IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
10. čer 2009

no čínanky šijou jak divy 😀 😀 😀 moc si jich tam nevšímame 😖

blazenkaa
10. čer 2009

a kolikátý den jsi šla na odsátí oocytů

dadous
10. čer 2009

ahoj blazenko 😉

daja.w
10. čer 2009

no byla jsem na OPU 25.května tak je to asi měsíc od začátku stimulky a transfér 29.května
Dado no ještě aby jste si jich všímaly když vám berou práci 😠 a když tak at makaj jak oteklý 😀

dadous
10. čer 2009

jasan 😀 jsem se musela smat, když tam naběhly s ledvinkou okolo pasu 😀 😀 😀 jak vietnamci na tržnici 😀

daja.w
10. čer 2009

no já bych se asi taky chlámala to je i u nás jak jsem chodila do práce tak jsem je potkávala no děs jak chodijou oblíkaní 😝 my je tu máme taky hafo 😝

blazenkaa
10. čer 2009

dajo tak to já jsem byla na odsátí 30.května a na transfér jsem šla 1.června tak to mám asi ještě čas na testík co nevím jestli si ho mám taky udělat nebo ne.Koupila jsem si jak ten obyčejnej tak i ten s tou větší citlivostí.Tak mi poraď kdy si ho mám udělat .Dneska jsem volala kartářce co k ní chodím a ta mi řekla že to víjde tak nevím jestli tomu mám věřit
😒

blazenkaa
10. čer 2009

taky tě zdravím dadous 🙂

meduna
autor
10. čer 2009

Ahojte vsechny kobylky 😀 😀 😀 ty vole Dado aby vam to tam jeste Vietnamky nerozprodaly 😀 😀 😀 vytahnou kasirky z ledvinek a to bude ficak 😀 😀 😀

Dajo 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dadous
10. čer 2009

ahoj medu, at to tam prodaj 😝 mě už je to šumak 😀

meduna
autor
10. čer 2009

holky ja chci taky kartarku a nejake dobre zpravy-typu,jo Medunko budes mit miminko 😉

dadous
10. čer 2009

jo medu budeš mít miminko 😉 😵

meduna
autor
10. čer 2009

Hnedoocko,tak super ourodicka 😉

meduna
autor
10. čer 2009

jo a bude to jeste v tomhle zivote 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ?

daja.w
10. čer 2009

Blaži já nevím není to ještě brzo no zkusit to můžeš a pak to zkus tak v pátek teda já přesně sama nevím kdy se ti to tam může už ukázat já to zjusila dnes 13ctý den po pransféru a mám tam náznak 😅 no jako úplně slabou čárečku která skoro vůbec nejde vydět 😅

meduna
autor
10. čer 2009

holky ,tak ja napisu tu tabulku,napiste mi pak vsechno do detailu 😀 na ip,daja nemusi 😎

meduna
autor
10. čer 2009

Daji mas to vyfotit a dat do alba at muzeme ocumovat.A doma jsi zatim hrad v karpatech co?nakoupila jsi dost testu,nebo to bys nam neudelala, ze zitra napises,ze nemas test a lekarna je zavrena 😀 😀

daja.w
10. čer 2009

Ahoj Medu 🙂 kde se couráš 😀 neboj budeš mít mimčo a i vtomto životě 😉 😉

dadous
10. čer 2009

jasně že ještě v tomhle životě 😀 a co ti jako mam napsat , když nic konkretního nevím 😎

meduna
autor
10. čer 2009

ja byla zehlit ty moji babe co u ni uklizim,pak jsem spala,mam nejakej srac v krku 😝 😝 a ted si chci jit sednout do kuchyne a pokecat s manzou,tlacim na pilu aby jsme se odstehovali nekam do Cech,musime udelat nejakej plan,nekde zasilat zadosti o praci atd

dadous
10. čer 2009

a co manža učí?

meduna
autor
10. čer 2009

no ja jeste budu cekat na tebe az ty dotahnes leky abych vedela co tam mam napsat vis. 😎

daja.w
10. čer 2009

medu dyť říkám že to skoro nejde vydět 😠 až to bude lepší vyfotím a dám to tam 😉 neboj mám na zítra bo zítra lékárna je zavřená 😀 bo maj otervříno jen po,stř,pá no děs 😨

dadous
10. čer 2009

v pořadku 😎 😎

meduna
autor
10. čer 2009

neuci 😕 😕 chtel byt ucitelem ale nesel pak uz studovat dal.ja nevim jak se ta skola jmenuje v Cesku ,tu co tady tenkrat studoval,ma tady nemeckou maturitu

meduna
autor
10. čer 2009

no jeste,ze mas ty testy,to by jsme snad s Dadouskem prijely osobne 😎

meduna
autor
10. čer 2009

to vase bo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ten muj to taky rika 😀 😀

daja.w
10. čer 2009

😀 😀 😀 dada říkala že má nějakej doma no tak by mi ho dovezla 😀 😀

meduna
autor
10. čer 2009

jdu hulit 😎 😎 😎

daja.w
10. čer 2009

jen jdi a pořádně zapracuj na manžovy a pořádně mu to vysvětli že se musíte stěhovat do čech 😉 😀