IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
9. čer 2009

bílé, uhraj to na zada 😉

meduna
autor
9. čer 2009

ted jsem byla u psychouse,tak mam asi neco s hlavou 😀 no ja mam fakt nervy v prdeli,takze nejsem daleko od pravdy 😖

dadous
9. čer 2009

si zas dělaš prdel 😕 jestli si byla u německyho tak ti stejně houby rozuměl a ty jemu taky 😀

meduna
autor
9. čer 2009

no byla, 😀 😀

meduna
autor
9. čer 2009

ta daja nas napina vid 😀 😀

dadous
9. čer 2009

hele, jako seber se a přijed, ja tě z toho dostanu 😉

meduna
autor
9. čer 2009

udelam novou tabulku,napis mi prosim do ip co mas a nemas a co te ceka 😀
uz jsem psala i barunce,jeste ostatnim napisu,at jsme v obraze 😎 😎 😎

dadous
9. čer 2009

nech to na utery , to budu mít přesny informace 😉

meduna
autor
9. čer 2009

jo ale potrebuji material 😀 😀

dadous
9. čer 2009

neboj bude 🙂 no jo ty seš doma a nudíš se 😀 😀

meduna
autor
9. čer 2009

no to jo 😀 Tady mame tlacenici u poce 😀 😀

meduna
autor
9. čer 2009

roman dela ty fotky,prehrava co natocil,kdyz ted byl pryc

dadous
9. čer 2009

😀 😀 tak si napište s Romčou plan, kdo kdy bude u pc 😀 a pak to hod sem at víme kdy tě tu zastihnem 😀

dadous
9. čer 2009

jsem dneska mluvila s šefkou, kdyby to nevyšlo, tak jestli se budu moct vratit na svoji praci a tak mě uklidnila, že samozřejmě ano 😅

meduna
autor
9. čer 2009

tak je dobra,ze ma pochopeni,taky jsi psala,ze to podstoupila.Ale to jeste neznamena,ze musi mit pochopeni.Tak to je super.

meduna
autor
9. čer 2009

ja teda doufam,ze se nevratis 😉

hnedoocka23
9. čer 2009

Ahoj holky,chci se jen zeptat..ted stimuluji na své 2.ivfko píchám puregon dnes to je 5.den 225j.zítra mám kontrolu..jinač mám dlouhý protokol a ráno i večer stříkám od 1.dne cyklu synarel...ALE ode dneška mám bolesti břicha jak při ovulce a navíc i výtok(bílkovitý)a proto mám strach,zda nemohlo dojít k přečasnému prasknutí vajíček...Máte s tím některá zkušenost??
Při svém první stimulce na ivfko jsem měla taky bolesti,ale už si to moc nepamatuji(to jsem měla ale krátký protokol)
Ten synarel má právě zabránit v předčas.ovulce,že?Díky moc

dadous
9. čer 2009

medu ja taky doufam 😕

dadous
9. čer 2009

hnedoocko ja ti moc neporadím ☹ mě to teprv čeka 😕

meduna
autor
9. čer 2009

ahoj hnedoocko,ja nevim ale myslim si,ze by nemelo dojit k predcasnemu prasknuti vajicek,urcite je to vypocitane presne na dny a hodiny,to spis mas jen proto,ze ti to tam zraje,uvidis zitra na kontrole.Ja jsem jeste nikdy neslysela,ze by nekomu ta vajicka praskla predcasne

hnedoocka23
9. čer 2009

díky holky 😉 kontroly se už nemůžu dočkat...četla jsem na jiné diskuzi,že pokud je hodně folíků a dominantních,ten hlen se právě ukazuje když rostou a je jich dost...tak snad to bud můj případ a nebude to stopnutá stimulka..
dadous,tobě přeji hodně štěstíčka a zanedlouho na testu //tlustice 😵 meduna,tobě taky 😉

daja.w
9. čer 2009

Ahoj holky Vás zdravím 😉 jak se máte 😉 tak jsem chtěla testit a nic tak zítra 😀 to je napínavý co 😵

meduna
autor
9. čer 2009

diky moc,dadous uz to ma za par ja si jeste pockam ☹ tak nas zitra informuj co ti reknou na utz 😉

dadous
9. čer 2009

dajo jak to, že nemaš doma testy 😠 😎

meduna
autor
9. čer 2009

no Dajo ty nam davas 😒

meduna
autor
9. čer 2009

hnedoocka ty mas smutnou pisnicku,postela jsem si ji o andilku 😢

meduna
autor
9. čer 2009

to nam daja dela naschval 😎

meduna
autor
9. čer 2009

aby nemohl byt vyslech 😎 😠

dadous
9. čer 2009

no medu už dlouho žadnej nebyl 😎 😀

daja.w
9. čer 2009

dado no nemám 😅 ale zítra budou 😉 takže už začínáš to je supr tak hodně štěstí 🙂 medu já Vás musím trošku napínat 😀