

dadous
4. čer 2009

leni není nad to, když dva dokažou mluvit o problemech 😉 je dobře že jste to probraly 🙂

daja.w
4. čer 2009

tak benešová narazila 😀 jo a ta nová sestřička no si myslím že tu brzo vylejou že bude nebude ani zdravotní sestra že kecá je mi to divný jak se chová 😖

dadous
4. čer 2009

ta jede po doktorovi 😀

daja.w
4. čer 2009

hm tak at se těší na pálenici ta jí dá 😀

dadous
4. čer 2009

to si piš 😀 jdu spat, jsem dnes hotova, se mi zavíraly oči u ordinace 😅 tak se mějte krasně a dobrou 😔

daja.w
4. čer 2009

no já jdu koukat na kriminálku tak se mějtemoc krásně a těm co jdou zítra do práce přeji ať Vám to rychle uteče vždyť bude pátek 😉 🙂 tak pa pa pa

daja.w
4. čer 2009

tak se krásně vyspinkej do růžova dobrou 🙂 😔

ob.soklina
4. čer 2009

ahojte sluníčka, jen vás jdu pozdravit 🙂 taky jsem koukala na ordinaci a ted už půjdu pomlu spát. Jsem z toho zítřka vyklepaná jak ratlík. Tak dobrou a prosím když budete mít rano chvilku vzpomentě si na mě papa

daja.w
4. čer 2009

tak jsem tu ještě kukla 🙂 Ob ty jdeš zítra na OPU tak držím pěstičky a vůbec se neboj je to v pohodě a dopadne to dobře 😉 tak přeji ať máš pěknou úrodičku s vajuchama 😉 🙂 tak já už pádím dobrou noc 🙂

lenkacar
5. čer 2009

ob a ostatní přeju hezký den a na ob dneska budu myslet 😉

lenkacar
5. čer 2009

z ordinačky jsem stihla kousek a hlavně jasmínu hanákovou ,ta je nějaká cizojazyčná ne?

daja.w
5. čer 2009

Ahoj holky tak Vás tu všechny zdravím a přeji krásný pátek už se to sobotí 🙂 Leni taky se mi zdá že nějak divně mluví ta Jasmína no jsu zvědavá co se ztoho vyklube 😀

dadous
5. čer 2009

jsem doma 😝 konečně patek 😅 dajo, to je hezky slovo, sobotí 😀