IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
11. čer 2009

Ježiš a kolik nám ještě chybí? A najdu vás pak ještě?

dadous
11. čer 2009

hojda 😉 tak když jsem šla z kolbenky tak byla pěkna prutrž i kroupy padaly 😅 tak jsem skakla k našim na kafe, pak doma trochu poklidila a koukam že už bude šest 😕
medu v utery podam podrobny info 😀 a nebudu to říkat furt do kola 😠

koblichzek
11. čer 2009

Dadu, myslím, že budeš 😀 . Víš jak to tu chodí. Hele, pošli nám to všem do IP a máš nás z krku 😀 .
Jinak tady je to s počasím taky děsný - vítr, déšť, kroupy, sluníčko - no síla 😠

dadous
11. čer 2009

ahojda 😉 no je to jak na apríla 😀 😀 tak ty se učíš ruštinu 😅 no ja na zakladce měla z RJ lepší znamku jak z ČJ 😀 😀

koblichzek
11. čer 2009

No jo, něco dělat musím, školy jsem zatím dokončila, teď sice hledám ještě nějakou nástavbu, ale zatím bych se nudila, tak gavarim pa rusky 😀

dadous
11. čer 2009

da da 😀 to ja už jsem na učení lína

koblichzek
11. čer 2009

Mě to baví až teď v dospělosti. NA základce i na střední jsem byla zlobivej lempl 😀

dadous
11. čer 2009

😀 😀 lempl asi těžko když si úča 😀 😀

koblichzek
11. čer 2009

Fakt, já jsem si magorku vystudovala až při zaměstnání. Jinak jsem předtím dělala v kanclu, pak mi to nabídla známá a tak se to rozjelo

dadous
11. čer 2009

no tak duležity je že tě to baví 😉

meduna
autor
11. čer 2009

dadousku ahoooj,to my uz asi studovat nebudeme co?

koblichzek
11. čer 2009

🙂 Dadoušk je fakt, že mě to opravdu baví a naplňuje

meduna
autor
11. čer 2009

kobli najdes nas,bude to mit stejnej nazev,jen s rimskou dvojkou,ty zlobivej lemple 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
11. čer 2009

medu ja rozhodně ne 😝

meduna
autor
11. čer 2009

taky bych si neco udelala ale nejak me nenapada co?a musis si to vse platit sama?

dadous
11. čer 2009

hele ty maš štřit na mimino ne? 😎

meduna
autor
11. čer 2009

tak tebe to treba bavi,ta tvoje prace Dadousku,ale ja si pripadam jak totalni imbecil,nemam zadne uplatneni,jako kolikrat si rikam,proc jsem vubec?

meduna
autor
11. čer 2009

jo my jsme si pujcili od Romana rodicu 😔 😔 😔 to jen ,kdyby se nam to nepodarilo nhasetrit,jim jsme nerekli ale na co,vis jak to je,nemuzou to vedet 😉

koblichzek
11. čer 2009

No, něco si platim sama a na jednu školu mi půlku dala moje živitelka (říďa), protože se mi to hodilo do práce. Ale i tak to stálo 10 000.

dadous
11. čer 2009

uklidním tě medu, taky mě už nebaví 😀 😀

dadous
11. čer 2009

uklidním tě medu, taky mě už nebaví 😀 😀 mě to dneska zas chodí 😠 pomalu 🙄

dadous
11. čer 2009

😕 hm pěkně to maš dvakrat 😨 to kdybys to poprve nepochopila 😀 😀

koblichzek
11. čer 2009

Medu a proto, abych si tak často neříkal, jak jsem zbytečná, tak si to tímhle kompenzuju

meduna
autor
11. čer 2009

to ja chapu,ale je dobre,ze tu moznost mas,ja jsem se tady byla ptat a je to bez sanci na nejakou skolu 😠

meduna
autor
11. čer 2009

Dadousku ty jsi zlato,vsak vis jak je to s tim mojim chapanim 😀 😀

meduna
autor
11. čer 2009

Koblizku a ty pochazis z Ostrova?jako bych te uz nekdy nekde videla

dadous
11. čer 2009

dyt na ni koukaš každej den 😀 😀 😀

koblichzek
11. čer 2009

Ne nepocházím. Původně jsem z Ostravy. Nevím, ještě jsem zpívala v kapele. I nějaké to CD je, tak jestli třeba, když jsi byla tady, jste nehodili na nějaké country bály a tak podobně.

meduna
autor
11. čer 2009

😀 😀 😀 😲 ajo,tak proto

meduna
autor
11. čer 2009

muj ex manzel,mel kapelu a taky zpival,snad zpiva teda jeste i dnes,byla to jeho vasen,vedle loveni jinych bab 😀 V Ostrave jsem byla poprve asi pred 4 lety s nynejsim manzelem.Proste si nemuzu vzpomenout ,ale nekoho mi pripominas